Po prohrách Radešínské Svratky a Nedvědice si to o právo účasti v I. B třídě nejspíše rozdají pouze vedoucí Hamry nad Sázavou a o dva body zpět vyčkávající béčko Velké Bíteše, které doma zfouklo Ujčov.

Střelcem kola je radostínský snajpr Promberger, který hattrickem pomohl k destrukci Svratky.

Po dlouhé době se bodu za remízu v Osové Bítýšce dočkaly poslední Počítky, které stáhly své manko na předposlední Dolní Rožínku na šest bodů.

O. BÍTÝŠKA POČÍTKY 1:1

Góly: Antoš Romančák. Rozhodčí: Teplý. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 1:1. O. Bítýška: Hájek Karmazín (30. Brychta), Kališ, Trojan, Zeman J. Večeřa (85. Havlík), P. Večeřa, Musil, Navrátil (75. Vydra) Vařílek, Antoš. Počítky: Šobej Kuba, Halamka, Buchta, Beneš, Sláma (75. Sobotka), Kocián, Hájek, Romančák, Svoboda, Sojma.

V. BÍTEŠ B UJČOV 3:0

Góly: Hřebíček, Rozum, Škorpík. Rozhodčí: Skryja. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. V. Bíteš B: Pelán Švanda (60. Šeba), J. Rašovský, Suchý, Loup Macholán, Klusák, Plechatý, Láznička Škorpík (65. M. Rašovský), Hřebíček (55. Rozum). Ujčov: Dinga J. Mareš, Štourač, Jančík, Z. Mitáš (77. P. Mareš), Hájek, Dozbaba, Pavel Mitáš, Petr Mitáš, L. Priesnitz (58. P. Priesnitz), Kankovský.

RAD. SVRATKA NOVÁ VES B 1:3

Góly: P. Kříž P. Starý, T. Pohanka 2. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:3. Rad. Svratka: Šebek Havlíček, Hudeček, Šacl (25. Šoustar), Janů, Havránek (85. T. Kříž), Nejedlý, Pekárek, Novák (62. Dvořák), Plhal, P. Kříž. Nová Ves B: Fuksa Klement, F. Šandera, P. Starý, Nejedlý (46. T. Novotný) Bureš (75. J. Šandera), J. Starý, T. Pohanka, Ondřejka R. Novotný (85. Babjačok), Jůda.

RADOSTÍN N. O. SVRATKA 5:0

Góly: Promberger 3, Vokoun 2. Rozhodčí: Mach. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Radostín nad Oslavou: Dupal Fňukal, Kohout, Berka, Litochleb (75. Kališ) Fabík (73. Láznička), Kovář, Vokoun, L. Kozel J. Kozel, Promberger (70. Novotný). Svratka: Moučka (80. Šikl) Vítek, Fiala, Mládek, Ptáček, Sádovský (20. Suchý), Boguay, Mayer, Štěpánek, Pech, Mašatlířský.

ROVEČNÉ NEDVĚDICE 3:2

Góly: Žíla, Večeřa, Dlouhý Havlíček, Šikula. Rozhodčí: Dítě. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Rovečné: Petr Doskočil, Šenkýř, Palosz, Bartoň Dlouhý, Šoukal, Večeřa, Mikulčický Bednář (78. Slavíček), Žíla (89. Fousek). Nedvědice: Juračka Štarha (64. Pacek), Svoboda, Krejčí, Hofman (57. Doušek) Richter (70. Darkwah), Řehůřek, Šikula, Havíř Havlíček, Prudký.

BORY BOBROVÁ 3:2

Góly: Špaček 2, Vaculík Smutka, Ambrož. Rozhodčí: Drbůšek. ŽK: 0:0. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Bory: J. Zikmund Dvořák, Ambrož, Brodský (82. Beneš), Hlaváč Špaček, Chalupa (85. T. Zikmund), Hladík, Vaculík Karásek, Vávra. Bobrová: Hamřík Smutka, Ambrož, Podborský, Flídr, Hluschenko, Dvořák, Hrbek, Straka, Srnský, Roháček.

D. ROŽÍNKA HAMRY 0:3

Góly: Vašek, Houba, Havlík. Rozhodčí: Novák. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:2. D. Rožínka: Z. Horák Konček, König, Pelán, Roman R. Horák, Kopecký, F. Němeček (77. Vařejka), D. Němeček (75. Škorpík) Baláž, Bílek. Hamry: Pinkava Černý, Suský, Sláma, Kučera (46. Sabela), Smejkal, Vašek (78. Zátopek), Novotný, Štěpán, Houba, Havlík.

1. Hamry 22 15 2 5 58:25 47

2. V. Bíteš B 22 14 3 5 56:16 45

3. Nedvědice 22 14 0 8 65:41 42

4. Rad. Svratka 22 13 3 6 45:30 42

5. Bory 22 12 3 7 53:42 39

6. Rovečné 22 11 2 9 30:39 35

7. Radostín n. O. 22 11 0 11 57:42 33

8. Nová Ves B 22 10 3 9 48:48 33