DIVIZE ST. DOROSTU – SK. D
11. kolo: Kyjov – Hodonín 0:3, Pelhřimov – Svratka Brno 0:3, FŠ Třebíč – Znojmo 1:5, ŽĎÁR N. S. – Sparta Brno 0:3, V. MEZIŘÍČÍ – H. Brod 2:2, Břeclav – Líšeň B 0:2, Kohoutovice – Humpolec 2:0.

DIVIZE ML. DOROSTU – SK. D
11. kolo: Kyjov – Hodonín 1:7, Pelhřimov – Svratka Brno 0:0, FŠ Třebíč – Znojmo 3:4, ŽĎÁR N. S. – Sparta Brno 0:4, V. MEZIŘÍČÍ – H. Brod 0:10, Břeclav – Líšeň B 3:2, Kohoutovice – Humpolec 2:1.

SPSM ŽÁKŮ U13 – SKUPINA JIH
9. kolo: Kroměříž – Hodonín 2:14, Sigma Olomouc – Slovácko 4:2, Jihlava – ŽĎÁR N. S. 9:1, Znojmo – Sparta Brno 2:2, Vyškov – Prostějov 6:2, Zbrojovka Brno – FŠ Třebíč 15:2, Líšeň – Zlín 5:5.

SPSM ŽÁKŮ U12 – SKUPINA JIH
9. kolo: Kroměříž – Hodonín 4:7, Sigma Olomouc – Slovácko 9:4, Jihlava – ŽĎÁR N. S. 18:3, Znojmo – Sparta Brno 4:5, Vyškov – Prostějov 15:3, Zbrojovka Brno – FŠ Třebíč 15:3, Líšeň – Zlín 2:7.

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
9. kolo: Bedřichov – NOVÁ VES 7:0, Okříšky/Stařeč – Luka n. J. 7:2, Ždírec n. D./Víska – Chotěboř 1:1, Sl. Polná – NEDVĚDICE 1:4, Světlá n. S. – Třešť 3:2, SFK NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ – HFK Třebíč 3:5.

I. TŘÍDA DOROSTU – SKUPINA A
9. kolo: Sl. Polná B/Věžnice – MĚŘÍN 2:0, Přibyslav – Pohled/Česká Bělá 10:0, V. Beranov – Počátky/Žirovnice 5:1, Kamenice n. L. – Telč 2:5, Pacov – Rantířov 4:1.

I. TŘÍDA DOROSTU – SKUPINA B
9. kolo: Náměšť-Víc./Hartvíkovice – BYSTŘICE N. P. 4:9, RADOSTÍN N. O. – ROZSOCHY/D. ROŽÍNKA 2:3, Lipník/Valeč – M. Budějovice 4:1, VÍR – R. SVRATKA/BOHDALEC 4:1, Předín/Opatov – V. BÍTEŠ 2:1,Výčapy/Šebkovice – Křižanov 5:3.

KR. PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
9. kolo: HFK Třebíč – Pelhřimov 0:4, V. BÍTEŠ/O. BÍTÝŠKA – SFK NOVÉ MĚSTO 1:6, Chotěboř – NEDVĚDICE 5:0, Humpolec – Bedřichov 0:2, BYSTŘICE N. P. – Sl. Polná 2:0, V. MEZIŘÍČÍ – Okříšky/Stařeč 7:1.

1. Pelhřimov 9 8 0 1 46:12 24
2. SFK NOVÉ MĚSTO 9 7 1 1 38:12 22
3. Chotěboř 9 6 0 3 22:9 18
4. Bedřichov 9 5 2 2 25:9 17
5. Humpolec 9 5 1 3 20:17 16
6. V. MEZIŘÍČÍ 9 4 3 2 31:17 15
7. Okříšky/Stařeč 9 5 0 4 22:26 15
8. BYSTŘICE N. P. 9 3 1 5 10:27 10
9. NEDVĚDICE 9 2 2 5 11:24 8
10. HFK Třebíč 9 2 0 7 11:46 6
11. V. BÍTEŠ/O. BÍT. 9 1 0 8 10:30 3
12. Sl. Polná 9 0 2 7 7:24 2

