ROZSOCHY – VRCHOVINA B 0:1

V Rozsochách se hrál z obou stran podprůměrný fotbal. Zajímavé věci se začaly dít až v závěru první půle, kdy nejprve domácí Šafránek nastřelil břevno a o chvíli později rozsošský rychlík Kučera kličkou oklamal vrchovinského brankáře Michálka, ale gólu zabránil jeden z hostujících obránců. Minutu před koncem poločasu se navíc nechal hloupě vyloučit domácí Dvořák, který zbytečně oplácel.

Další pohroma pro Rozsochy přišla v úvodu druhé půle, kdy po ojedinělé útočné akci vrchovinské rezervy dorazil vyraženou střelu za záda Juračky Fagula. Rozsochy si i v deseti lidech vytvořily ve druhé půli šance na vyrovnání, ale nedokázaly je proměnit, a tak se nakonec mohla z vítězství radovat Vrchovina B.

Góly: 58. V. Fagula. Rozhodčí: Čech. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (44. Dvořák). Poločas: 0:1. Rozsochy: Juračka – J. Zítka, Šťastný (79. R. Padrtka), E. Šibor (64. Holý), R. Šibor – Vališ (64. T. Zítka), Dvořák, A. Bureš, Šafránek – P. Bureš, Kučera. Vrchovina B: Michálek – O. Follprecht (Němec), B. Daniel, Stehlík, J. Chrást – Wolker, Němeček (Regent), V. Fagula (Bukáček), P. Michal – Plhal, Mužátko.

STONAŘOV – MĚŘÍN 3:1

Celý zápas byl velmi rozkouskovaný, a to díky celkem dvanácti kartám. První gól se zrodil v 27. minutě, to když Šána vysunul Nešpora a ten se sám před brankářem nemýlil.

Ve druhém poločase přitlačili domácí soupeře ještě více, a i proto se musel v 67. minutě zrodit faul ve vápně, a tím i penalta, kterou Čumpl s přehledem proměnil. O několik málo minut později se zrodila krásná akce. Po ose Šána – Duba – Jaroš skóroval posledně jmenovaný do prázdné brána. 3:0. V závěru zápasu se domácí dopustili velké hrubice, a Kolda snížil na konečných 3:1.

Góly: 27. Nešpor, 67. Čumpl (PK), 72. Jaroš - 88. Kolda. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 3:8. ČK:0:1 85. Heřmánek. Diváci: 200. Poločas:1:0. Měřín: Sysel – Matoušek (72. Chaloupka), Štreit, Letmajer, Dočkal (80. Doležal) - Mejzlík (63. Viziblo), Šoukal, Robotka, Heřmánek - Kolda, Sikora.

PUKLICE – KŘOVÍ 2:1

Na překvapení zadělal ve 12. minutě Špendlíček, který si naběhl na centr Vanka a nekompromisně poslal míč kolem Sáry. Pak se strhla velká hra v zahazování šancí a v hlavní roli byl domácí Dalibor Medvík. Ten měl čtyřikrát na hlavě pojistku, ale míč poslal pokaždé nad. Neujaly se ani jeho dvě povedené střely, které vytěsnil Sára. Až před pauzou na něj opět vyzrál Špendlíček, který si naběhl na centr Hekerleho a střelou k tyči zvýšil na 2:0.

Hostům pomohla pauza a střídání, které oživilo hru lídra a Puklice se musely bránit. Po parádním křížném pasu se dostal do sóla Němec a Štěpánovi nedal šanci – 2:1. Křoví vsadilo na jedinou kartu, ovšem šance byly hlavně před hostující brankou. D. Medvík, Kováč ani Tůma se ale prosadit nedokázali. I přesto se domácí mohli radovat ze senzační a zasloužené výhry.

Góly: 12. a 41. Špendlíček – 63. Němec. Rozhodčí: Petr. ŽK: 4:5. Diváci: 120. Poločas 2:0. Křoví: Sára – Trojan (46. Pekárek), Kalvoda, L. Němec, Hamřík – Dočkal, Štustáček, Suchomel, M. Němec – Cupák (55. Roštinský), Kadlec (79. Bartošek).

I.B. třída