První výhru ze hřiště soupeře veze Měřín, jenž pokořil Šebkovice.

STUDENEC KŘIŽANOV 4:1

Úvod patřil hostům a ve 12. minutě po centru zleva pohodlně skóroval Kubiš. Pak začali bojovat domácí. Nejprve M. Mrňa zleva nacentroval, ale K. Mrňovi se před bránou míč zamotal míč pod nohama. Potom K. Mrňa centroval na Strnada, který placírkou ze sedmi metrů přestřelil. Minutu poté šel Nejedlý sám na Homolu, ale brankář jeho pokus vyrazil. Podobně dopadl za nedlouho i K. Mrňa, který mířil vedle. Další šanci měl Křižanov. Burian šel sám na branku, ale Pěnčík jej vychytal. Před pauzou Nejedlý opět přestřelil, ale ve 43. minutě se už nemýlil - 1:1.

V 51. minutě po trestný kop zahrával M. Mrňa, hostující brankář míč podcenil - 2:1. V 56. minutě se Buršík odvážil z dobrých 25 metrů vystřelit a míč se zatočil do brány. Pak Měřín kopal roh Němcem a Láznička nůžkami střílel těsně vedle. V 67. minutě domácí Kučerňák poslal přesný centr na hlavu K. Mrňi a ten upravil na konečných 4:1. Do konce zápasu ještě hosté zahrávali penaltu Střechou, ale Pěnčík jeho střelu vyrazil a poradil si z následnou dorážkou Kubiše.

Góly: 43. Nejedlý, 51. M. Mrňa, 56. Buršík, 67. K. Mrňa 12. Kubiš. Rozhodčí Porubka. ŽK: 4:3. Diváci 80. Poločas: 1:1. Křížanov: Homola - Sedláček, Invald, Střecha, Pálka, Němec (68. Horníček), Kubiš, Petr, Láznička, Nobicht, Burian (55. Studený).

HROTOVICE VRCHOVINA B 3:5

V úvodu byli aktivnější hosté, ale do vedení šli ve 12. minutě domácí. Zprava nacentroval na malé vápno P. Růžička a Fiala se nemýlil. Hned ve 14. minutě se ve vápně nejlépe zorientoval Furiš 2:0. Ve 21. minutě snížili po centru z levé strany hosté, kdy z malého vápna prostřelil Slatinského Komínek. Utkání se hrálo tvrdě a hostující hráč nešetrně fauloval ve vápně brankáře Slatinského, který musel být střídán pro zranění prstu. Do branky nastoupil Matěj Růžička, který se ve během dvou minut vyznamenal při tvrdých střelách soupeře.

Úvod druhého poločasu vyšel domácím, kdy po faulu na Votavy proměnil v 53. minutě penaltu Luboš Škoda 3:1. Hosté postupně začali soupeře přehrávat a posledních dvacet minut měli velkou převahu a čtyřmi brankami zápas otočili.

Góly: 12. Fiala, 14. Furiš, 53. Škoda (PK) 21. a 84. Komínek, 57. a 82. Polnický, 86. Skalník. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 1:2. Diváci: 170. Poločas: 2:1. Vrchovina B: Chrást - Mrkos, Polnický, Blažíček (70. Králíček), Poul, Skalník, Komínek, Mička, P. Follprecht (89. O. Follprecht), Mužátko (60. Sodomka), Josífek.

ŠEBKOVICE MĚŘÍN 2:3

Hosté šli do vedení již ve 2. minutě. Po rychlé kombinaci středem hřiště se ocitl sám před brankářem Robotka a nedal Kubovi šanci. Domácí poté převzali hru a do 15. minuty nepustili soupeře za půlící čáru, ovšem bez šancí. To Měřín měl dvě nebezpečné střely zpoza vápna, které Kuba vyboxoval. Pak šel Durda sám na brankáře Sysla, ale střela minula tyč. Ve 21. minutě se domácí dočkali, po rohovém kopu střelou z hranice vápna vyrovnal Hobza. Poté se hra vyrovnala a hosté během minuty měli dvě gólovky při střele zpoza vápna a následného rohu.

Druhou půli začal lépe Měřín, když jeho hráči těsně minuli šibenici. V 56. minutě po rohu hlavou na 2:1 zvýšil Kolda. V 65. minutě bylo opět srovnáno, kdy po levé straně zatáhl míč Dvořák, odcentroval a Durda se štěstím protlačil míč do sítě. Hned v 68. minutě se hosté opět ujali vedení po brejku zakončeném Panáčkem. Do konce zápasu se pak hra rozkouskovala, znervózněla a mnoho příležitostí již na obou stranách nebylo.

Góly: 21. Hobza, 65. Durda - 2. Robotka, 56. Kolda, 68. Panáček. Rozhodčí: Kamenský ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Měřín: Sysel - Matoušek, Letmajer, Uchytil, Tvrdík (46. Tvrdík), Řezníček, Šoukal, Kolda, Sýkora, Robotka (88. Hrad), Kružík.

PŘIBYSLAVICE ROZOCHY 4:0

Domácí měli raketový nástup a na co sáhli, to jim vyšlo. Proto se nebylo čemu divit, když Přibyslavice po deseti minutách vedly už 3:0. Nejprve ve druhé minutě technickou střelou otevřel skóre Štěpnička. Pak z bezprostřední blízkosti dorážel Man a povedený úsek zakončil po rohu hlavou Masoupust. Domácí do přestávky skórovali ještě jednou. Prosadil se Štveráček. Druhý poločas se dohrával jen z povinnosti. Rozsochy si žádnou šanci nevytvořily, a tak zmrzlí diváci po změně stran příliš pohledné kopané neviděli.

Góly: 2. Štěpnička, 6. Man, 10. Masopust, 35. Štveráček. Rozhodčí: Křížová. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 4:0. Rozsochy: Juračka Zítka, Gál, Šibor, Klimeš (70. Šťástný) - Svítil, Prosecký (75. Vrtěna), Kalvoda, Novotný - Šafránek (85. Slavíček), Kučera.

TELČ BYSTŘICE B 3:2

Domácí začali dobře, byli aktivní, ale první gól dal hostující Hájek. Telč to nepoložilo, naopak, nadále byla lepší a ve 28. minutě vyrovnal po individuální akci Jakub Švec. Před pauzou nacentroval před branku Dolejský a David Všohájek dal přesnou hlavičkou podobu poločasovému výsledku 2:1.

Hosté se ale nevzdali, a ve druhé půlce srovnali krok. Domácí tým byl nucený faulovat ve vlastní šestnáctce a Lukš nabídnutou penaltou nepohrdl 2:2. Jenže radost Bystřice měla jepičí život. Tři minutu nato vyzval Jakub Švec ke skórování Bodláka, který se trefil náramně. Od té chvíle měli fotbalisté Telče dalších pět jasných šancí, ale střelcům se už zvýšit nepovedlo. Nic to však nezměnilo na tom, že Telč protrhla šňůru proher a mohla se po dlouhé době radovat z výhry.

Góly: 28. J. Švec, 43. D. Všohájek, 60. Bodlák - 14. Hájek, 57. Lukš (PK). Rozhodčí: Podoba. ŽK: Bez karet. Diváci: 80. Poločas 2:1. Bystřice B: Zbraněk Zítka, Lukš, Kozáček, M. Svoboda (63. J. Svoboda) Cacek, Hrubeš, Andrejs, König Horák, Karásek.