KR. PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
9. kolo: V. BÍTEŠ/O. BÍTÝŠKA – SFK NOVÉ MĚSTO 1:5, Chotěboř – NEDVĚDICE 0:1, HFK Třebíč – Pelhřimov 1:0, V. MEZIŘÍČÍ – Okříšky/Stařeč 7:0, Humpolec – Bedřichov 2:2, BYSTŘICE N. P. – Sl. Polná 6:4.

1. SFK NOVÉ MĚSTO 9 9 0 0 56:7 27
2. HFK Třebíč 9 7 0 2 29:10 21
3. BYSTŘICE N. P. 9 6 1 2 32:24 19
4. Pelhřimov 9 5 3 1 30:8 18
5. V. MEZIŘÍČÍ 9 5 2 2 33:12 17
6. Humpolec 9 4 2 3 21:22 14
7. V. BÍTEŠ/O. BÍT. 9 4 0 5 21:23 12
8. Sl. Polná 9 3 0 6 13:35 9
9. Bedřichov 9 2 2 5 13:40 8
10. NEDVĚDICE 9 2 0 7 6:23 6
11. Chotěboř 9 1 0 8 12:36 3
12. Okříšky/Stařeč 9 1 0 8 8:34 3

I. TŘÍDA STARŠÍCH ŽÁKŮ
9. kolo: Telč – Pacov 2:2, Česká Bělá/Pohled – Ždírec n. D. 0:11, Žirovnice/Počátky – Třešť/Kostelec 1:4, V. Beranov – Kamenice n. L. 2:0, Rantířov – MĚŘÍN 2:2, Přibyslav – Světlá n. S. 3:0.

I. TŘÍDA MLADŠÍCH ŽÁKŮ
9. kolo: Žirovnice/Počátky – Třešť/Kostelec 1:3, Velký Beranov – Kamenice nad Lipou 2:2, Telč – Pacov 5:2, Česká Bělá/Pohled – Ždírec nad Doubravou 3:1, Přibyslav – Světlá nad Sázavou 8:0, Rantířov – MĚŘÍN 2:4.

OP ST. ŽÁKŮ – SKUPINA A
4. kolo: Počítky – D. Rožínka 0:9, Sněžné – Štěpánov 6:0, Nová Ves – Vír 4:0.

Konečná podzimní tabulka
1. Dolní Rožínka 6 6 0 0 32:2 18
2. Nová Ves 6 5 0 1 29:5 15
3. Vír 6 4 0 2 25:10 12
4. Sněžné 6 2 1 3 8:8 7
5. Svratka 6 2 1 3 10:24 7
6. Štěpánov 6 1 0 5 6:42 3
7. Počítky 6 0 0 6 7:26 0

OP ST. ŽÁKŮ – SKUPINA B
Konečná podzimní tabulka
1. Křižanov 5 5 0 0 19:4 15
2. Dolní Heřmanice 5 3 0 2 17:6 9
3. Bohdalec 5 3 0 2 15:6 9
4. Velká Bíteš B 5 3 0 2 13:6 9
5. Bohdalov 5 1 0 4 7:11 3
6. Radostín n. O. 5 0 0 5 2:40 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ
4. kolo: Herálec – Rad. Svratka 5:0, Hamry n. S. – Moravec 5:2, Křižanov – Rožná 0:5.
Konečná podzimní tabulka
1. Rožná 6 5 0 1 24:3 15
2. Hamry n. S. 6 5 0 1 24:6 15
3. V. Meziříčí B 6 4 0 2 39:11 12
4. Herálec 6 4 0 2 12:14 12
5. Křižanov 6 2 0 4 7:19 6
6. Moravec 6 1 0 5 5:33 3
7. Rad. Svratka 6 0 0 6 0:25 0