O patro níž dosud neokusila hořkost porážky vedoucí trojice FC Orel, Cikháj a Autobus Club. Do bitvy o finálovou sedmičku, jež si zahraje o postup do vyšší soutěže, však mohou promluvit ještě všechna mužstva.

1. LIGA

Výsledky 3. kola: Dipar CF – Kozel B 0:2, Sosáci – Kozel B 2:3, Dipar CF – Sosáci 3:6, Alko – Kozel Team 2:3, Akademici – Kozel Team 0:5, Alko – Akademici 5:0, FC Rapid – Bot. Křižánky 6:2, Bot. Křižánky – La Bomba 2:2, FC Rapid – La Bomba 11:0.

 1. Kozel B 6 6 0 0 30:10 18
 2. FC Rapid 6 5 0 1 32:7 15
 3. Sosáci 6 3 1 2 28:17 10
 4. Alko 6 2 2 2 15:16 8
 5. BKS 4 2 1 1 14:9 7
 6. FC Benjamin 4 2 1 1 11:6 7
 7. Kozel Team 6 2 0 4 18:29 6
 8. Dipar CF 6 2 0 4 13:26 6
 9. Bot. Křižánky 4 0 2 2 8:18 2
10. La Bomba 4 0 1 3 5:24 1
11. Akademici 4 0 0 4 2:14 0

Kanonýři: 8 – Petr Follprecht (Sosáci), Jakub Štíbal. 7 – Zdeněk Josífek (oba FC Rapid), Lubor Buřval (Dipar CF). 6 – Petr Havlík, Marek Houba, David Hrstka (všichni Kozel B), David Landsman.

Program 4. kola (sobota, 30. září): Bot. Křižánky – BKS (8.00), BKS – Kozel Team (9.00), Bot. Křižánky – Kozel Team (10.00), Alko – La Bomba (11.00), La Bomba – Kozel B (12.00), Alko – Kozel B (13.00), Dipar – Benjamin (14.00), Benjamin – Akademici (15.00), Dipar – Akademici (16.00).



2. LIGA

Výsledky 3. kola: Žabanti – Autobus club 2:10, Los Chiquitos – FC Kopálisti 11:0, Cikháj – MK Lhotka 3:2, FC Equipo – Here for beer 3:1, FC Equipo – FC Orel 1:4, Cikháj – FC Kopálisti 5:0, Buldok – MK Lhotka 0:5, Here for beer – FC Orel 0:7, Mič. Svratka – AC Světnov 5:0, FC Radox – AC Světnov 5:0, Mič. Svratka – FC Radox 4:4.

 1. FC Orel 6 5 1 0 20:5 16
 2. Cikháj 5 5 0 0 24:6 15
 3. Autobus Club 5 3 2 0 24:8 11
 4. Los Chiquitos 5 3 0 2 20:11 9
 5. Mič. Svratka 5 2 1 2 23:13 7
 6. FC Radox 5 2 1 2 21:14 7
 7. FC Žabanti 4 2 1 1 20:17 7
 8. FC Equipo 6 2 1 3 10:19 7
 9. Buldok 5 1 3 1 9:12 6
10. Sokol Jámy 4 1 2 1 11:7 5
11. Here for beer 6 1 2 3 10:21 5
12. AC Světnov 6 1 1 4 7:20 4
13. MK Lhotka 6 1 0 5 18:28 3
14. FC Kopálisti 6 0 1 5 5:41 1

Kanonýři: 10 – Petr Štěpánek (FC Radox). 9 – Lukáš Sláma (FC Orel). 6 – Rudolf Sáblík (MK Lhotka), Zbyněk Sedlák (Cikháj), Tomáš Kotas (FC Žabanti), Vlastimil Braun (Los Chiquitos), Martin Kaštánek (Mičego Svratka), Zbyněk Sedlák (Cikháj), Michal Hanák (Autobus Club).

Program 4. kola (sobota, 30. září): FC Radox – Here for beer (8.00), Here for beer – Sokol Jámy (9.00), Cikháj – Buldok (10.00), FC Radox– Sokol Jámy (10.00), Buldok – FC Žabanti (11.00), FC Kopálisti – MK Lhotka (11.00), Cikháj – FC Žabanti (12.00), MK Lhotka – FC Orel (12.00), Autobus Club – AC Světnov (13.00), FC Kopálisti – FC Orel (13.00), Sokol Jámy – Autobus Club (14.00), Los Chiquitos – Mič. Svratka (14.00), Mič. Svratka – FC Equipo (15.00), Los Chiquitos – FC Equipo (16.00).