Do vyřazovací části pak postupovalo nejlepších 8 družstev. V základních skupinách nedošlo k žádným větším překvapením, většina favoritů postoupila dál. Od čtvrtfinále již byly k vidění lité boje. P

řekvapením bylo vyřazení zkušeného, několikanásobného vítěze tohoto turnaje, týmu STS Chvojkovice Brod, který nestačil na Ty a Já, který tvořili mladí hráči z Nové Vsi.

Předčasně se loučil také druhý loňský finalista APU Team, který ve čtvrtfinále podlehnul Buldokům. Obě semifinálová utkání byla velice dramatická a napínavá až do posledních vteřin. Ty a Já porazil Buldok nejtěsnějším možným rozdílem 1:0 a zajistil si tak účast ve finále.

Druhý semifinálový souboj byl ještě vyrovnanější a o postupu Racomu rozhodla až branka vstřelená v poslední minutě hrací doby. To znamenalo, že ve finále se spolu utkaly oba týmy z Nové Vsi. Ještě před finálovým zápasem se v penaltovém rozstřelu rozhodovalo o třetím místě.

V něm si zachovali pevnější nervy hráči Buldoku, kteří vyhráli nad KMB Žďár 4:2. Poté již přišel na řadu finálový zápas mezi Racomem a Ty a Já. Po vyrovnané první půli, kdy žádný z týmů nechtěl udělat chybu, rozhodla větší zkušenost hráčů Racomu. Ti ve druhé půli dostali soupeře pod tlak, jehož výsledkem byly v rychlém sledu hned tři branky, které rozhodly o vítězi.

Pro Racom je to již druhý triumf v historii tohoto turnaje. Na turnaji se udělovaly také individuální ocenění. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Pavel Novotný z Ty a Já, nejlepším střelcem turnaje pak Bohumil Beneš z KMB Žďár, který vsítil 15 branek.

Čtvrtfinále: Racom Nová Ves - PPP Petrovice 5:3, KMB Žďár - Maršovice 3:1, Ty a Já - STS Chvojkovice Brod 3:0, Buldok - APU Team 3:1. Semifinále: Racom Nová Ves - KMB Žďár 1:0, Ty a Já - Buldok 1:0. O 3. místo: Buldok - KMB Žďár 4:2 na penalty. Finále: Racom Nová Ves - Ty a Já 3:0.