BOHDALOV – PŘIBYSLAV B 1:1

Trenér Bohdalova Jiří Moravec nemohl v zápase s rezervou Přibyslavi počítat hned s pěti hráči, což se na výkonu mužstva projevilo zvláště v první pětačtyřicetiminutovce.

„První poločas byl takový neurovnaný, druhou půli jsme udělali pár změn v sestavě a zlepšilo se to. Měli jsme tři nebo čtyři šance na to, abychom zápas vyhráli. Bohužel jsme v koncovce nezachovali chladnou hlavou,“ mrzelo Moravce.

Gól Bohdalova: Kántor. Poločas: 0:0. Bohdalov: Velín – Šmak, Novotný, Pavel Jaroš, Neuman – Petr Jaroš, Doležal, Klimeš, Křesťan - Zvolánek, Kántor.

V. MEZIŘÍČÍ B – VĚŽNICE 4:1

Na umělé trávě ve Velkém Meziříčí extrémně foukalo a podle toho zápas vypadal. První poločas hráli po větru hosté a ujali se i přes tři šance domácích vedení.

Druhá půle vše zlomila. Za třináct minut stihli svěřenci trenéra Jana Fňukala zápas třemi góly otočit a v závěru přidat ještě třešničku na dortu. „Ještě jsme neproměnili spoustu šancí. Zápas byl ale hodně ovlivněný tím větrem,“ dodal Fňukal.

Góly V. Meziříčí B: Dufek, Souček, Hort, Netolický. Poločas: 0:1. V. Meziříčí B: Hrazdíra – D. Invald (60. Smejkal), Kružík, Lad. Střecha, Halámek – Netolický, Hort, Souček, Kafka – Beran (46. Dufek), Trnka.

ROZSOCHY – VRCHOVINA B 2:2

Trenér Rozsoch Pavel Bureš chtěl v generálce na sezonu postavit nejsilnější sestavu. Plány mu však zkřížila absence pěti hráčů základní sestavy. „I v oslabené sestavě jsme podali dobrý výkon. Zvlášť ve druhé půli jsme soupeře přehrávali a kdybychom měli více štěstí, mohli jsme tento zápas v pohodě vyhrát,“ zhodnotil utkání Bureš.

Góly: R. Šibor, T. Zítka – Plhal (PK), O. Poul. Poločas: 0:1. Rozsochy: Juračka – J. Zítka, R. Šibor, M. Bureš (70. Zavadil), Kalvoda – Holý, Šafránek, Dvořák (35. Navrátil, 65. T. Zítka), Šťastný – A. Bureš, Vališ.

MĚŘÍN – BORY 1:1

Vyrovnaný zápas, ve kterém šel do vedení outsider z Borů, se podařilo B-třídnímu Měřínu vyrovnat až ve druhé půli.

Gól Měřína: Heřmánek. Poločas: 0:1. Měřín: Sysel – Pokorný, Doležal, Letmajer, Matoušek – Hlaváč, Sýkora, Šoukal, Horák – Heřmánek, Kolda. Střídali: Uchytil ml., Chaloupka.