„Domácí prostředí nám velí vyhrát, o což se také pokusíme,“ uvedl před nedělním zápasem trenér velkomezeříčské rezervy Kamil Krejčí. Krejčího i jeho svěřence však nečeká vůbec lehké utkání.

V minulém kole Náměšť porazila nejtěsnějším rozdílem Přibyslavice a na vedoucí duo Nová Ves - Jaroměřice ztrácí na třetím místě tabulky pouhý bod. „Kluci co byli na dovolené se již vrátili, takže nastoupíme v kompletní sestavě,“ podotkl Krejčí.

Jeho tým se snaží zapracovat především na ofenzivní činnosti. Benfika se sice může pyšnit nejnižším počtem obdržených branek ze všech čtrnácti mužstev v soutěži, nicméně o dost horší je to v útoku.

Po sedmi odehraných kolech našlo svůj cíl pouhých pět střel a horší v tomto ohledu jsou již pouze předposlední Kouty se třemi vstřelenými góly.

„Nedáváme moc gólů, to je pravda. Možná je na vině také psychika hráčů, nevím. Mě spíše daleko víc trápí nevalná hra naší zálohy. Nemůžeme dávat góly, když si nedokážeme potřebné šance, z nichž branky padají, ani vypracovat. Záložní hráči musí posílat více balónů do útoku. Chybí nám taková herní kreativita,“ žehral kouč.

Klání začíná v 15 hodin.