Vedoucí Ujčov mu tak po výhře nad béčkem Měřína odskočil již na čtyři body. Brankové hody viděli diváci ve Víru a v Březí, kde jich padlo osm, resp. devět.

Ve IV. třídě – skupině A připravilo béčko Bobrové premiérovou porážku nováčkovi z Rudolce, ten i přesto vede tabulku.

III. TŘÍDA

UJČOV – MĚŘÍN B 1:0
Gól: 32. Zich. Rozhodčí: Žďánský. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Ujčov: Bureš – Nedoma, Štourač, V. Mitáš, Z. Mitáš – Němec, Pavel Mitáš (87. P. Mareš), Ryba (66. Petr Mitáš), Dvořáček – Hanák (72. Večeřa), Zich. Měřín B: Kolouch – P. Král, Š. Král (46. Smejkal), Hrůza, Procházka – Sýkora, Pololáník, Kolouch, Robotka – Pospíchal, Vokoun.

JIMRAMOV – HAMRY B 1:1
Góly: 88. Dvořák – 11. Sláma. Rozhodčí: Myška. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Jimramov: Hlaváč – J. Sedlák, Novotný (55. Zavadil), Dvořák, Borovský – Nykodym, Bednář (72. Prüger), Dostál (64. Krejčí), Buchta – Pavel Sedlák, Černý. Hamry B: Martaus – Šabart, Petrík, Novotný, Zátopek (57. Vrša) – Sláma, Kolarik (82. Kříž), Sýs, Vašek (86. Benc) – Smejkal, Srnský (74. Poul).

BOHDALEC – ROŽNÁ 3:5
Góly: 2. Morkus, 71. a 86. Sklenář (druhý z PK) – 11. a 83. Vyžrálek, 30. a 36. Pokorný, 49. P. Navrátil. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 3:5. Diváci: 25. Poločas: 1:3. Bohdalec: Skryja – Ambrož, Dostál, Kamarád, Hřebíček – Morkus, Skryja (75. P. Sklenář), L. Jaša, S. Sklenář (50. J. Sklenář) – P. Jaša, Ambrož. Rožná: J. Beran – Korbička, Sýkora, K. Beran, O. Kroupa – J. Kroupa, M. Navrátil, Beno (81. Kunc), P. Navrátil (56. Švestka) – Vyžrálek, Pokorný.

POHLEDEC – VĚCHNOV 1:2
Góly: 90. Follprecht – 34. Šípek, 85. Starý. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Pohledec: Hájek – Jambor, Pustina, V. Hubáček, Šaroun – Puchýř, J. Hubáček (82. Švanda), Martaus (60. Kadlec), Ondráček – Skalník (73. Novotný), Follprecht. Věchnov: F. Uhlíř – Pokorný, Bílek, Novák, Martinek – D. Uhlíř, Soudek, Malý, Šípek – Ostrýž, Bukáček (75. Starý).

VÍR – STRÁŽEK 4:4
Góly: 47. Rychlý, 10. Kulpa, 91. Čech, 83. Preisler (PK) – 35., 46. a 87. Miloš Svoboda, 59. Polák. Rozhodčí: Kocourek. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (75. Kulpa). Diváci: 80. Poločas: 2:2. Vír: Preisler – T. Piskač, Viktorin, Matuška (56. L. Piskač), Čech – Smolík, Rychlý (49. V. Skoumal), Šenkýř (70. Krejčí), Sedler – V. Oliva, Kulpa. Strážek: Vala – S. Lahodný, Šikula, Chocholáč, Šebek – Miloš Svoboda, Christian, Miroslav Svoboda, Polák – Cimbálník, Šmerda.

BŘEZÍ-BŘ. – BOHDALOV B 5:4
Góly: 3. Dostál, 10. Vala, 43., 65. a 87. Sysel – 20. Hanych, 27., 47. a 48. Pokorný. Rozhodčí: Juda. ŽK: 0:3. Diváci: 53. Poločas: 3:2. Březí-Bř.: Urbánek – Běloch, Šmarda, Hála, Šimek, Vala – Habán, Sysel, Tvarůžek – Dostál (89. Klíma), Jakeš. Bohdalov B: Velín – Novák, Skála, Lán, Novotný – Hanych, Rosecký (88. Krčál), Neuman, Pokorný – Boháček (61. Fabík), Vytlačil.

POLNIČKA – V. LOSENICE 2:2
Góly: 4. Průža, 83. Víška – 19. R. Kasal, 29. Neubauer. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Polnička: Chyba – Zachara, Moravec, M. Podloucký, Litochleb – K. Podloucký (66. Štíbal), Víška, Jiránek (73. Neubauer) – Průža (12. Lojek, 83. Ondráček), Synek. V. Losenice: J. Kasal – Augustin, P. Neubauer, Mach, Marek – Pospíchal, R. Kasal (79. Ptáček), T. Neubauer (46. Pátek), Grodl (59. Baránek) – Králíček, Kamarád.

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

ROVEČNÉ – DOUBRAVNÍK 2:3
Góly: 25. a 68. Ondráček – 23. Balák, 53. Jedlička, 66. M. Vojta. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Rovečné: Petr – P. Svoboda, Šenkýř, Bartoň, Dlouhý – Jančík, Mikulčický, Křenek (79. Fousek), M. Svoboda – Ondráček, Večeřa. Doubravník: Konvalinka – Balák, Beran, Slámečka (69. Csizmár), Jedlička – K. Vojta, Jaroš (84. Patloka), Šikula, M. Vojta – Müller, J. Vojta.

