„Na to, v jaké jsme tam jeli sestavě, hráčům nemám moc co vytknout. Chyby tam samozřejmě byly, ale jinak jsme podali hodně dobrý výkon," spíše chválil své hráče trenér Petr Munduch.

Po odehraných šesti kolech tak mají jeho svěřenci na kontě čtyři body a zůstávají ve spodní polovině tabulky.

„Společný jmenovatel našich dosavadních výsledků je myslím jasný. Každý zápas hrajeme v jiném složení, od začátku sezony jsem protočil už 24 hráčů," popisuje Munduch, který věří, že se situace brzy zlepší.

„Odvíjí se to i od stavu kádrů v áčku i dorostu. Jakmile se u nich vyprázdní marodka, budeme na tom lépe, takhle byla v dosavadních utkáních na našem týmu vždy znát velká nesehranost," tvrdí kormidelník Velkého Meziříčí.

V následujících třech týdnech čeká na jeho celek malé havlíčkobrodské turné. Tuto sobotu bude hostit Havlíčkův Brod, po němž budou následovat utkání v Přibyslavi a doma s vedoucím Ždírcem.

„Tyhle týmy chtějí hrát fotbal, to by nám mohlo vyhovovat. Doma se nám daří, hrajeme tu celkem dobře, určitě budeme chtít bodovat hned proti Brodu," dodal Petr Munduch.

Další venkovní zářez na pažbě si naopak připsala Nová Ves. Prodloužení výjimečné série přinesla nedělní výhra 2:1 v Okříškách.