Roli favorita potvrdilo Křoví, které vyhrálo na hřišti posledních Luk. Nováčkovi soutěže pomohl k výhře vlastní gól domácích.

MĚŘÍN – BOROVINA 2:0

Překvapivý výsledek mělo utkání Měřína s lídrem tabulky Borovinou. Domácí favorita zaskočili aktivní hrou a po dvaceti minutách šla Jiskra do vedení. Křižnou střelou se prosadil Tvrdík.

O patnáct minut později to bylo už o dvě branky, chytrý pas Koldy zužitkoval Horák. Utkání mohl zdramatizovat hostující Urban, ale svoji šanci nevyužil. Měřín vedení udržel a dal tak zapomenout na podzimní debakl, který si z Boroviny odvezl.

Góly: 21. Tvrdík, 34. Horák. Rozhodčí: Knecht. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (76. Kohlstrom). Diváci: 250. Poločas: 2:0. Měřín: Sysel – Matoušek, Uchytil, (83. Marek), Pokorný, Doležal – Letmaier, Šoukal (85. Chaloupka), Kolda, Heřmánek – Tvrdík, Horák (79. Sýkora).

ROZSOCHY – STONAŘOV 1:1

Hosté začali lépe a dostávali Rozsochy od úvodních minut pod tlak. Byli to však paradoxně domácí, kteří se díky povedenému přímému kopu Padrtky ujali vedení. Stonařov zaslouženě vyrovnal na začátku druhé půle a jakoby se spokojil s remízou přestal být aktivní. Iniciativu přebrali domácí a byl to opět Padrtka, který mohl rozhodnout. Svůj samostatný únik však neproměnil.

Góly: 28. Padtrka – 50. Gavaller. Rozhodčí: Čech. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Rozsochy: Juračka – E. Šibor, R. Šibor, Kalvoda, T. Zítka – Šťastný (76. Navrátil), A. Bureš, Padrtka, Šafránek – Kučera (22. Holý), Cacek (87. Vališ).

LUKA N. J. – KŘOVÍ 0:1

Zápas rozhodla vlastní branka když Frühbauer tečoval ostrý nákop hostů a přeloboval domácího brankáře. Domácí hlavně ve druhé půli měli více ze hry, nastřelili pouze tyčku a břevno.

Největší šanci spálil již v prvním poločase Bratršovský, když nedal sólový nájezd. Hosté pak využili z minima maximum. „Hráči za bojovnost a nasazení zaslouží pochvalu, a pokud budeme hrát jako dnes, tam můžeme dojít v pohodě k záchraně“ komentoval výkon svých svěřenců Voltava.

Góly: 15. vlastní. Rozhodčí: Franc. ŽK: 0:4. Diváci: 250. Poločas:0:1. Křoví: Sára – Hamřík, Kalvoda, L. Němec, Jirásek - Dočkal, Šustáček, M. Němec (77. Koudelka), Roštinský (66. Suchomel) - Cupák (59 Pekárek), Tichý.

VRCHOVINA B – JAKUBOV 2:0

Po úvodní překopávané se do šancí dostávala domácí Vrchovina, ale útočníci Plhal s Mužátkem svoje šance nevyužili. Otevřít skóre se podařilo až Krškovi, který ve středu hřiště vybojoval míč a svůj slalom zakončil gólem do prázdné branky.

Ve druhé půli se probrali i hosté a vytvořili si souvislejší tlak. Největší příležitost k vyrovnání měl Kratochvíl, ale nařízenou penaltu mu Skryja vystihl a následně výborně vyřešil i několik dalších příležitostí. V závěru už Jakubov riskoval a domácí vyráželi do rychlých brejků. Jenomže kanonýr Plhal nepotvrdil svou pověst neomylného střelce a dvakrát minul prázdnou branku. To se povedlo až jeho útočnému kolegovi Mužátkovi.

Góly: 31. Kršek, 84. Mužátko. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Vrchovina B: P. Skryja – Mrkos, Daniel, M. Fagula, J. Skryja (80. Němec), Kolarik (65. P. Šustáček), Němeček (65. Bukáček), Kršek, J. Chrást – Plhal, Mužátko.