ROZSOCHY MĚŘÍN 2:3

Důležité záchranářské utkání začalo zostra. Již v 6. minutě prostřelil Petr Bureš z vápna Sysla a dostal Rozsochy do vedení. Z něj se však celek z Bystřicka dlouho neradoval. O čtyři minuty později totiž vyrovnal Sýkora. Stejná situace se pak opakovala na konci poločasu, kdy Měřín během pár minut zlikvidoval i druhé vedení domácích. Do druhé půle nastoupili domácí velice aktivně. Největší šanci si vypracoval stoper Šibor, jehož střelu vykopl z brankové čáry jeden z měřínských obránců. Hned z následující akce pak Šoukal z brejku rozhodl o tom, že všechny tři body putovaly do Měřína. Rozsochy sice zkusily hru vabank, ale hlavičku Bureše za Syslem opět hasil jeden z obránců. „Bylo to vyrovnané utkání, kterému by slušela spíše remíza. Bohužel jsme si jej prohráli vlastními hrubými chybami v obraně," řekl k utkání trenér Rozsoch Pavel Bureš.

Góly: 6. Bureš, 30. Kučera 10. a 38. Sýkora, 70. Šoukal. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 2:2. Rozsochy: Juračka Klimeš (76. Prosecký), Šibor, Svítil (82. Pečínka), Vrtěna Šťastný, Gál, Šafránek, Holý (63. Ambrož) Bureš, Kučera. Měřín: Sysel Matoušek, Kružík, Bublan, Letmajer (32. Horák), Kolda, Šoukal (78. Robotka), Chaloupka, Sýkora, Körber, Řezníček.

STUDENEC BYSTŘICE B 0:3

Oba týmy se zpočátku rozkoukávaly. Pak postupně získávali převahu hosté a domácí brankář Pěnčík se musel činit. Nejprve chytil střílený centr, vzápětí likvidoval střelu Fulnečka. Pak přišla minela studeneckého stopera Strnada, Fulneček postupoval sám na Pěnčíka, ale vhodný střelecký okamžik prováhal, a nakonec minul branku. Za nedlouho zakombinovala v pokutovém území Bystřice a Zítkův střelecký pokus Pěnčík vyrazil. Ve 28. minutě předvedli hosté opět bago ve velkém vápně domácích a umístěnou střelou otevřel Cacek skóre. Ve 36. minutě rozvlnil síť přízemní ranou z blízka Fulneček 0:2. Domácí se dostali do šance až v závěru poločasu, ale nesnížili. Převahu hostů vyjádřil třetím gólem König.

Góly: 28. Cacek, 36. Fulneček, 55. König. Rozhodčí: Krymová. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Bystřice B: Zbraněk Zítka, Lukš, Hrubeš, Karásek (51. Svoboda), Cacek, Nepejchal, Andrejs, König, Horák, Fulneček (79. Dufek).

JAKUBOV VRCHOVINA B 2:2

Hosté byli od úvodu aktivnější a vytvářeli si šance. Jednu z nich proměnil ve 14. minutě Mužátko. Vrchovina poté polevila a skóre se do přestávky již neměnilo. Druhý poločas se odvíjel od toho prvního, kdy měl navrch vedoucí tým tabulky. Ovšem branka padla na druhé straně, když v 59. minutě vyrovnal Veselský. Jakubov se dokonce ujal vedení zásluhou Pavely o šest minut později. Hosté pak změnili způsob hry a vrhali síly dopředu. Výsledkem bylo vyrovnání Polnického v 81. minutě. Poté se utkání dohrávalo za mírné převahy Vrchovinských, ale bez výraznější šance.

Góly: 59. Veselský, 65. Pavela 14. Mužátko, 81. Polnický. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 0:2. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Vrchovina B: Skryja Mrkos, Polnický, Drdla, Sklenář, Blažíček, Kalich, Petr Sodomka, J. Chrást (59. Laštovička), Šustáček, Mužátko (80. P. Chrást).

KŘIŽANOV MOHELNO 2:1

Po vlažném začátku se hosté ujali vedení, když jeden z brejků využil Foretník. Mohelno překvapovalo dál a přehrávalo domácí kombinačním fotbalem. Ve 35. minutě se dostalo k přímému kopu a trefilo tyč. Do přestávky se ale hra srovnala.

Ve druhém poločase už Křižanov převzal otěže utkání do svých rukou. Kýžené vyrovnání přišlo v 69. minutě, kdy se k odraženému míči dostal Trnka. Hosté od té chvíle zvýšili důraz, na což doplatil Staněk červenou kartou. Rozhodnutí padlo v 86. minutě, kdy si David Nobicht došel pro pokutový kop a Kubiš se nemýlil.

Góly: 69. Trnka, 86. Kubiš (PK) 22. Foretník. Rozhodčí: Servít. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (74. Staněk). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Křižanov: Bajer Sedláček, Klimeš, J. Nobicht, Pálka Kubiš, Trnka, Horníček (46. Milota), Láznička D. Nobicht, Studený (62. Kolouch).