Ke třem bodům měl solidně nakročeno Bohdalec, jenže své poločasové vedení neudržel a fotbalisté Březí zápas třemi góly ve druhém poločase otočili. Jediným, kdo z nováčků v tomto kole bodoval, byla Polnička, která doma remizovala 1:1 s rezervou Bohdalova. Nezaváhal vedoucí Ujčov, když si doma bez větších problémů poradil se Strážkem. Osm gólů padlo při zápase mezi Jimramovem a Rožnou, oba celky se o body nakonec podělily.

III. TŘÍDA

POHLEDEC – V. LOSENICE 1:0
Gól: 66. Follprecht. Rozhodčí: Landsman. ŽK: 1:0. Diváci: 74. Poločas: 0:0. Pohledec: Hájek – Jambor, Pustina, Pejchal (61. Prchal), Šaroun – Puchýř (82. M. Skalník), P. Skalník), Martaus (61. Hubáček), Ondráček – Bártek (79. Novotný), Follprecht. V. Losenice: Kasal – J. Augustin, P. Neubauer, Mokrý, Mach – Pospíchal, Kasal, T. Neubauer (11. Baránek), Grodl (70. O. Augustin) – Kamarád, Ptáček (59. Pátek).

POLNIČKA – BOHDALOV B 1:1
Góly: 20. K. Podloucký – 38. Vytlačil. Rozhodčí: Šula. ŽK: 2:2. Diváci: 45. Poločas: 1:1. Polnička: Chyba – Koblížek, Moravec, Štíbal (59. Zachara), Litochleb – Víška, Neubauer, K. Podloucký, Kohout (87. M. Podloucký) – Lojek, Synek. Bohdalov B: Velín – Novák, Chalupa, Křesťan, Skála – Rosecký, Řepa (80. Doležal), Švoma, Hanych – Vytlačil, Fabík (46. Prokeš).

VÍR – HAMRY B 1:1
Góly: 67. Havel – 46. Kolarik. Rozhodčí: Nebola. ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (66. Chlubna). Diváci: 65. Poločas: 0:0. Vír: Preisler – Čech, Piskač, D. Lahodný (89. Deiss), Havel, Matuška – V. Oliva, Šenkýř – Krejčí (64. Sedler), Kulpa, V. Oliva (68. Exl). Hamry B: Benc – Petrík, Novotný, Zátopek, Chlubna – Kolarik, Vašek, Sýs, Vrša (85. Poul) – Smejkal, Sojma (64. Kříž).

MĚŘÍN B – VĚCHNOV nehráno
Celek Věchnova se k utkání nedostavil, zápas bude s největší pravděpodobností kontumován ve prospěch Měřína B.

UJČOV – STRÁŽEK 4:2
Góly: 6. a 22. Ryba, 46. a 53. Dvořáček – 73. a 77. Lahodný. Rozhodčí: Hromádka. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Ujčov: Bureš – Hlaváček, Štourač, Z. Mitáš, Nedoma – Němec (84. Jančík), V. Mitáš, Pavel Mitáš, Sedler (46. Petr Mitáš) – Ryba (60. P. Mareš), Dvořáček. Strážek: Vala – Kupský (46. Christian), Hladík, Lahodný, Patloka – Miroslav Svoboda, Polák, Šmerda, Chocholáč – Miloš Svoboda (68. Cimbálník), Valík.

BOHDALEC – BŘEZÍ-BŘ. 1:3
Góly: 28. Sklenář – 56. a 66. Sysel, 86. Jakeš. Rozhodčí: Liška. ŽK: 3:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Bohdalec: Skryja – Ambrož, Kučera, Morkus (55. Harvánek), Franěk – Hřebíček, Černý, Jaroslav Dostál, Jiří Dostál – Staněk (75. Maděra), Sklenář. Březí-Březské: Urbánek – Běloch, Šmarda, Šimek, Vala, Hála – Crha (75. Jobánek), Habán, Sysel – Dostál (86. Klíma), Jakeš.

JIMRAMOV – ROŽNÁ 4:4
Góly: 8. a 74. Černý, 34. Pavel Sedlák, 46. Sýkora (vlastní) – 12. a 51. Kroupa, 17. Vyžrálek, 87. Humpolík. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 1:3. Diváci: 85. Poločas: 2:2. Jimramov: Hlaváč – L. Zavadil (66. Krejčí), Borovský, J. Sedlák (58. M. Zavadil, 85. Pavelka), Novotný – Štěrba, Bednář, Dostál (54. Zobač), Dvořák – Pavel Sedlák (74. Nykodym), Černý. Rožná: J. Beran – Kunc, Korbička, Sýkora – Navrátil, J. Kroupa, Beno, O. Kroupa (70. Pokorný) – Krajčo, Humpolík, Vyžrálek.

14. Věchnov⋌ 6 0 1 5 10:22  1

Fotbalisté Štěpánova nad Svratkou (ve žlutém) doma v 8. kole I. B třídy – skupiny B podlehli Rokytnici 0:1, když jediný gól utkání padl až v předposlední minutě zápasu.