Od dubna čekalo na výhru v přeboru béčko Nové Vsi. Dočkalo se tuto neděli a odnesla to nebezpečná Svratka. Vysoká výhra 4:1 se ovšem nerodila lehce. „První půlhodina patřila Svratce. Z jejího tlaku jsme se však dokázali vymanit a v závěru poločasu dvakrát skórovat. Po pauze už jsme měli zápas pod kontrolou a zaslouženě zvítězili. To čekání bylo hodně dlouhé, proto jsme tři body potřebovali jako sůl,“ řekl kouč Nové Vsi Pavel Menšík.

V dalším kole bude chtít rezerva Nové Vsi potvrdit svůj herní progres v Hamrech. Tam se jí však v posledních letech příliš nevedlo. „Na menších hřištích nám to moc nejde, v Hamrech bychom to rádi zlomili. Budeme muset vyjít z pozorné defenzivy, protože dopředu jsou Hamry nesmírně silné. S případným bodem zvenku bych byl navýsost spokojený,“ dodal Menšík.

KŘIŽANOV – ROZSOCHY 2:1

Góly: Trnka, Burian – P. Bureš. Rozhodčí: Trávníček. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Křižanov: Bajer – Invald, Horníček, Burian, Štěpánek – Milota (78. Malinský), Uhlíř (46. Kaštan), Petr, Lukášek – Nobicht, Trnka (46. Navrátil). Rozsochy: Juračka – J. Zítka, T. Zítka, Gál, A. Bureš (90. Prosecký) – Ambrož (59. Šťastný), Andrejs, Kalvoda, Šafránek – P. Bureš, Cacek (68. Smolka).

BOBROVÁ – BOHDALOV 2:3

Góly: Mašek 2 – Šimek 2, Chalupa. Rozhodčí: Hromádka. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 0:2. Bobrová: Pokorný – Trnka, Kratochvíl (30. Hrbek), Stupka, Flídr – Havelka, Dvořák, Podborský, Janda (60. Koutecký) – Svoboda (46. Mašek), Ambrož. Bohdalov: Mundok – Pokorný, V. Novotný, Chytal, Klimeš – Chalupa, Šimek (86. Fabík), Pavel Jaroš, Petr Jaroš – Neuman, Koukal (87. L. Novotný).

D. ROŽÍNKA – POHLEDEC 2:0

Góly: Bílek, Vondruška (PK). Rozhodčí: Liška. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:0. D. Rožínka: Ambrož – Baláž, Kovalčík, Skoumal (46. Kopecký), Vašíček (75. Čermák) – Hofman, Vondruška, Kluž, Jokl (79. Kliment) – Bartoněk, Bílek. Pohledec: Hájek – Mikeš, Šajner (86. Rouf), Pejchal, Šaroun – Müller (84. Kadlec), Bukáček, Dostál, Jinek – Bártek (64. Ondráček), Testr.

BORY – O. BÍTÝŠKA 1:2

Góly: Špaček – A. Navrátil, Vařílek. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:4. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Bory: Pokorný – Psohlavec (55. Vávra), Hladík, Brodský, Ochrana – Špaček, Dvořák, Novotný, Beran – Chalupa, Švoma (63. Burian). O. Bítýška: Hršel – Trojan, Karmazín, Bárta (59. Laub), Jelínek (89. M. Havlík) – Loutský, Večeřa, Broža (78. Kališ), A. Navrátil – Vařílek (90. J. Havlík), M. Navrátil.

RAD. SVRATKA – HAMRY 2:1

Góly: Pekárek, P. Kříž – Zábranský. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (30. Sýs). Diváci: 150. Poločas: 0:0. Rad. Svratka: Šebek – Novák, Šacl, Kachlík, Janů – Havránek, Nejedlý, Pekárek, Mužátko (80. Havlíček) – Plhal(66. Dvořák), P. Kříž (85. T. Kříž). Hamry: Pinkava – Šabart (83. Sláma), Tesař, Mašek, Navrátil – Kotík, Zedníček, Zábranský, Danko (75. Sojma) – Sýs, Havlík (86. Fabela).

NOVÁ VES B – SVRATKA 4:1

Góly: Pohanka, Jakub Šandera, Jan Šandera, Klement – Kalina. Rozhodčí: Jůda. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Nová Ves B: Čížek – Nejedlý, F. Šandera (8. Šimek), Kubík, Klement – Bureš (46. Nečas), Jakub Šandera, Starý, Jůda (36. V. Novotný) – T. Novotný, Pohanka (68. Jan Šandera). Svratka: Moučka (80. Mayer) – O. Mládek (26. Řádek), Matouš, Gregor, Bureš – Boguaj, Pech, T. Vítek (65. F. Mládek), J. Vítek – Kulík (35. Makovský), Kalina.

 1. Rad. Svratka⋌ 2 2 0 0 5:2 6

 2. Nová Ves B⋌ 2 1 1 0 4:1 4

 3. Křižanov⋌ 2 1 1 0 2:1 4

 4. O. Bítýška⋌ 2 1 1 0 3:2 4

 5. D. Rožínka⋌ 2 1 0 1 3:2 3

 6. Rozsochy⋌ 2 1 0 1 4:4 3

 7. Nedvědice⋌ 1 1 0 0 2:1 3

 8. Hamry⋌ 2 1 0 1 5:2 3