BYSTŘICE B ŽELETAVA 4:0

Zápas ve velkém teple začal v poklidném tempu a hrálo se pouze mezi vápny. Zlom nastal až ve druhém poločase, kdy se dostal před branku Horák a na hranici velkého vápna zvolil střelu bodlem, která skončila v síti Mastného branky.

Další bystřický gól padl po pohledné kombinaci, na jejímž konci byl König. Teprve poté hosté ožili, ale jejich dvě šance skončily nad Zbraňkovou brankou. Góly tak opět padaly na druhé straně. Po zranění se rozehrávající Radek Sklenář nejprve zakončil povedený brejk a pak usměrnil hlavou do sítě centr Hlouška.

Góly: 58. Horák, 67. König, 80. a 84. R. Sklenář. Rozhodčí: Krymová. ŽK: bez karet. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Bystřice B: Zbraněk Kozáček, Andrejs, Lukš, J. Svoboda (46. Hloušek) Samek (57. Šejnoha), König, Špatka, Cacek (46. P. Nepejchal) R. Sklenář, Horák.

VRCHOVINA B STAŘEČ 3:2

Pokud chtělo béčko Vrchoviny pomýšlet na celkové vítězství v I. B třídě, muselo doufat, že uhraje více bodů než Želetava. Úvod ale nebyl dle domácích představ. V 15. minutě dostal Lauš kolmici do běhu a podél gólmana poslal Stařeč do překvapivého vedení. Hned po rozehrání však Nové Město vybojovalo pokutový kop, kterým Mužátko vyrovnal. Domácí měli převahu, ale znovu inkasovali. Po rohu se hlavou prosadil Vejmelka.

Po přestávce se Vrchovina stále více tlačila před Smetanu a za trvalou snahu byla odměněna slepenými góly Polnického, jenž je chladnokrevně poslal po centrech zleva identicky do protipohybu brankáře k tyči. A jelikož Želetava vybouchla v Bystřici, bylo o důvod víc k oslavě.

Góly: 16. Mužátko (PK), 65. a 69. Polnický 15. Lauš, 38. Vejmelka. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Vrchovina B: Chrást Mrkos (65. Laštovička), Kalich, Drdla, Poul K. Skalník, R. Sodomka (56. Sklenář), Mužátko (56. Němec), Blažíček Josífek, Polnický.

MĚŘÍN HROTOVICE 4:1

Měřín nastoupil do zápasu tradičně ve vysokém tempu a hned v 6. minutě otevřel skóre Letmajer krásnou ranou z dálky. Domácí poté přibrzdilo zranění Kružíka. Zpět do hry se Měřínští dostali ke konci poločasu, kdy mohli zvýšit Řezníček, Šoukal a Bublan, šance však neproměnili.

Po změně stran se na obrazu hry nic nezměnilo. Domácí diváky potěšil gólem do prázdné branky Řezníček a po něm i důrazný Kolda. Poslední gól Měřína vytáhl ze svého střeleckého klobouku kanonýr jara Šoukal, když po povedené individuální akci polaskal fotbalová srdce. Hrotovice v závěru jen kosmeticky upravily výsledek Salákem z penalty. „Chtěl bych klukům za výkony na jaře poděkovat. Ukázalo se, že jsme nepatřili na dno tabulky," chválil své svěřence trenér Petr Munduch.

Góly: 6. Letmajer, 49. Řezníček, 56. Kolda, 78. Šoukal 88. Salák (PK). Rozhodčí: Tesař. ŽK: 2:1. Diváci: 160. Poločas: 1:0. Měřín: Gabrlík Kružík (9. Hrůza), Šoukal, Körber, Bublan Letmajer (60. Kučera), Chaloupka, Sýkora, Kolda (79. Doležal) Robotka, Řezníček.

ROZSOCHY JAKUBOV 1:3

Domácí sehráli své typické utkání. V úvodu neproměnili dvě šance a sami posadili soupeře na koně. Ten potrestal chybu obrany gólem Soukupa, navíc vzápětí zvýšil Zika na 0:2.

Po přestávce měli domácí více ze hry, ale jejich elán zbrzdil třetí gól. I když pak Šafránek snížil, zápas už se pod vlivem rozhodnutého stavu dohrával v poklidu.

Góly: 55. Šafránek 29. Soukup, 33. a 50. Zika. Rozhodčí: Šrámek. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Rozsochy: Svoboda Klimeš, Kalvoda, Gál, Ambrož Prosecký (75. Skula), Šťastný, Holý, Novotný (88. Prášil) Šafránek, Kučera.

KŘIŽANOV ŠEBKOVICE 3:2

Po vyrovnaném úvodu dvakrát udeřili domácí. Nejprve se ujala střela Invalda z pětadvaceti metrů, poté uklidil do sítě centr Kubiše Sedláček. Hosté přidali a dočkali se snížení, jenže chvíli před přestávkou křižanovský Klimeš zvýšil hlavou znovu na dvoubrankový rozdíl.

Šebkovice v úvodu druhého poločasu útočily, povedlo se jim i snížit, ale další jejich šance vychytal brankář Bajer. Ten sice v 70. minutě kapituloval, ale gól pro předcházející faul neplatil.

Křižanov díky zaváhání soupeřů poskočil na čtvrtou příčku a zajistil si sponzorské prémie, které měl přislíbené za umístění do pátého místa.

Góly: 16. Invald, 24. Sedláček, 41. Klimeš 34. Večeřa, 50. Černý. Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 3:1. Křižanov: Bajer Sedláček, Invald, Střecha, Pálka Kubiš, Navrátil (72. Malinský), Petr, J. Nobicht (46. Trnka) D. Nobicht (46. Horníček), Klimeš.