Tři body si z Víru vezou hráči Svratky, za které už ve čtvrté minutě rozvlnil síť Pešek. Domácí si za celý zápas žádnou větší šanci nevytvořili, přestože hrál soupeř dlouho o deseti. To v Nedvědici se šance proměňovali. Nejproduktivnější útok přeboru zaznamenal osm zásahů.

ŽĎÁR B – ROVEČNÉ 3:0

Góly: Promberger 2, Rakšany. Rozhodčí: Dítě. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Žďár B: Keclík – Litochleb, Sysel, Růžička, Machatka – Bednář II (60. Neubauer), Krytinář, Zábranský, Rakšany (78. Straka) – Promberger, Uchytil. Rovečné: Petr – Jančík, Šenkýř, Bednář, Bartoň – Dlouhý, Žíla, Mikulčický, Pelikán – Navrátil, Večeřa.

NEDVĚDICE – BORY 8:1

Góly: Havlíček 3, Jirásek, J. Darkwah, Prudký, Šikula – Vávra. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 5:1. Nedvědice: L. Dinga – Burýšek, Procházka, Řehůřek, A. Štarha – Jirásek, Havlíček, Pospíšil (65. P. Dinga), Havíř – Šikula (80. Richter), Prudký (55. J. Darkwah). Bory: Jakubec – Todorov, Beneš, Ambrož, Hlaváč – Špaček, Psohlavec, A. Novotný ml., T. Zikmund – Střecha (75. J. Dvořák), Vávra.

JIMRAMOV – O. BÍTÝŠKA 1:2

Góly: Holeš – J. Večeřa, Kubíček. Rozhodčí: Dostál. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Jimramov: Procházka – Petr Sedlák, Šenkýř, Borovský (59. Holeš), Novotný – Hlaváč, Pav. Sedlák, Bednář, Šimon – J. Buchta, Prüger. O. Bítýška: Hájek – Brychta, Šimek, Kubíček (62. Drápela), Havlík – J. Večeřa, P. Večeřa, Chaloupka, Kebrle – Vařílek, Musil.

VÍR – SVRATKA 0:1

Gól: Pešek. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 1:3. ČK: 0:1, 43. Malovič. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Vír: Hamřík – Řehoř, Čech (50. Rendl), Jílek (60. Navrátil), Viktorin – D. Šenkýř (65. M. Škrabal), R. Škrabal, V. Skoumal, Hovorka – Matuška, Krčil. Svratka: Tichý – Hegenbart (79. Ostřejš), Malovič, Suchý, Voldán – Mar. Sádovský, Cyrmon, Fiala, Pešek – Mayer, Míča.

RAD. SVRATKA – UJČOV 3:2

Góly: M. Šoustar, Kříž, Novotný – J. Čuhel, Jančík. Rozhodčí: König. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 2:1. Rad. Svratka: Mrkos – Havránek, J. Šoustar, Daniel, Sáblík – M. Šoustar, Nejedlý (73. Novotný), Regent (46. Havlíček), Novák – Kachlík (80. Janďourek), Kříž. Ujčov: P. Mitáš – Neugebauer (60. Matonoha), Kankovský, J. Čuhel, Jančík – Kalda, Z. Mitáš, R. Čuhel, Hoch – Pivovarčík, Horák (87. Hanák).

V. BÍTEŠ B – BYSTŘICE B 8:3

Góly: Císař 4, Plechatý 2, Dufek, Malý – Vít Sedláček, Smolík, M. Svoboda. Rozhodčí: Liška. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 6:1. V. Bíteš B: Hemala – Šeba, Paprskář, Rašovský, Suchý – Antoš (80. Švanda), Plechatý, Císař (67. Kopáček), Dufek – Čech, Malý. Bystřice B: Bureš – Šikula, V. Svoboda, Vít Sedláček, M. Svoboda – Krošlák, Fulneček, Nemrah, Buchta – Padrtka, Hrubeš (20. Smolík).

BOBROVÁ – RADOSTÍN N. O. 3:2

Góly: Plhal, Srnský, Ptáček – L. Kozel, Inwald. Rozhodčí: Nahodil. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Bobrová: Smažil – Kratochvíl, Podborský, Ambrož, Flídr – Straka, Dvořák, Ptáček, Mahel – Plhal, Srnský (85. Koutecký). Radostín n. O.: Dupal – Kališ, Kovář, Berka, Večeřa – Fabík, Ceral, Vokoun (67. Prokop), L. Kozel – J. Kozel (74. Láznička), Inwald (70. P. Kozel).