STUDENEC – RADOSTÍN 0:1

Domácí začali příležitostí Holoubka, ale jeho pumelice z přímého kopu ze 33 metrů skončila těsně nad. Úvodní pětadvacetiminutovka se hrála ve svižném tempu a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Pak se náhodně dostal do šance hostující Dvořák, ale příležitost promeškal. Radostín poté předvedl „ťukes“ v malém vápně, ale skóre se neměnilo. Totéž platilo vzápětí po akci na druhé straně, kdy kombinovali Holub s J. Strnadem, ale gólovou radost jim zkazil brankář Dupal. Velkou možnost měli i hosté, ale po Fňukalově přihrávce mířil nad bránu Berka.

Po deseti minutách hry ze druhé půle trefil z trestného kopu studenecký Holoubek břevno. Pak zahrávali domácí nepřímý kop J. Strnadem, M. Mrňa obstřelil zeď, ale hosty zachránil Dupal. Rozhodnutí padlo v 75. minutě. Radostín kopal roh a přetažený centr našel hlavu J. Kozla – 0:1.

Gól: 75. J. Kozel. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Radostín n. O.: Dupal – Fňukal, Hrbek, Berka (72. Láznička), Oulehla, Fabík (57. Novotný), Dvořák, Kohout, L. Kozel, J. Kozel, Večeřa (65. Kovář).

BYSTŘICE B – PŘIBYSLAVICE 2:1

Domácí v úvodu zazdili dvě vyložené šance. Soupeř je varoval ránou do břevna v 10. minutě. Hosté se radovali o chvíli později, kdy po těžké malé domů trefil Mrňous nepovedeným odkopem míč jen na velké vápno k volnému Ivanovi Samkovi a ten ho poslal do opuštěné brány.

V dalších minutách byli hosté jasně lepší, a jen díky Mrňousovi, který napravil svůj špatný odkop, nezvýšili náskok ještě víc.

Po přestávce se Bystřice zvedla a po šťastné střele a dorážce Hofmana srovnala. Stejný hráč dokonal obrat, na velkém vápně se zbavil obránce a střelou k tyči rozvlnil síť. Přibyslavice mohly vyrovnat, ale podruhé rozezvučely břevno. „Dnes vyhrálo šťastnější družstvo,“ uznal domácí lodivod Jiří Dejnožka.

Góly: 72. a 77. Hofman – 18. I. Samek. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Bystřice B: Mrňous – R. Horák, V. Svoboda, Dobiáš, Marek Svoboda – O. Hájek, Z. Sklenář, Špatka, J. Svoboda – Hofman, Čech.

TELČ – V. BÍTEŠ B 7:1

Hned v první minutě domácí na soupeře vlítli, ze série čtyř rohových kopů nic nebylo. Ale i nadále se hrálo před brankou hostů, kteří nevěděli, kam dřív skočit. A z tlaku Telče pramenily také parádní góly. Jančo a dvakrát Kratochvíl stály na konci velmi pohledných kombinací, které skončily za zády bezmocného brankáře Janouška. Tečku za skvostnou první půlkou ze strany domácích udělal po standardní situaci pohotový Kudláček.

Ve druhé části diktovala Telč dál tempo hry a Jančo zvýšil po úniku už na 5:0. Po něm se prosadil po závaru také hostující Švanda, ale zanedlouho stál Nerad před prázdnou brankou, kde korunoval pohlednou akci svých spoluhráčů. Na konečných 7:1 pečetil po faulu na Havlíka z pokutového kopu Kratochvíl.

Góly: 16. a 57. Jančo, 30., 38. a 83.(PK) Kratochvíl, 44. Kudláček, 73. Nerad – 70. M. Švanda. Rozhodčí: Zsihovicz. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas 4:0. V. Bíteš B: Janoušek – Láznička (60. Kadlec), Suchý, Švanda, Paprskář – Mucha, Kopáček, Klusák, M. Švanda – Jelínek, Rozum (73. Čech).

MORAVEC – KŘOVÍ 3:0

Zachraňující se Křoví v Moravci – bojujícím o postup – nepřekvapilo. Domácí mohli v půli vést klidně 5:0, do šaten šli po brankách Kováře a Slavíčka jen s dvoubrankovým náskokem. Jako první zužitkoval přihrávku pod sebe z hranice penalty Kovář. Slavíček se prosadil z dorážky, když Sára neudržel střelu z dálky. V 57. minutě završil výsledek hlavičkující Hladík. Utkání se ve druhém poločase díky benevolentnímu metru rozhodčího zbytečně vyhrotilo, výsledkem byly nejen tvrdé zákroky a spousta emocí, ale i červená karta pro hostující Knotka.

Góly: 25. Kovář, 38. Slavíček, 57. J. Hladík. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (69. Knotek). Diváci: 150. Poločas: 2:0. Moravec: R. Toufar – F. Kudiovský, T. Toufar, Juračka (81. Broža), Smolík – Červinka (77. Tulis), Hladík (70. F. Černý), Kovář, M. Černý – P. Kudiovský, Slavíček. Křoví: Sára – Kašpar, M. Němec, L. Němec, Zběhlík, Knotek, Šustáček, Pavlas, Roštinský, Kalina, Tichý (82. Mencler).

MĚŘÍN – STAŘEČ 3:0

První šance skončila v síti, povedenou ranou z velkého vápna se prosadil Kolda. To domácí posadilo na koně a z velkého tlaku si vypracovali několik příležitostí a závarů. Skórovali až po rohu Bublana, k tyči hlavičkoval Řezníček. Měřín pokračoval v náporu, ale Robotka po faulu na pronikajícího Šoukala překopl z penalty bránu. Stařeč mohla být za poločasový výsledek 2:0 ještě ráda, Robotka totiž zahodil další dvě „loženky“.

Po půli už si Měřín takticky hlídal výsledek. Po narážečce Šoukala s Bublanem přesto udělal divákům ještě jednu gólovou radost, protože první jmenovaný zasunul do prázdné branky. „Zasloužené vítězství mohlo být i vyšší, kdybychom proměnili další vyložené příležitosti,“ uvedl měřínský kouč Petr Munduch.

Góly: 3. Kolda, 34. Řezníček, 80. Šoukal. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Měřín: Sysel – Matoušek, Kružík, Doležal, Bublan – Šoukal, Kolda, Hladík (56. Kolouch), Řezníček (80. Hrad) – Jonáš, Robotka (70. Kučera).