ZBÝŠOV – JIHLAVA B 1:4

Bétřídní tým mužů Zbýšova držel krok s mladíky Jihlavy pouze v první půlce, kterou vyhrál 1:0. „Bylo to vyrovnané, protože nám ještě domácí silově stačili,“ přibližuje trenér hostů Petr Soustružník.

Po změně stran se už hrálo pouze na jednu branku. „Nastoupili jsme do ní a domácí k ničemu nepustili. Oni spadli kondičně a těch branek mohlo padnout daleko víc,“ komentuje kouč. „Utkání splnilo účel. Jsme stále v zátěži a jsem rád, že hráči dovedou v únavě předvést takový výkon,“ dodává Soustružník.

Góly: Chalupa, Mareš, Průcha, Přibyl. Poločas 1:0. Jihlava B: Soustružník (55. Kopeček) – Novák, Ptáček, Kryštůfek, Prýborský (46. Bouček) – Fadrný, Brada (46. Chalupa), Málek, Průcha (46. Mareš) – Přibyl, Mišovic.

VRCHOVINA – JIHLAVA B 0:10

Rozdíl soutěže byl od úvodních minut utkání, které se hrálo v naprosté režii hostů, patrný. Jihlavský tým ještě neproměnil řadu dobrých příležitostí.

„Kluci museli během deseti dnů vstřebat opravdu velké zatížení. I přesto zápas odmakali nadoraz, čehož si velmi cením,“ těší trenéra Davida Olehlu. „Je zcela logické, že v naší hře byla nepřesnost, která pramenila z velké únavy.

Dnes pro nás byla prvořadá kondiční stránka, na vyladění té herní máme ještě dostatek času,“ dodává.

Góly: Denev 3, Kučera 2, Čech, Hron, Mlčoch, Kavka (PK), Jelínek. Poločas 0:5. Jihlava B: Nacházel (41. Dohnal) - Mlčoch, Caha, Urbánek, Hron (41. Kliment) – Kyzlink (41. Kavka), Masopust (60. Kyzlink), Švec (41. Kabíček) – Čech (41. Jelínek), Kučera (41. Denev).