Naopak vysoké výhry si připsali zbylí dva zástupci Žďárska. Křoví se díky výsledku 4:1 výrazně dotáhlo na Rantířov a rezerva Velkého Meziříčí po přestávce zametla s posledními Přibyslavicemi.

RAPOTICE – BOHDALOV 4:1

Stovka diváků se ani nestačila usadit a už po půlminutě hry se měnilo skóre. Po centru zprava domácí brankář Tomáš Laš míč vyrazil jen k Pokornému, který vrátil míč do sítě. Rapotice měly v prvním poločase územní převahu, kterou korunoval ve 38. minutě Milan Laš, který vyrovnal.

Hostitelé do druhé půle nastoupili s odhodláním zvítězit. Nejprve v 57. minutě po Prokešově centru hlavičkoval do břevna Petr Matoušek. V 63. minutě dokonal obrat domácí Mlejnek, který obešel stopera i gólmana.

Poté zahrával z půlící čáry volný přímý kop Prokeš, míč se snesl na hlavu Petra Matouška, který hlavou přehodil bohdalovského brankáře – 3:1.

V 70. minutě po rohu se nejlépe před hostující brankou zorientoval Milan Laš a svým druhým gólem upravil na konečných 4:1.

Góly: 38. a 70. Milan Laš, 63. Mlejnek, 66. P. Matoušek – 1. Pokorný. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Bohdalov: Velín – Novotný, Klimeš, Štikar (71. Chalupa), Pavel Jaroš, A. Neuman, Doležal, Křesťan (75. Hanisch), Koukal, Petr Jaroš, Pokorný.

RANTÍŘOV – KŘOVÍ 1:4

Křoví se ukázalo jako velice kvalitní tým, který domácí hráče nepouštěl do zakončení. Sám pak velice úspěšně vyrážel do rychlých brejků a od 27. minuty vedl. To překonal Šeredu Roštinský. Po změně stran se Rantířov hnal za vyrovnáním, které zařídil Vacek. Následovaly další šance domácích, ale ty gólem neskončily, narozdíl od smrtících výpadů Křoví. Nejdříve vrátil hostům vedení Karaffa, následovala třetí branka, o kterou se postaral Roštinský a na 4:1 pečetil znovu Karaffa. O tečku se postaral hostující M. Němec, který musel po červené předčasně do sprch.

Góly: 50. Vacek – 27. a 66. Roštinský, 58. a 77. Karaffa. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (78. M. Němec). Diváci: 80. Poločas 0:1. Křoví: Sára – Kotouč, Šustáček, Karaffa, Kováč – Hanák, Maroši, Tichý, Bartošek – M. Němec, Roštinský (80. L. Němec).

V. MEZIŘÍČÍ B – PŘIBYSLAVICE 4:0

V prvním poločase byl k vidění hodně nemastný a neslaný fotbal. O záchranu bojující Přibyslavice v něm byly nepatrně aktivnější mužstvem, ale žádnou vyloženou šanci si vytvořit nedokázaly.

Po přestávce poslal domácí trenér Krejčí na hřiště Boučka s Dufkem a rezerva Velkého Meziříčí výrazně ožila. Zlepšený výkon přinesl úvodní branku Střechy, na níž Přibyslavice už nezareagovaly. Závěr patřil jen domácím, kteří v rozmezí osmi minut vsítili další tři branky a jednoznačně zvítězili.

Góly: 51. a 87. Střecha, 79. Kaminaras, 85. Beran. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 0:0. Diváci: 20. Poločas: 0:0. V. Meziříčí B: Kruba – Netolický, Halámek, Střecha, O. Mucha (66. Kozuň) – Kaminaras, Vítek, Jedlička, Veselý (46. Bouček) – Ďurica (46. Dufek), Beran.