V. BÍTEŠ B TELČ 0:0

Začátek utkání byl jednoznačně v režii hostí, kteří Bíteš přehrávali v záloze. Po dvaceti minutách se hra srovnala, ale na šance se příliš nehrálo. Domácí si vypracovali jen dvě, bezbrankový stav se však neměnil.

Po přestávce se obraz hry otočil o 180 stupňů. Za kratší konec najednou tahala Telč, která se nemohla vymanit z tlaku. V největší šanci trefil v 55. minutě po rohu Šeba břevno. Hosté mohli v 74. minutě vytěžit tři body po brejku Jiřího Všohájkav, kterého střídající Tomáš Loup nesmyslně fauloval ve vápně, ale Havlíkem špatně kopnutou penaltu Šula kryl. Dělba bodů tak byla při střelecké neschopnosti spravedlivá. „V zápase mohly vyhrát oba týmy. Chtěli jsme to být my, ale bod bereme," konstatoval hostující kormidelník Jiří Nerad.

Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:1. Diváci: 100. V. Bíteš B: Šula M. Švanda, Rašovský (83. Hemala), Šeba, Paprskář Láznička, Nekuda, Jelínek (55. Rozum), Plechatý (70. T. Loup) Dvořák, Vařílek.

KŘIŽANOV STUDENEC 1:3

Křižanov se doma příliš nepochlapil. Po úvodním oťukávání poslal Studenec do vedení Holoubek. Krátce nato zvýšil na rozdíl dvou branek Tretera a s domácími to nevypadalo vůbec dobře. Jenže s bleskovou odpovědí přispěchal Trnka a do šaten se šlo za hratelného výsledku.

Po přestávce však znovu zaúřadovali hosté, Jiří Strnad se postavil k nařízenému pokutovému kopu a zvýšil na 1:3. Studenec si za předvedenou hru a svou převahu na hřišti vítězství zasloužil.

Góly: 34. Trnka 26. Holoubek, 33. Tretera, 50. J. Strnad (PK). Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 0:1. Diváci: 140. Poločas: 1:2. Křižanov: Bajer Sedláček (46. Štěpánek), Veselý, Střecha, Kaštan Němec, Lukášek (76. Mužátko), Trnka, Kubiš Nobicht, Milota.

STAŘEČ BYSTŘICE B 1:5

Domácí začali své první domácí utkání v sezoně desetiminutovým náporem, ze kterého ale nic nevytěžili. Po půlhodině hry udeřilo na druhé straně, kdy Bystřici poslal do vedení Padrtka. Mladý a běhavý tým hostí soupeře přehrával a brankový kolotoč rozjel ve druhém poločase. Stařeč se vrátila do zápasu v 56. minutě, kdy zaznamenal kontaktní gól Martenek, ale další šance zůstaly nevyužity. Hráči z Bystřice si vedení nejen pohlídali, ale po rychlých protiútocích navýšili.

Góly: 56. Martenek 30. Padrtka, 47. a 71. Karásek, 71. Svoboda, 80. Rychta. Rozhodčí: Pospíchal. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Bystřice B: Mrňous Karásek (81. P. Nepejchal), M. Nepejchal, Kadlec, Svoboda, Zich, Rychta, Šabatka, Padrtka, Hájek (46. Cacek), Štěrba.

MĚŘÍN KNĚŽICE 0:1

Už ve 2. minutě hosté ukázali svou taktiku, když Krupica utíkal po brejku sám na Sysla, ale ten udržel čistý štít. Následně se situace znovu opakovala, Sysel kryl. Měřín se po desáté minutě oklepal z šoku a kombinacemi přehrával soupeře. První velkou šanci měl Bublan, ránu Řezníčka tečoval na břevno. Poté přišel osudový moment utkání. Po hrubé chybě domácí obrany postupoval Krupica potřetí v zápase sám na Sysla a tentokráte už se zahanbit nenechal. „Stoper šel do kličky a Krupica mu to vypíchl," stroze popsal kouč Munduch.

Šoukal a Kružík měli na noze vyrovnání, ale brankář se vytáhl.

Druhá půle patřila jasně Měřínu, jenže Řezníček, Bublan, Kružík ani další nedokázali prostřelit brankáře. „Kněžice mohou děkovat Kourkovi, který jim vychytal tři body. Takového brankáře jsem v této soutěži už dlouho neviděl," pochválil muže zápasu trenér Měřína Petr Munduch.

Gól: 29. Krupica. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Měřín: Sysel Matoušek, Kružík, Doležal, Bublan Robotka (60. Körber), Šoukal, Chaloupka, Řezníček Kučera (83. Kolouch), Jonáš.

JAKUBOV RADOSTÍN N. O. 2:1

Domácí úvod prospali a hned v 6. minutě využil zaváhání obrany hostující Fňukal. Jakubovští byli lepším týmem, ale dlouho nemohli najít odpověď. Nejprve Pacase vychytal gólman Radostína, hned na to Kurtin orazítkoval z přímého kopu břevno a v 31. minutě skvěle chytající Dupal zlikvidoval Tržilovi pokutový kop. Hosté spoléhali na brejky a těsně před půlí mohli domácí děkovat brankáři Klímovi, který chytil jasnou tutovku.

Ve druhém poločase to už byla hra na jednu bránu, ale pokračoval festival zahozených šancí ze strany domácích. Až v 86. minutě propálil Kurtin vše, co mu stálo v cestě 1:1.

Když už se zdálo, že se body budou dělit, orazítkoval Kurtin opět z přímého kopu břevno a z následné dorážky zařídil domácím důležité tři body Veselský.

Góly: 86. Kurtin, 89. Veselský 6. Fňukal. Rozhodčí: Holý. ŽK: 3:2. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Radostín nad Oslavou.: Dupal Fňukal, Kohout (68. Večeřa), Berka, Oulehla (60. Dvořák), Fabík, Kolář, Hrbek, L. Kozel (84. Láznička), J. Kozel, Promberger.