ROZSOCHY B – HERÁLEC B 3:1
Góly: 31., 57. a 66. P. Kučera – 26. Fiala. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 0:0. Rozsochy B: Kaňka – Zavadil (46. Lahoda), Nebola, Prášil, Kováč (72. Jiří Střešňák) – L. Kučera, Prosecký, Štěpánek, J. Kučera – P. Kučera (79. Jakub Střešňák), Vališ. Herálec B: Říčan – Šusták, Klement (75. Mjartan), Mrkvička, Holeš – Opluštil, Černý (46. Zástěra), Fiala, Chyba – Troníček, Ptáček.

BOBROVÁ B – RUDOLEC 2:1
Góly: 48. Srnský, 47. Svoboda – 49. V. Musil. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Bobrová B: M. Smažil – Trnka, J. Smažil, Smutka, Roháček – Janda (72. R. Kratochvíl), Podborský, Straka, Červinka – Srnský (62. Dočekal), M. Kratochvíl (46. Svoboda). Rudolec: Pospíchal – M. Musil, Zmeškal, Pejchal, Chytal – M. Vomela, Klimeš, Hořínek, J. Matějíček – Boháček, V. Musil.

SNĚŽNÉ – R. SVRATKA B 0:1
Gól: 63. Jandourek. Rozhodčí: Landsman. ŽK: 3:1. Diváci: 55. Poločas: 0:0. Sněžné: D. Štegner – Střešňák, Hejtmánek (46. Šimon), Škapa, Vašek – Tlustoš, K. Štegner, Beneš, Tauber – Dufek, Dvořák. Rad. Svratka B: Chrást – Jozífek, Gabriel, Kachlík, Sáblík – Dostál (90. Skryja), Nejedlý, Novotný, Veselý – Jandourek, Kilian (63. Vítek).

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

BORY B – KŘIŽANOV B 0:6
Góly: 50. L. Burian, 64. Uhlíř, 66. a 70. Fendrych, 76. Částek, 88. Bajer. Rozhodčí: Žďánský. ŽK: 0:0. Diváci: 15. Poločas: 0:0. Bory B: Karásek – Kaštan, Beneš, Milota, Hlaváč – J. Dvořák, Studený, Zikmund, Burian – Sedlák, Viliš (57. V. Dvořák). Křižanov B: Homola – Procházka, M. Burian, Láznička, Mužátko – Král, Uhlíř (66. Anděl), Sklenář, Fendrych – Částek, L. Burian (68. Bajer).

JÍVOVÍ B – TASOV 2:2
Góly: 9. a 90. Pohanka – 42. Adam, 48. Procházka. Rozhodčí: Šoukal. ŽK: 2:2. Diváci: 20. Poločas: 1:1. Jívoví B: Pinkava – Mach, M. Šoukal, Z. Šoukal, Žejšek – Krejčí, Hejtmánek, Pohanka, Valenta – Žíla (46. Hošek), Tvrdý. Tasov: Páral – M. Pospíšil, Říha, Svoboda, J. Pospíšil – O. Pospíšil, Adam, Vala, Pavlíček – Eliáš, Procházka.

RADOSTÍN B – V. MEZIŘÍČÍ C 5:1
Góly: 24., 34. a 47. Císař, 31. Kovář, 89. Toman – 87. Wasserbauer. Rozhodčí: Nebola. ŽK: 2:3. Diváci: 25. Poločas: 3:0. Radostín B: Dupal – Šimek, P. Večeřa (73. Staněk), Kadlec, Kovář – Koudelka (51. Toman), D. Večeřa, Dvořák, Novotný – Císař (59. Láznička), Kozel (67. Hintenaus). V. Meziříčí C: Liška – Chalupa, Mužátko, Nováček, Šlapal – L. Smejkal st. (30. Wasserbauer), D. Smejkal, Munduch (46. L. Smejkal ml.), Pospíšil – Crkal (69. Večeřa), Hlávka.

KŘOVÍ B – OLŠÍ 1:0
Gól: 80. Datínský. Rozhodčí: König. ŽK: 0:0. ČK: 1:1 (26. Fila – 26. Fikr. Poločas: 0:0. Křoví B: Prokeš – Fila, Petr Liška, Maloň, Pekárek – Nečas, Pavel Liška, Jiří Chlup ml., Koudelka – Navrátil, Knotek (75. Datínský). Olší: M. Jaša – Dvořák, Jůda, Horký – A. Kaminaras, Bíbr, Šašek – F. Kaminaras, Jelínek, Fikr, Holoubek.

O. BÍTÝŠKA B – MĚŘÍN C 1:3
Góly: 37. Večeřa – 12. Coufal, 70. Hrad, 73. Budín. Rozhodčí: Liška. ŽK: 2:1. Diváci: 25. Poločas: 1:1. O. Bítýška B: Řeháček (46. J. Malý) – Karásek (67. Bartoš), Havlík, P. Malý, Šoustar – Barbořík, Večeřa, Karmasin, Havlín (72. Hanzelka) – Dupal (46. Kulík), Habán (46. Božek). Měřín C: Panáček – B. Stejskal (57. Palík), L. Stejskal, Štreit (82. Symonides), Kučera – Hlaváč, Necid, Budín (75. Bílek), Coufal – Pól (55. Krčál), Hrad.