„Soupeř byl lépe připraven, viděl jsem na něm, že nás chce za každou cenu porazit. My jsme podobnou odhodlanost postrádali. Hráči mě zklamali, k utkání nepřistoupili zodpovědně,“ vyjadřuje nespokojenost se svými svěřenci trenér velkomeziříčské zálohy Jan Dvořák.

Bankrot suveréna soutěže, který si už před několika týdny zajistil postup do B-třídní skupiny A, má jediný závažnější dopad: Šebkovice umazaly manko na čelo a dotírají na lídra s minimální ztrátou jednoho bodu.

„Do kolen nás srazila první branka, kterou jsme inkasovali po neuvěřitelně hrubé, dětinské chybě jednoho obránce. Defenziva celkově nesplnila očekávání. Nepodržel nás ani v jiných případech spolehlivý gólman,“ kaboní se kouč.

Zápas ovlivnil i netypický povrch, s nímž se Šebkovice na nebezpečné hosty vytasily. Hrálo se totiž na písku, čili terénu, který se využívá zřídka i v nejnižších okresních soutěžích.

„Překvapuje mě, že je písek dovolený. Pro nás to představovalo velkou nevýhodu, hráči se s tím těžko vyrovnávali. Prohru už změnit nemůžeme, teď budeme muset bojovat o první příčku,“ uvědomuje si Dvořák.