Turnaje se tradičně zúčastnilo patnáct mančaftů, které byly rozděleny do tří základních skupin po pěti mužstvech. Do vyřazovací části se překvapivě nedostal jeden z hlavních favoritů, celek Kentaurů.

Ve čtvrtfinále zaujala dlouhá penaltová série mezi Banány a Kardiaky. Semifinále skončila shodně 3:0, v penaltovém souboji o třetí místo se proti Racomu radovali Banáni. Finále pak mělo zcela jednoznačný průběh. Ty a Já šlo proti žďárskému KMB rychle do vedení, které dál navyšovalo a po vysoké výhře 5:0 se radovalo z titulu.

Nejlepším gólmanem turnaje byl zvolen Martin Pokorný z týmu Kardiaků, sedm branek stačilo k titulu nejlepšího střelce turnaje Martinovi Malému z Bobrové. Nejrychlejší gól turnaje vstřelil po patnácti vteřinách František Nečas z vítězného Ty a Já.

Výsledky – čtvrtfinále: Racom – Baskeťáci 2:0, Banáni – Kardiaci 1:1, 4:3 na penalty, Ty a Já – Holubka 6:2, KMB – Kozlíkova 11 3:3, 12:11 na penalty. Semifinále: KMB – Racom 3:0, Ty a Já – Banáni 3:0. O 3. místo: Banáni – Racom 4:3 na penalty. Finále: Ty a Já – KMB 5:0.