Z dosavadní bídy se zvedá Rovečné, které vyhrálo podruhé v řadě s čistým kontem a uteklo z pásma sestupu. V domácím prostředí uspělo nad Jimramovem, ten tak přišel o možnost posunout se do čela tabulky, která se díky zaváhání nejlepších celků vyrovnala.

Ve hře o co nejlepší postavení po podzimní části se udržela Rožná, která na svém hřišti zdolala do té doby třetí Jívoví. Na poslední příčku klesla rezerva Štěpánova, jež v zápase o šest bodů inkasovala šest branek od trápícího se Strážku.

HAMRY B – POHLEDEC 0:0

Rozhodčí: Sedlář. ŽK: 4:2. Diváci: 30. Hamry B: Benc – Chlubna, Petrík, Neubauer (66. Poul), Sláma – Vrša, Sýs, Černý (59. Zátopek), Srnský (69. Fila) – Gregar (76. Kříž), Smejkal (46. Hrstka). Pohledec: Brambora – Jambor, Pustina, Pejchal, Šaroun – Dostál (68. Pestr), Fajmon, Skalník, Müller – Novotný (89. Švanda), Bártek (80. Jinek).

ROVEČNÉ – JIMRAMOV 1:0

Gól: 61. Jančík. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Rovečné: Petr – Doskočil, Šenkýř, Bartoň, Prudký – Jančík, M. Svoboda, P. Svoboda, Žila – Ondráček (81. Bezectný), Hofírek (58. Večeřa). Jimramov: Hlaváč – J. Sedlák (16. Petr Sedlák), L. Buchta, Novotný, Dvořák – Pavelka, Bednář, Dostál (61. Holeš), J. Buchta – Pavel Sedlák, Černý (86. Prüger).

SNĚŽNÉ – RAD. SVRATKA B 6:3

Góly: 20. Pondělíček, 25. a 67. Tauber, 40. Buchta, 65. a 87. Forchtsam – 55. a 88. Havlíček, 70. Novotný. Rozhodčí: Juda. ŽK: 4:1. Diváci: 34. Poločas: 3:0. Sněžné: D. Štegner – M. Střešňák (52. Dobiáš), Škapa (71. Odehnal), Vašek, Beneš – Štourač, Dvořák, Pondělíček, Forchtsam – Tauber, Buchta (82. L. Střešňák). Rad. Svratka B: Kilian – Havlíček, Kříž, Skryja (46. Stehlík), Janů (46. Bílek) – Sobotka (52. Sáblík), Nejedlý, Novotný, Veselý – Jandourek, Jozífek.

ROŽNÁ – JÍVOVÍ 2:0

Góly: 59. K. Beran, 72. J. Kroupa. Rozhodčí: Žďánský. ŽK: 2:0. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Rožná: J. Beran – K. Beran, Kunc, Korbička, Štěrba – J. Kroupa, Beno, P. Navrátil (65. O. Kroupa), Hanus (57. Sýkora) – Humpolík, M. Navrátil (36. Klusák). Jívoví: T. Dřímal – Mach, D. Dřímal, Havelka (67. Dvořák), Pálka – Láznička, Havlíček, J. Koukola, M. Koukola – Holubář, J. Horký.

UJČOV – KŘIŽANOV B 2:3

Góly: 37. Ryba, 43. Dvořáček – 34. Částek, 38. Broža, 56. Vítek. Rozhodčí: Šoustar. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 2:2. Ujčov: Bureš – Hlaváček, Štourač, Z. Mitáš, J. Mareš – Němec, P. Mitáš, Dvořáček, P. Mareš – Hanák, Ryba. Křižanov B: Homola – Klobása, Hladík, Burian, Stupka – Plocek (66. Sklenář), Pavlík, Vítek, Hlushchenko – Částek (85. Uhlíř), Broža.

MĚŘÍN B – RADOSTÍN B 4:1

Góly: 33. Horák, 45. Doležal, 70. Bumbálek, 79. Pospíchal – 75. Kadlec. Rozhodčí: Hořínek. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Měřín B: Chvástal – Hrůza, Horák, Doležal (70. Kučera), Láznička (79. Kolouch) – Chaloupka, J. Vokoun, Hrad, Pospíchal – Bumbálek, Panáček. Radostín B: Josef Poul I. – Kališ, Invald, P. Inwald, J. Inwald – P. Gregar (70. Koudela), Večeřa (46. Dvořák), Josef Poul II. (70. Kadlec), Homola – Z. Gregar (46. Císař), Berka.

ŠTĚPÁNOV B – STRÁŽEK 2:6

Góly: 32. Jan Veselský, 63. R. Hrubeš – 8. a 60. M. Christian, 35. Patloka, 35. vlastní R. Hrubeš, 38. Šmerda, 90. Šikula. Rozhodčí: Hromádka. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:3. Štěpánov B: Jílek – Hanák, Vávra, R. Hrubeš, F. Kintr – Jan Veselský (77. Kolář), O. Hrubeš, Kutnyk (46. Samek), D. Kintr – Ludvík, Fiala. Strážek: Fiala – Kupský, Šustal, Lahodný, Chocholáč (46. Válek) – T. Christian, Patloka (87. Lukášek), M. Christian (61. Šikula), Svoboda – Valík (20. Šmerda), Jaroš.

 1. Hamry B 10 7 1 2 27:13 22

2. Jimramov 10 7 0 3 20:17 21

3. Sněžné 10 6 2 2 33:16 20

4. Jívoví 10 6 0 4 34:17 18

5. Rožná 10 5 2 3 33:20 17

6. Měřín B 10 5 1 4 22:22 16

7. Ujčov 10 4 3 3 27:26 15

8. Rad. Svratka B 10 4 1 5 22:23 13