Překvapení se zrodila už ve skupinách, ze kterých nepostoupil Radox a loňští semifinalisté Babráci. Ti se dostali do skupiny smrti, ze které vzešli pozdější finalisté. Do čtvrtfinále naopak postoupily domácí výběry Muflonů Nížkov a Rodinky. Mufloni však ztroskotali na pevné obraně Baskeťáků a Rodinka v penaltovém rozstřelu nestačila na Božkov. Svou kvalitu měla i skupina A, z níž se do semifinále dostal jak Keřkov, tak zkušený Kozel Team, který měl ve svém středu nejlepšího brankáře turnaje Miloslava Bureše. Trenér žďárského dorostu inkasoval během celého slunečného dne jen dva góly. Ten druhý ovšem Baskeťákům stačil k další hubené výhře. Druhé semifinále jednoznačně patřilo Božkovu.

Finále mělo po dvou rychle vstřelených brankách jasný průběh, a tak se z pomyslných zlatých medailí zaslouženě radoval Božkov Team s osmigólovým nejlepším střelcem turnaje Lukášem Kozlem (na fotce v horní řadě úplně vpravo).

Výsledky čtvrtfinále: FAPO Keřkov 0:0 (1:2 na pen.), Muflon Nížkov Baskeťáci Žďár 0:1, Kozel Team Dobronín 1:0, Božkov Team Rodinka 2:2 (3:0 na pen.). Semifinále: Keřkov Božkov Team 1:3, Kozel Team Baskeťáci Žďár 0:1. O 3. místo: Kozel Team Keřkov 3:4 na pen. Finále: Baskeťáci Žďár Božkov Team 0:2.