NOVÁ VES – PŘIBYSLAVICE 2:0

První poločas dělal podmáčený terén oběma týmům problémy a hrálo se prakticky bez šancí. O přestávce zvýšil domácí trenér Myslivec na své hráče hlas a do druhé půle vyběhlo úplně jiné mužstvo. Hned po dvou minutách se po závaru prosadil Tomáš Novotný. Deset minut na to se zrodila nejkrásnější akce zápasu – na jeden dotek si dali míč Ondřejka, Bureš a Radek Novotný s přehledem zakončil – 2:0. Nová Ves svého soupeře tlačila a vytvářela si i šance. Výsledek už se ovšem do konce zápasu nezměnil.

Góly: 47. T. Novotný, 57. R. Novotný. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Nová Ves: P. Novotný – Kubík, P. Starý, Pohanka, Krejčí – J. Šandera, R. Novotný, T. Novotný, Ondřejka – L. Čech (88. D. Čech), P. Bureš (81. J. Nečas).

BOHDALOV – KŘIŽANOV 5:0

Domácí kanonýr Kántor začal utkání v roli nahrávače. Obě jeho přihrávky z boku přetavil v góly Schneider. Křižanov působil bezradným dojmem a do poločasu se po Křesťanově akci prosadil obránce Odehnal. Ve druhém dějství měl několik příležitostí Kántor, ale dočkal se jenom jednou po akci Doležala. Doležal nahrál i na poslední bohdalovský gól. Tentokrát našel Zvolánka a ten střelou k tyči uzavřel skóre zápasu, ve kterém si hosté nevytvořili žádnou šanci.

Góly: 14. a 34. Schneider, 41. Odehnal, 65. Kántor, 75. Zvolánek. Rozhodčí: Jar. Beneš. ŽK: 4:4. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Bohdalov: Bílek – Petr, Jaroš, Novotný, Odehnal, Neuman – Pavel Jaroš, Doležal, Schneider (62. Vomela), Musil (66. Zvolánek) – Křesťan, Kántor (65. Romančák). Křižanov: Homola – Střecha, Studený, P. Burian, Endlicher – Hladík, Navrátil (73. Vítek), Petr, Hejtmánek (52. Král) – Láznička, Veselý.

KOUTY – V. MEZIŘÍČÍ B 2:1

Od začátku utkání obě mužstva bojovala o střed hřiště. Ve 28. minutě byl sražen v pokutovém území hostí Tenkl, který šel zahrávat pokutový kop a otevřel tak skóre.

Za tento zákrok byl také vyloučen hostující Halámek. Domácí hráči přesilovku do poločasu ovšem využít nedokázali.

Dramatický vývoj způsobil velkomeziříčský Pokorný ve 48. minutě, který po ojedinělé šanci prostřelil spolehlivého Eliáše a vyrovnal. Skóre se opět měnilo v 69. minutě, kdy koutecký Tenkl z poloviny hřiště obešel celou obranu i s brankářem Prchalem a zvýšil na 2:1.

V této fázi utkání měly Kouty více ze hry. Domácí Cejpek však obě šance v 80. a 86. minutě zahodil, a tak se skóre již neměnilo.

Góly: 28. a 69. Tenkl (druhá z PK) - 48. Pokorný. Rozhodčí: Pfeifer. ŽK: 0:0. ČK: 0:1 (28. Halámek). Diváci: 70. Poločas: 1:0. V. Meziříčí B: Prchal - Halámek, Kružík, Netolický, Pól - Smejkal (71. Horký ), Večeřa, Pokorný, Kafka (76. Jaša ) - Vítek, Veselý.