A-třídní Bohdalov například nestačil na rezervu Žďáru hrající okresní přebor. Naopak příjemně překvapil Křižanov, který čtyřmi góly smetl Čebín.
Potupnou desítku si odvezlo Velké Meziříčí B. Svěřenci trenéra Jana Fňukala hráli proti diviznímu celku a výkonnostní rozdíl tak byl patrný na první pohled.

BOHDALOV – ŽĎÁR B 0:1

Bohdalov nastoupil k zápasu bez pěti stabilních hráčů, což se podepsalo jak na hře, tak na výsledku. Domácí sice měli šance, ale s těmi si poradil výborný žďárský brankář Pometlo. „Vychytal nás,“ poznamenal předseda bohdalovského klubu Alois Matějíček. Rozhodnutí přišlo po přestávce. Po straně utekl bývalý bohdalovský hráč Promberger a jeho přihrávku přetavil v jediný gól zápasu Uchytil, který nedal Velínovi šanci.

Gól: 55. Uchytil. Rozhodčí: Veselský. Poločas: 0:0. Bohdalov: Bílek (46. Velín) – Vomela (85. Pokorný), Doležal, Odehnal, Štikar – Petr Jaroš, P. Neuman, A. Neuman, Zvolánek (55. Moravec) – Romančák, Křesťan. Žďár B: Pometlo – Straka, Havlíček, Machatka, Růžička – Uchytil, Krytinář, Zábranský, Kotík – Promberger, V. Zedníček. Střídali: Enderle, Neubauer, Bednář II.

KŘIŽANOV – ČEBÍN 4:2

Domácí využili dvou chyb a nad týmem z popředí brněnské A-třídy překvapivě snadno vedli. „Zbytek utkání jsme se soustředili na to, co nás trápilo v minulé sezoně, tedy udržení vedení. To se nám nakonec podařilo, navíc jsme přidali další góly,“ pochvaluje si kouč Křižanova Jan Strnad. Potěšilo ho i to, že se mužstvu gólově daří – i přes odchod kanonýra Aleše Buriana do Velké Bíteše. „Navíc za něj dostaneme ještě náhradu,“ dodal Strnad

Góly Křižanova: Vítek 2, Navrátil, D. Nobicht. Rozhodčí: Liška. Poločas: 3:1. Křižanov: Bajer – Petr, Novotný, Střecha, Boček – Kubiš (46. Kaštan), D. Nobicht, Klimeš, Láznička – Vítek, Navrátil (46. Král).

ROSICE – V. MEZIŘÍČÍ B 10:1

Rezerva Velkého Meziříčí si s divizními Rosicemi ukrojila až příliš velké sousto a zaslouženě prohrála. Gólman Hrazdíra jinou činnost, než lovení míče ze sítě neměl.

Gól V. Meziříčí B: Kafka. Poločas: 6:0. V. Meziříčí B: Hrazdíra – D. Invald (46. O. Mucha), Kružík, Střecha, Halámek – Dufek (46. P. Krejčí), Netolický, Trnka, Kafka – Jaša, Veselý.

VRCHOVINA B – POLIČKA 0:2

Béčko Vrchoviny hrálo s účastníkem krajského přeboru Pardubicka vyrovnanou partii, ale zkušenější soupeř potvrdil ve druhém poločase svoje kvality. Nejprve se prosadil po rohu a poté z trestného kopu. Zápas ovlivnilo hodně deštivé počasí.

Rozhodčí: Suchoň. Poločas: 0:0. Vrchovina B: P. Skryja – Vašek, Daniel, M. Fagula, Laštovička – J. Chrást, K. Skalník, Novák, Szabo – O. Follprecht, P. Šustáček. Střídali: Regent, Kolarik, P. Poul, Hiesböck.

HERÁLEC ZR – HLINSKO B 3:1

Góly Herálce: Okurka, J. Ptaszek, Bokvaj. Další podrobnosti nehlášeny.

KŘOVÍ – TIŠNOV 3:4

Podrobnosti nehlášeny.

ŠTĚPÁNOV – VÍR 2:0

Štěpánov se představil v Rovečném na turnaji tří okresů a obsadil čtvrté místo.

Góly: Jílek, Jan Veselský.

BYSTRÉ – ŠTĚPÁNOV 3:1

Gól Štěpánova: Dvořáček.

ROVEČNÉ – ŠTĚPÁNOV 1:0

Štěpánov: Homoláč (M. Svoboda) – Jakub Veselský, V. Císař, Brázda, Buček – Hrubeš, Dvořáček, M. Vrzal, Špatka – Jan Veselský, Jílek. Střídal: Vávra.

BÍTOVČICE – MĚŘÍN 5:0

Měřín nestačil na účastníka okresního přeboru Jihlavska. Hosté se sice tlačili dopředu, ale Bítovčice dokonaly kontrovaly rychlými brejky. Druhý poločas už se jen dohrával.

Poločas: 2:0. Měřín: I. poločas: Sysel – Letmajer, Doležal, Daniel, Matoušek – Vostál, Kolda, Tvrdík, Šoukal – Heřmánek, Robotka. II. poločas: Hošek – Chaloupka, Tvrdík, Krčál, Rozmarýn – Vokoun, Doležal, Kolda, Matoušek – Šoukal, Robotka.