Tři góly v jednom zápase zaznamenal i bohdalovský útočník Jakub Kántor, který svému týmu pomohl k výhře v Přibyslavicích.

Tradičním domácím jarním výsledkem skončil zápas Křižanova, který doma remizoval 1:1 se Šebkovicemi. Na předposlední Štoky ztrácí dva body.

KŘIŽANOV – ŠEBKOVICE 1:1

Ze začátku utkání se týmy oťukávaly. Hosté se snažili hrát technicky a domácí to zkoušeli nákopy. Šance se začaly rodit až po přestávce. Nejprve Novotný netrefil míč hlavou do prázdné branky. Gól přišel až po akci Ilenčíka, který nahrál ve vápně Nobichtovi a ten z úhlu vystřelil přesně ke vzdálenější tyči.

Oba strůjci křižanovského gólu měli ještě další šance, ovšem vychytal je výborný gólman Kuba. Šebkovice se probraly až v závěru a hrozily zejména ze standardních situací. Dočkaly se po dlouhém nákopu, který ve vápně tečoval Kotačka a vyrovnal.

Góly: 55. Nobicht – 87. V. Kotačka. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 1:4. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Křižanov: Homola – Petr, Novotný, Střecha, Navrátil (89. Pálka) – Ilenčík (86. Šoukal), Nobicht, P. Hladík, L. Hladík – P. Burian, Vítek (61. M. Burian).

V. MEZIŘÍČÍ B – RAPOTICE 1:2

Domácí sice hráli pohledný fotbal, ale byli to hosté, kteří udeřili. Nejprve nebyli Velkomeziříčští schopní odkopnout skákající míč, až se k němu dostal Steer a otevřel skóre. Pak se trefil i Strašák, který uplatnil důraz a Rapotice vedly o dvě branky.

Do poločasu mohl dvakrát kontrovat Jedlička, ale v jednom případě minul branku a ve druhém ho vychytal Laš. Béčko Velkého Meziříčí se dočkalo až ve druhé půli, když Ďurica vrátil do sítě odražený míč. Domácí si poté vytvořili platonický tlak, ale šance už nepřišly.

Góly: 58. Ďurica – 18. Steer, 34. Strašák. Rozhodčí: Cupl. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:2. V. Meziříčí B: R. Invald – Netolický, Kružík, Souček, Halámek – L. Smejkal (61. J. Pokorný), Jedlička, Pól, Veselý (46. Jaša) – Trnka (25. Ďurica), J. Němec.

NÁMĚŠŤ N. O. – NOVÁ VES 0:4

Domácí nastoupili do důležitého utkání zostra. V úvodní minutě se vřítil do pokutového území hostí Kučera po jeho pokusu míč vypadl Pavlu Novotnému z rukavic, pak se odrazil do tyče a zpět do náruče brankáři Nové Vsi. Poté začali vystrkovat růžky také hráči ze Žďárska, kteří hrozili z brejků. Ten první využil ve 24. minutě Lukáš Čech, který upláchl obraně, kličkou překonal gólmana Rouska a pohodlně otevřel skóre. Totéž si střelec branky zopakoval i o čtyři minuty později – 0:2.

Hostitelům se nedařilo dostat do šance a ještě je od větší pohromy ve 45. minutě zachránil brankář Rousek, který parádním zákrokem zlikvidoval střelu kapitána Starého.

Podobný scénář nabídl i druhý poločas. Jiskřičku naděje mohl pro domácí vykřesat Franěk, jehož trestný kop ve 47. minutě brankář vytěsnil na tyč a z následné dorážky neuspěl Kučera.

V 61. minutě zkompletoval hattrick Lukáš Čech a bylo prakticky rozhodnuto. Zoufalá snaha Náměště k čestnému úspěchu nevedla. Naopak Novovesečtí tři minuty před koncem udeřili ještě jednou. Hrdina utkání připravil gól pro Bureše, který střelou do prázdné branky upravil na konečných 0:4.

Góly: 24., 28. a 61. L. Čech, 87. Bureš. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Nová Ves: P. Novotný – Kubík, Starý, Pohanka, Krejčí – T. Novotný, Ondřejka, R. Novotný, J. Šandera – L. Čech, Bureš.

PŘIBYSLAVICE – BOHDALOV 3:4

Domácí působili od počátku utkání velmi dobrým dojmem. Výborně kombinovali a byli lepším týmem. Z mnoha vytvořených šancí se jim ovšem podařilo do 25. minuty využít pouze dvě. První branku utkání vstřelil v 15. minutě domácí záložník Čech. Druhou branku domácích vsítil pro změnu útočník Veselý. Hostující hráči ovšem do konce první půle stačili vyrovnat. Autorem obou branek byl hostující útočník Kántor, který se prosadil ve 29. minutě a ve 41. minutě.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hostující hráči, kteří byli zpočátku lepším týmem a po vymyšlené penaltě a dalším gólu se dostali do dvoubrankového vedení. Pokutový kop proměnil v 60. minutě Doležal. Čtvrtou branku hostujícího celku zaznamenal v 70. minutě Kántor, který dovršil v tomto utkání hattrick. Domácí hráči nesložili zbraně a do konce utkání se snažili s výsledkem něco udělat.

Snížení na rozdíl jediné branky přišlo v 75. minutě, kdy se prosadil svým druhým gólem v utkání Čech a dal domácím hráčům naději na vyrovnání. Poslední desetiminutovka patřila jednoznačně hráčům Přibyslavic, ale hostující hráči si výsledek pohlídali a tento zápas dotáhli do vítězného konce. Hráči Bohdalova maximálně využili nabídnuté šance, naopak domácí hráči v tomto směru doslova propadli.

Góly: 15., 75. Čech, 25. Veselý – 29., 41. a 70. Kántor, 60. Doležal (PK). Rozhodčí: Dlouhý. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 2:2. Bohdalov: Velín – Petr Jaroš, Pavel Jaroš, Štika (67. Zvolánek), Schneider – Koukal, Neuman, Doležal, Musil – Křesťan, Kántor.