KŘOVÍ – VRCHOVINA B 1:1

Křoví začalo hodně aktivně. Zejména šance Martina Němce volala po gólu, jenomže domácí útočník svoje sólo zakončil střelou vedle. Vrchovina udeřila nečekaně. Po rychlé narážečce se míč dostal k Wolkerovi, který sám před Karmazínem nezaváhal. Domácí se poté opět vrhli do útoku, Roštinský dokonce nastřelil tyč Skryjovy branky. Nedali ani Jirásek s Čejkou.

Hosté vyráželi do rychlých protiútoků, ale Křoví držel v naději na bodový zisk gólman Karmazín. Domácí se dočkali v samotném závěru. Čejka snad ani nemohl doufat, že jeho slabá střela skončí v brance, ovšem gólman Skryja podklouzl a míč se dokutálel za brankovou čáru.

Góly: 90. Čejka – 25. Wolker. Rozhodčí: Kamenský. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Křoví: Karmazín – Kratochvíl, Kalvoda, L. Němec, Šustáček – Jirásek, Maroši, Čejka, Bartošek – Roštinský (66. Káňa), M. Němec. Vrchovina B: P. Skryja – J. Chrást, Laštovička, P. Poul, J. Skryja – P. Šustáček, Kršek (89. Martaus), Wolker, Novák – P. Šustáček, Bukáček (89. Němec).

ŠTĚPÁNOV – BOROVINA 2:2

Štěpánov sice byl aktivní, ale zradil ho terén. To když se míč zastavil v kaluži, obránce Kroupa uklouzl a Prokeš tak mohl pohodlně poslat Borovinu do vedení. Domácí se ovšem nevzdávali a vytvořili si drtivý tlak. Jenomže výborný Smetana v brance hostí dlouho odolával. Štěpánov se dočkal až po přestávce. Haraptso posadil míč na hlavu Kutnyka a bylo vyrovnáno.

Jenomže hned o minutu později se míč před štěpánovskou brankou opět zastavil v kaluži a Pokorný poslal Borovinu znovu do vedení. Poté Haraptso trefil tyč, velkou šanci na vyrovnání měl i Vrzal, ovšem gól nepřicházel. Domácím se povedlo překonat obranný val soupeře až pět minut před koncem. Přetažený přímý kop Vrzala vrátil před branku Císař a Haraptso hlavou vyrovnal.

Góly: 54. Kutnyk, 85. Haraptso – 12. Prokeš, 55. Pokorný. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Štěpánov: Bednář – Císař, Sedláček, Kroupa, Brázda (72. O. Nečesánek) – Jakub Veselský, M. Vrzal, Buček, Špatka – Kutnyk, Haraptso.

MĚŘÍN – VLADISLAV 0:0

V Měříně se hrál zápas bez šancí. Domácí se snažili dobývat vladislavskou tvrz, ale hráz těl před vápnem jim to nedovolila. Jedinou vážnější příležitost měl v závěru Robotka, jehož střela k tyči trefila obránce a kopal se roh. Hostům taktika vyšla a Měřín navíc předvedl nejslabší domácí výkon na jaře.

Rozhodčí: J. Staněk. ŽK: 1:5. ČK: 1:0 (78. M. Kolda). Diváci: 250. Měřín: Sysel – Letmajer (71. Uchytil), Doležal, Smolík, Chaloupka – Šoukal, Tvrdík (78. Vokoun), Kolda, Robotka – Heřmánek (62. Marek), Körber.

JAKUBOV – HERÁLEC ZR 2:2

Na obou stranách se hrál bojovný fotbal. Domácí šli do vedení krásnou brankou z přímého kopu. Hosté vyrovnali ve minutu před odchodem do kabin taktéž z přímého kopu. Po změně stran byl k vidění opět bojovný fotbal. Zápas tak skončil spravedlivou dělbou bodů.

Góly: 30. Petz, 84. Tržil (PK) – 45. a 82. Hořínek (druhá z PK). Rozhodčí: Burian. ŽK: 4:4. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Herálec: Klas (46. Lossgott) – Opluštil, Pavliš, Hořínek, Havlík – Skála, J. Ptaszek, M. Ptaszek, Ptáček – Okurka, Uchytil (88. Boguaj).

MOHELNO – ROZSOCHY 6:0

Do utkání vstoupili lépe domácí hráči, kteří hráli první polovinu prvního poločasu vesměs na území hostujícího celku. První branku viděli diváci ve 27. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil hlavou Michal Němec. Druhý gól padl o devět minut později a pro hosty byl velmi smolný, neboť si jej dali sami. Domácí hráči se do konce prvního poločasu prosadili ještě jednou, když se trefil minutu před koncem Vlasák, který se střelou na vzdálenější tyč nemýlil.

Do druhé půle vstoupili domácí hráči tlakem. Brzký gól zaznamenali v 57. minutě, kdy se trefil Mohelský, který obstřelil brankáře. Další branku vstřelili domácí v 64. minutě, kdy se podruhé v utkání prosadil Michal Němec. Gólovou tečku za povedeným zápasem zaznamenal Michal Kerndl, který se trefil přesně k tyči. Domácí hráči získali důležité tři body.

Góly: 27., 64. Němec, 36. vlastní, 44. Vlasák, 57. Mohelský, 79. Kerndl. Rozhodčí: Dobrovolný. ŽK: 1:1. Diváci 100. Poločas: 3:0. Rozsochy: Juračka – J. Zítka, Kalvoda, Šibor, Cacek - M. Bureš, Vrtěna (46. P. Bureš), Ambrož (40. Rozsedný), A. Padrtka – T. Zítka (80. R. Padrtka), Vališ.