I. A třída – sk. A

HERÁLEC – KAMENICE 1:0

Po celou první půli byl jednoznačně lepší domácí Herálec. Nejblíže gólu byli Herálečtí ve 28. minutě, kdy Jan Ptaszek tváří v tvář gólmanovi Kosovi poslal míč těsně kolem pravé tyče kamenické brány.

Po změně stran pokračovala mírná převaha domácích. Ke změně skóre však přispěla až proměněná penalta v 64. minutě z kopačky Havlíka. Vedoucí brance předcházel faul brankáře Kose, jenž nedovoleně zastavil pronikajícího Hořínka. Herálec v závěru tradičně polevil, ale hostům se přes nastolený tlak již vyrovnat nepodařilo.

Góly: 64. Havlík (PK). Rozhodčí: Z. Petr ml. ŽK: 3:3. Diváci: 260. Poločas: 0:0. Herálec: Pavlík – Chyba, Pavliš, Opluštil, Havlík – Kučka (73. Vašek), J. Ptaszek, Ptáček, M. Ptaszek – Hořínek (86. Mládek), Teplý (56. Sláma). Kamenice: Kos – Rysl (46. Pelc), Novák, Schober, Chodúr – Strašík, Kušta, Kozelek, Spěváček – Zahradník (81. Tesař), Zedník.

I. A třída – sk. B

NÁMĚŠŤ N. O. – NOVÁ VES 1:2

Utkání bez šancí rozhodly kuriózní góly Nové Vsi. Ta se ujala vedení po Čechově dalekonosné střele, která prolétla smutnému hrdinovi zápasu Kouklíkovi pod tělem. Ve druhé půli se Náměšť přece jen probrala a po Fraňkově úniku, který zastavil až Havlík faulem ve vápně, vyrovnal z penalty Klíma.

Dvě minuty před koncem ale přišel šok. Centr Ondřejky před Kouklíkem skočil a ten si ho nešťastně srazil do branky.

Góly: 74. Klíma (PK) - 34. Čech, 88. M. Ondřejka. Rozhodčí: Ondřáček. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Náměšť n. O.: Kouklík - Frýbort, Vrba, Sázavský, Mašíček - Klíma, Rous, Petz, Vildomec - Orálek, Franěk. Nová Ves: Fuksa - Bureš, Čech (80. J. Ondřejka), Nečas, T. Novotný I - R. Novotný (90. J. Starý), M. Ondřejka, Krejčí, P. Starý (62. T. Novotný II) - Pohanka, Havlík.

ŠEBKOVICE – ROZSOCHY 0:0

Po dvou bezbodových kolech chtěly Šebkovice doma naplno bodovat, ale byli to hosté, kteří sahali po výhře. Po celý zápas měli více ze hry, několik slibných šancí, ale bez výsledku. Domácím se nedařila kombinace, do šancí se dostávali ojediněle a když tu nejvyloženější v závěru zápasu nedokázali využít, skončilo utkání bezbrankovou remízou.

Rozhodčí: Šetek. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (83. A. Padrtka). Diváci: 60. Šebkovice: Kuba - Tržil, V. Přibil, Hrůza, V. Kotačka - P. Kotačka, Roupec (86. Papoušek), Rygl, Z. Přibil - Říha (82. Klubal), A. Kotačka. Rozsochy: Juračka - J. Zítka, Svítil, Šibor, Kučera, Vališ – Kalivoda, Čech, A. Padrtka, Bureš (67. T. Zítka) Kříž (74. Nebola) (84. R. Padrtka).

ČÁSLAVICE/SÁDEK - BOHDALOV 0:4

Veledůležitý záchranářský zápas se už od začátku vyvíjel jednoznačně lépe pro Bohdalov. Nepříliš pohledný fotbal na obou stranách rozhodly především smrtící brejky hostů, kteří se těšili nebývalé produktivitě - co střela, to gól. Domácí sice vyloženě herně nepropadli, ale v koncovce a vůbec ve vytváření šancí byli bezradní.

Góly: 2. a 79. Kříž, 35. a 50. Juda. Rozhodčí: Petřivý. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Čáslavice/Sádek: Smetana - Antoš (46. Davy), Hobza (20. Klika), Suchna, Polovčík - Zelníček, Hlaváč, Šimek, Kurtin - Lampíř, Novák. Bohdalov: Bílek - Vomela, Novotný, Klimeš, Štikar - Jaroš (70. Neumann), Schneider, Doležal, Juda (87. Šmak) - Křesťan, Kříž.

V. MEZIŘÍČÍ B – TŘEŠŤ 1:1

Utkání jako na houpačce bylo k vidění v duelu domácí Benfiky s Třeští. Obě mužstva si v prvním poločase dokázala vypracovat slibné šance, leč na obou stranách bez úspěchu. Více ze hry však měli domácí.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce poslal meziříčské z pokutového kopu Halámek, když předtím hosté faulovali domácího Berana ve vápně. Pět minut před koncem duelu vyrovnal na konečných 1:1 po hrubé chybě meziříčské obrany hostující Svěrák.

Góly: 73. Halámek (PK) – 85. Svěrák. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. V. Meziříčí B: Kučera – Invald (60. Souček), Kružík, Lad. Střecha, Halámek – Jedlička, Ambrož, Smejkal, Kafka – J. Pokorný (66. Beran), Trnka (76. Jaša).