KŘIŽANOV – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE 0:6

Od prvních minut byla favorizovaná Náměšť lepším týmem. Ve vůbec první šanci se ocitl Franěk, ale netrefil branku. V dalších chvílích podržel Křižanov Homola, ale na střelu Budzinského z 25 metrů už neměl nárok.

Poté se hra sice vyrovnala, ovšem těsně před pauzou lízl střílenou přihrávku na zadní tyč Kučera a pojistil náměšťské vedení. Hned na začátku druhé půle se trefil Franěk a prakticky bylo po zápase. Hosté poté ještě přidali další tři branky a rázným způsobem tak utnuli jarní neporanitelnost Křižanova.

Góly: 18. Budzinský, 45. Kučera, 49. a 90. Franěk, 63. Eliáš, 85. Zvěřina. Rozhodčí: Šimák. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Křižanov: Homola – Petr, Novotný (67. P. Vítek), Střecha, Burian – Kubiš, Nobicht, P. Hladík, Studený – Veselý (46. Šoukal), L. Hladík (58. M. Vítek).

V. MEZIŘÍČÍ B – ŠEBKOVICE 6:1

Domácí měli utkání pod kontrolou. Skóre otevřel Kružík, který se dostal k odraženému míči a technickou střelou ho poslal do sítě. Zbytek prvního poločasu bylo ve znamení zahazování šancí, které velkomeziříčští ofenzivní hráči spolehlivě pálili. Hned na začátku druhé půle ovšem zvýšil vedení Jedlička. Definitivní rozhodnutí přišlo po hodině hry, kdy se domácím za dvanáct minut podařilo nastřílet tři góly.

Góly: 15. Kružík, 48. Jedlička, 61. Kafka, 69. Trnka, 73. Ďurica, 86. Beran – 81. V. Kotačka. Rozhdočí: Pavlas. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. V. Meziříčí B: R. Invald – Netolický, Kružík, Halámek, Veselý – L. Smejkal (72. Kaminaras), Jedlička, Ďurica, Kafka – J. Němec (56. Beran), Trnka (72. Kuřátko).

BUDIŠOV – NOVÁ VES 2:0

Domácí podali svůj nejlepší jarní výkon, když byli bojovnější a měli po celou dobu více ze hry. Budišovu se však v prvním poločase nepodařilo proměnit i ty největší šance.

Skóre se poprvé měnilo až v 56. minutě, kdy hostitelský celek poslal do vedení Jan Dvořák. Hosté se do několika šancí dostali jen díky standardním situacím, které však domácí obrana odvrátila.

Konečnou podobu výsledku dal dvě minuty před koncem budišovský kapitán Mezlík, jenž přeloboval hostujícího brankáře Pavla Novotného.

Góly: 56. J. Dvořák, 88. Mezlík. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 0:0. Nová Ves: P. Novotný – Kubík, Pohanka, Starý, Krejčí – R. Novotný, T. Novotný, Ondřejka, Šandera, Krejčí - Čech (78. Nečas), Bureš.

TŘEŠŤ – BOHDALOV 1:0

Začátek utkání byl vyrovnaný však bez vyložených šancí, hosté dokázali hrozit po standardkách, když byli lepší v hlavičkových soubojích. Do první vážné šance se ve 30. minutě dostal domácí Gutwald, kdy po úniku Mareše a následné nahrávce svým důrazem v malém vápně dokázal skórovat.

O deset minut později vyslal domácí obránce Gregor Mikeše, ale ten se nedokázal tváří v tvář proti hostujícímu gólmanovi prosadit. Po přestávce se hrál bojový fotbal na obou stranách, pouze občasné šance hostů skvěle řešil brankář Jindřich.

V 80. minutě se neprosadil, ve vápně osamocený, Velín. Ale ani domácí svůj poslední brejk nezužitkovali. „Chtěli jsme bodovat, což se nám povedlo, takže spokojenost. Každý bod je důležitý. Musím pochválit dobře hrající domácí obranu“ pochválil svůj tým kouč Petr Jelínek.

Gól: 30. Gutwald. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 1:1. Diváci:100. Poločas:1:0. Bohdalov: Bílek – A. Neuman, P. Neuman, Novotný, Petr Jaroš – Pavel Jaroš (55. Velín), Doležal, Zvolánek (46. Kántor), Musil - Křesťan, Romančák.