VRCHOVINA B – KOUTY 3:1

Vyrovnaná první půle toho mnoho nenabídla. Až na průnik domácího Krška, který byl ve vápně stažen bez povšimnutí hlavního rozhodčího a střely Šustáčka z 35 metrů těsně nad břevno se téměř ani nemusela hrát.

Změnu přinesl druhý poločas. Chybu novoměstské obrany zužitkoval střelou na zadní tyč Příhoda. Domácí kouč okamžitě poslal na hřiště dvě nové tváře a příchod Josífka s Blažíčkem se vyplatil. Domácí rázem zjednodušili a zrychlili svou hru, což byla voda na jejich mlýn. Po rozehrané standardce Šustáčka si převzal balon Žák a z osmnácti metrů vyrovnal. V 73. minutě utekl Michal Šmída, našel Radka Blažíčka, který zařídil obrat.

V 82. minutě vyrobil střídající Němeček na půlce hrubku, bleskový brejk hostí však skončil těsně mimo. Domácí proto na nic nečekali a výsledek pojistili. Bombu Žáka z jedenácti metrů Stýblo ještě zázračně vyrazil, ale na dorážku Michala Šmídy už byl krátký. Kouty rázem přestaly hrát. Šmída ještě trefil tyč a další tutovku spálil Blažíček.

Góly: 60. Žák, 73. R. Blažíček, 84. M. Šmída – 50. Příhoda. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:2. Diváci: 75. Poločas: 0:0. Vrchovina B: Kubica – Veselý, Poul, Fagula, Bača – Šustáček, Kršek (71. Němeček), Žák, Vašíček (50. Josífek) – M. Šmída, Buřval (54. R. Blažíček).

NOVÁ VES – NÁMĚŠŤ 1:1

Domácí mohli jít ve 2. minutě do vedení, hlavičku Ondřejky vytěsnil gólman na roh. Ve 12. minutě Nová Ves chybovala a Michal Hrazdíra nedal z nájezdu Fuksovi šanci. Snahu o vyrovnání domácí měli, ale proti byl gólman Bednář, který zneškodnil nebezpečnou hlavičku Ondřejky. Na začátku druhé půle poslal ten samý hráč pas Tomáše Novotného nad. Náměšť odpověděla hlavičkou Kučery. Střeleckou smůlu Nové Vsi protrhl Havlík, který centr Nečase usměrnil hlavou do sítě. Domácí místy až drtivý tlak, proti soupeři, který přijel v jedenácti lidech, vyzněl ve zbývajícím čase do ztracena, naopak hosté se prezentovali dvěma nebezpečnými střelami z dálky. „Hráči soupeře podcenili, což se jim tvrdě vymstilo. Z přístupu našich kluků jsem zklamaný,“ uvedl asistent trenéra Nové Vsi Josef Starý.

Góly: 57. Havlík – 12. M. Hrazdíra. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Nová Ves: Fuksa – T. Novotný I (46. M. Novotný), Havlík, T. Novotný II, Krejčí – Jan Nečas, Josef Šandera, P. Šandera (46. P. Bureš), Jan Šandera – Jan Starý (75. Košík), Onřejka.

ČÁSLAVICE – ŽĎÁR B 0:2

Utkání bylo po celých devadesát minut poměrně vyrovnané bez větších příležitostí. Ve 22. minutě po standardce domácích šli hosté do brejku, a i když Čáslavičtí jim míč odebrali, tak po těžké malé domů odkopával brankář Martenek tak, že nastřelil Maria Fillipiho a míč se od něj odrazil do sítě. Po této smolné chybě se hostitelé zlepšili a začali mít mírnou převahu, ale do šance se v prvním dějství nedostali. V závěru poločasu byl po odpískání sražen do úderem do obličeje domácí Lapmíř, ale žádný z rozhodčích tento inkriminovaný moment neviděl, takže žďárský Mario Fillipi dostal jen žlutou kartu.

Po změně stran trvala snaha Čáslavic o vyrovnání, ale šance Kurtina či Šimka zůstaly nevyužity. Po ojedinělé akci žďárské rezervy v 54. minutě snadno zvýšil Mario Fillipi, když jeho střelu z 25 metrů do prostřed branky promáchl Martenek. Hosté se pak soustředili jen na bránění.

Góly: 22. a 54. M. Filippi. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 0:3. Diváci: 125. Poločas: 0:1. Žďár B: Hajný – Peňáz, Machatka, Štursa, Růžička – Jun, Russ (81. Gančev), Dvořák, Bulíček – L. Filippi, M. Filippi.