NOVÁ VES – V. MEZIŘÍČÍ B 1:0

Během prvního poločasu byli aktivnější hosté, ale kromě břevna Ďurici branku Fuksy výrazně neohrozili. Rozhodnutí přišlo na začátku druhé půle. Po standardní situaci vznikl před Invaldem závar a Šandera nekompromisně poslal míč do sítě. Hosté poté vrhli všechny síly do útoku, ale na dobře organizovanou obranu domácích nic nevymysleli.

Gól: 47. J. Šandera. Rozhodčí: Dobrovolný. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 0:0. Nová Ves: Fuksa – Kubík, P. Starý, Pohanka (46. D. Čech), Krejčí – J. Šandera, M. Ondřejka, R. Novotný, T. Novotný – Bureš, Nečas (80. J. Ondřejka). V. Meziříčí B: R. Invald – Krejčí, Kružík, Netolický (84. Kaminaras), Souček – L. Smejkal (53. Dufek), Ďurica, Pokorný, Kafka (61. J. Němec) – Pól, Beran.

BOHDALOV – NÁMĚŠŤ N. O. 2:1

Šance byly k vidění na obou stranách. Dlouhou dobu se činili brankáři. Vše podstatné se odehrálo až v poslední čtvrthodině. Nejprve Neuman poslal pas za obranu na Kántora, který se uvolnil a střelou do šibenice otevřel skóre. Hosté odpověděli vzápětí. Nejprve Bílek vychytal sólo Hošťálka, míč se ovšem odrazil k Budzinskému, který vyrovnal. Rozhodnutí přišlo v samotném závěru. Před Musilem se otevřela obrana a jeho střela skončila v síti Rouskovy branky.

Góly: 76. Kántor, 90. Musil – 85. Budzinský. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 1:1. Diváci: 300. Poločas: 0:0. Bohdalov: Bílek – Petr Jaroš (67. Vomela), Novotný, Odehnal, Neuman – Pavel Jaroš, Doležal, Schneider (77. Zvolánek), Musil – Křesťan (83. Štikar), Kántor.

KOUTY - KŘIŽANOV 1:1

První poločas se hrál v režii domácích, kteří soupeře takřka nepustili na svoji polovinu. Byli to však hosté, kdo z ojedinělého útoku ve 32 minutě se ujal vedení. Střelou z velkého vápna vymetli roh Derflovy branky Nobicht. Poté se znovu hrál fotbal na jednu branku, ale Kouty nebyly schopny překonat hostujícího brankáře. V prvním poločase se třikrát odrazil míč od tyče zpět do hry.

Ve druhém dějství byl stejný obraz hry. To domácí nastřelili kovovou konstrukci branky dvakrát. Kýženého vyrovnání se koutečtí diváci dočkali v 80. minutě, kdy Coufal vystihl malou domů a přehodil výborně chytajícího brankáře Bajera. U Křižanova lze pochválit stoprocentní úspěšnost střelby, protože za celou dobu utkání vystřelili na branku pouze jedenkrát.

Góly: 80. Coufal - 32. Nobicht. Rozhodčí: Teplý. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Křižanov: Baje