ŽĎÁR B – NOVÁ VES 0:3

Po vyrovnaném začátku se domácím zranil záložník Franěk, po jeho odchodu Žďáru trvalo, než se dostal zpět do zápasu a toho Nová Ves dokonale využila. Nedůraz v obraně potrestal ve 29. minutě Onřejka. Za dvě minuty zvýšil z podobné situace Havlík a domácí zmar dokonal ve 38. minutě opět Ondřejka. „Vždy šlo o absolutní nedůraz v obranné fázi, chyběl nám hráč, který by balon odkopl, Ondřejka i Havlík se k míči svým důrazem dostali a dali gól. Nová Ves vyhrála zaslouženě,“ hodnotil trenér Žďáru Vítězslav Machatka a dodal: „Po přestávce už byla na hřišti voda, bylo to o ničem, ani bych to nehodnotil. Zkrátka hosté dali góly, my ne.“

Góly: 29. a 38. Ondřejka, 31. Havlík. Rozhodčí: Holub. ŽK: 0:1. Diváci: 200. Poločas: 0:3. Žďár B: Svoboda – Machatka, Štursa, Růžička – Malicki, Frieb, Jun, Jelínek – Gančev, M. Filippi, Franěk (5. L. Filippi, 52. Jurnečka). Nová Ves: P. Novotný – T. Novotný I, Havlík, Krejčí, P. Šandera – F. Nečas (94. O. Starý), J. Starý, J. Nečas, Ondřejka – J. Šandera, M. Novotný (83. Košík).

HROTOVICE – VRCHOVINA B 2:2

Duel o záchranu bojujících Hrotovic s Vrchovinou, která se pohybuje na špici tabulky, nabídlo po herní stránce vyrovnanou partii. Domácí brzy vedli, ale hosté velmi rychle vyrovnali a po změně stran se ujali vedení. Tým z Novoměstska měl v dalším průběhu dvě vyložené šance, které zůstaly nevyužity, a tak v 63. minutě přišel trest v podobě vyrovnání. Hrotovičtí měli v závěru ještě jeden náznak šance, který ale gólem neskončil, a tak se body po zásluze dělily.

Góly: 11. Furiš, 63. Škoda – 14. Josífek, 58. Pavel Sodomka. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Vrchovina B: Petr Šmída – Bača, Drdla, Poul, J. Skryja (59. Kyselý) – Vašíček, Pavel Sodomka, Josífek (69. Krejčí), Blažíček, Polnický – Petr Sodomka.