Po dlouhé odmlce naplno zabodovali i fotbalisté Křoví, kteří ve druhém poločase otočili nepříznivý výsledek a připsali si svoji druhou výhru.

BOHDALOV – V. MEZIŘÍČÍ B 1:4

Z herního projevu Velkého Meziříčí bylo patrné, že si na derby do Bohdalova přijelo pro tři body. Celé utkání byli hosté aktivnějším a rychlejším týmem, který přehrával domácí celek ve většině herních činností. První rozvlnil síť Jedlička, na jehož přímý kop byl Bílek krátký. Druhý zásah si připsal nikým nehlídaný Vítek, který hlavičkoval přesně. Na 0:3 zvyšoval Bouček, jenž svou střelu olízl o tyč a brankář Bílek se za ní stihl jen ohlédnout.

Hned v zápětí korigoval bohdalovský Doležal ranou z dvaceti metrů. Domácí mohli snížit na rozdíl jediné branky, ale Zedníčkův nájezd zblokoval obránce a další Doležalova střela šla tentokrát vedle. V 82. minutě definitivně rozhodl o nečekaném výsledku Bouček, který utekl Vomelovi a poslal míč k tyči. V závěru se mohl Bohdalov dočkat další korekce, ale podruhé překonat dobře chytajícího Simandla se mu už nepodařilo.

Góly: 58. Doležal – 22. Jedlička, 27. Vítek, 57. a 82. Bouček. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, Neuman, Pav. Jaroš – Petr Jaroš (68. Koukal), Chmelíček (28. Zvolánek), Doležal, Musil – Zedníček, Křesťan (63. Kántor). V. Meziříčí B: Simandl – Halámek, Střecha, Netolický, O. Mucha – Krejčí, Jedlička (77. Pól), Bouček, Kafka – Vítek (76. Kaminaras), Ďurica.

KŘOVÍ – RAPOTICE 4:1

V prvním poločase měli domácí územní převahu, ale co se týče brankových příležitostí, byli obě mužstva bezzubá. Jak už je v Křoví zvykem, po přestávce začalo padat velké množství gólů. Ten první byl typickým příkladem letošní sezony předposledního celku I. A třídy. Karmazínovi vypadl míč z náruče a Mlejnek jej neměl problémy doklepnout do odkryté branky.

Domácí jsou už ale na podobné chyby zvyklí, a hned po rozehrání utekl Tichý, předložil balon před branku Čejkovi a ten skluzem vyrovnal. Rapotice mohly jít podruhé do vedení, ale Milan Laš trestuhodně zahodil svou stoprocentní gólovku z 57. Minuty. Zahozená příležitost jakoby hosty zlomila, čehož k úspěšnému sólu využil Čejka. Od této chvíle už hrálo jen Křoví, a po Tichého zásahu a završeném hattricku Čejky si připsalo veledůležitou druhou výhru v sezoně.

Góly: 53., 62. a 80. Čejka, 73. Tichý – 52. Mlejnek. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Křoví: Karmazín – Klusák, Kalvoda, Karaffa, Kružík – Kováč (85. Hamřík), Maroši, Tichý, Němec (81. Koudelka) – Šustáček (88. Kvasnica), Čejka.