BEDŘICHOV – MĚŘÍN 2:1

Začátek vyšel domácím. Lacina si narazil balon s Paulíkem a střelou k tyči otevřel skóre. O pět minut později skončila Paulíkova nenápadná střela na tyči, Kalný dopravil odražený míč do sítě, ale kvůli faulu na gólmana se skóre nezměnilo. Pak se Brnického křížná střela otřela o tyč a Lacinův pokus šel těsně vedle. Hosté pak mohli potrestat nedorozumění v domácí obraně, ale ve vyložené šanci neuspěli.

I druhá půlka začala skvěle pro Bedřichov. Krásný balon od Paulíka našel Brnického, ten trefil jen gólmana, ale Maškova dorážka už znamenala dvougólové vedení. Měřín vstal z mrtvých proměněnou penaltou a domácí poté mohli děkovat dvěma skvělým zákrokům Šány, díky kterému zůstaly všechny body v Jihlavě.

Góly: 3. Lacina, 46. Mašek – 60. Kolda (PK). Rozhodčí: Petr. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas 1:0. Měřín: Sysel – Matoušek, Streit, Doležal (80. Dočkal), Letmajer – Robotka, Uchytil (85. Sýkora), Kolda, Šoukal (75. Mejzlík) – Heřmánek, Viziblo.

ROZSOCHY – JAKUBOV 2:1

V Rozsochách se nehrál oku lahodící fotbal. Byl to spíše boj, ve kterém nebylo k vidění mnoho pohledných fotbalových akcí. Výjimkou bylo úvodních a závěrečných deset minut.

Zbytek utkání vyplnila bitva uprostřed hřiště bez brankových příležitostí. Domácí začali výborně. Hned v sedmé minutě vysunul Petr Bureš Radima Vališe, ten obešel hostujícího brankáře a pohodlně skóroval. Poté se na dlouhou dobu fotbal ze hřiště vytratil. Jakubovu se podařilo vyrovnat v 71. minutě. Po rohovém kopu vyrovnal nikým neatakovaný Kratochvíl.

Rozsochy chtěli tři body a v posledních deseti minutách dostali Jakubov pod tlak. Výsledkem byla nejprve tyč Šafránka a tři minuty před koncem i vítězná branka. Podruhé se trefil navrátilec do sestavy Radim Vališ.

Góly: 7. a 87. R. Vališ – 71. Kratochvíl. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 5:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Rozsochy: Svoboda – Zítka, Šafránek, E. Šibor, R. Šibor – J. Vališ (80. Šťastný), Kalvoda, A. Bureš (61. Holý), Kučera – P. Bureš, R. Vališ.

STONAŘOV – KŘOVÍ 3:2

Domácí na favorita, který se od prvních minut spíše soustředil na výkon rozhodčího, vlétli. Šmarda potáhl balon po lajně, prostrčil Nešporovi, který udělal gólmanovi kličku a střelou do prázdné otevřel skóre. Vzápětí hosté nepokryli aut a Bláhovu přihrávku na Šmardku, který krásnou přízemní střelou poslal míč k tyči a své barvy do dvoubrankového brejku.

Křoví pak zahrávalo několik nebezpečných standardek, ale Krupicu nepřekonalo. Po změně stran zadělala hrubka domácí defenzivy a gól M. Němce na drama. Stonařov ale vedení nepustil a navíc si ho pojistil po faulu na Gavallera a jeho proměněné penaltě. Závěr navíc okořenili čtyři červené a v nastavení druhý gól hostů.

Góly: 13. Nešpor, 14. Šmarda, 78. Gavaller – 47. M. Němec, 90.(+1) Roštinský. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:5. ČK: 1:3 (88. Krupica – 82. Trojan, 82. Bartošek, 84. M. Němec). Diváci: 120. Poločas 2:0. Křoví: Sára – Trojan, Kalvoda, L. Němec, Hamřík – Dočkal, Roštinský, Pekárek, M. Němec – Bartošek, Kratochvíl.

STUDENEC – VRCHOVINA B 1:3

Hosté začali aktivněji a už ve čtvrté minutě skóroval Kršek. V dalším průběhu byli Vrchovinští aktivnější než domácí, měli přesnější přihrávky a byli rychlejší. Studenčtí si naopak přihrávali velmi nepřesně. Hosté zvyšovali na 2:0 v 41. minutě gólem Plchala. Studenci se však podařilo snížit a to ve 45. minutě střelou Karla Mrňi.

Ve druhém poločase byli Studenečtí lepší, nastoupili aktivněji a vytvářeli si tlak, ale nepodařilo se jim převahu svojí vyjádřit střelecky. Zato Vrchovina zvyšovala na 3:1 ještě v 61. minutě, což rozhodlo celé utkání.

Góly: 45. K. Mrňa - 4. Kršek, 41. Plhal, 61. Mužátko. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 1:5, ČK: 1:0 (80. Kučerňák). Diváci: 70. Poločas: 1:2. Vrchovina B: P. P. Chrást - Regent, J. Chrást, Follprecht, J. Skryja – P. Michal, Kršek, M. Fagula (24. Kolarik), Němeček - Plhal (74. Němec), Mužátko.