MĚŘÍN JAKUBOV 6:2

Měřín prolomil domácí prokletí. Po úvodní domácí výhře na tu další celý podzim čekal až do neděle. Už po 30 vteřině se řítil Robotka na Klímu, ale ani nadvakrát ho nepřekonal. Další šance následovaly, ale nic z nich. První gól padl po krásně střele Kružíka, který vymetl šibenici. To Měřínské uklidnilo a do šancí se začal dostávat i nejlepší hráč hostů Pacas. Pojišťovací gól nicméně vstřelil po krásné individuální akci Šoukal.

Po přestávce uragán pokračoval. Po pohledné akci Bublana uklidil míč do prázdné Šoukal. Individuální chvíle poté přišly od Řezníčka, který slepenými góly zvýšil na 5:0. Od té chvíle si zahrál i Jakubov, v závěru kosmeticky upravil výsledek na 5:2. Poslední slovo si ale vzal muž zápasu Řezníček a dovršil hattrick. „Jsem hrozně spokojený, že jsme to doma konečně urvali a po tak dlouhé době vyhráli," zářil štěstím trenér Petr Munduch.

Góly: 30. Kružík, 38. a 49. Šoukal, 51., 56. a 90. Řezníček 86. A. Pacas, 89. Šibor. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 0:1. Diváci: 110. Poločas: 2:0. Měřín: Sysel Matoušek (74. Kožený), Kružík (77. V. Procházka), Doležal, Bublan Robotka (82. Crkal), Šoukal, Chaloupka (68. Kučera), Řezníček J. Procházka (64. Hrůza), Jonáš.

BYSTŘICE B ŠEBKOVICE 8:4

V prvním poločase se na hřišti ukázalo jen jedno družstvo. Už po dvaceti minutách bylo prakticky hotovo. V rozmezí 10. až 17. minuty se postupně trefili Čech, Martin Nepejchal a Špatka. Zkázu dokonal po půlhodině Buchta.

I vstup do druhé půle měli domácí jako z partesu. Dva brejky zakončil krátce po sobě Michal Svoboda. Šebkovice byly za stavu 6:0 zralé na ručník. Bystřice se k jejich štěstí uspokojila, čehož využil Durda. Ve stejné minutě šli předčasně pod sprchy po vzájemné potyčce Martin Nepejchal s Václavem Kotačkou.

Utkání jako na houpačce se začalo dramatizovat po brankách Přibyla a Chytry, ale hned vzápětí zvýšil na 7:3 Čech. Stejný hráč dal za střelecky bohatým duelem i domácí razítko, když zkompletoval hattrick.

V závěru už jen snižoval Durda.

Góly: 10., 75. a 85. Čech, 13. M. Nepejchal, 17. Špatka, 32. Buchta, 48. a 52. Michal Svoboda 65. a 88. Durda (první z PK), 70. Přibyl, 74. M. Chytra. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 4:5. ČK: 1:1 (65. M. Nepejchal 65. V. Kotačka). Diváci: 80. Poločas: 4:0. Bystřice B: Novotný M. Nepejchal, Hrubeš, J. Hájek (46. Horák), Michal Svoboda Buchta, Padrtka, O. Hájek (85. Urbánek), Špatka Čech, P. Nepejchal (46. Kadlec).

KŘIŽANOV RADOSTÍN N. O. 1:1

Domácí mohl poslat do vedení Burian, ale ve 2. minutě sklouzlo jeho zakončení rybičkou těsně vedle. Křižanov držel Radostín na jeho polovině, ale pokusy míjely sítí vymezený cíl.

Po přestávce měli domácí opět velkou šanci, když po závaru nastřelili tyč a Kaštan odražený balon nedokázal dopravit do brány. Radostín vytasil drápky až v 58. minutě. Josef Kozel utekl po levé straně, míč si navedl do vápna a přihrávkou pod sebe na penaltu oslovil střídajícího Večeřu, který z první mířil přesně. Od té doby se Křižanov snažil útočit, ale výrazný tlak ani šance nepřicházely. Až v 88. minutě daroval bod domácím gólman Dupal, když po vzoru slovenských „bratrů" plzeňského Kozáčika a reprezentanta Muchy zpracoval malou domů, ta mu podklouzla pod nohou a došourala se „jen" na roh. Z něhož vyrovnal hlavičkující Ludvík Střecha.

Góly: 88. Střecha 58. R. Večeřa. Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Křižanov: Bajer Navrátil, Střecha, Milota, Veselý Němec (29. Kaštan), Burian, Nobicht, Lukášek (76. Mužátko) Král (61. Štěpánek), Trnka. Radostín n. O.: Dupal Fňukal, Dvořák, Berka, Hrbek (54. Kohout) Oulehla, Kovář (46. R. Večeřa), Vokoun, L. Kozel J. Kozel, Láznička (69. Toman).

KOUTY V. BÍTEŠ B 4:0

Lépe začali domácí, kteří měli míč častěji v držení a dařil se jim i rychlý přechod do útoku. V 15. minutě dostal míč do uličky Cejpek, který obešel obránce a podél vyběhnutého brankáře Pelána otevřel skóre. Obdobná situace se opakovala ve 28. minutě, kdy opět dostal do uličky míč Cejpek a znovu podél gólmana vsítil druhý gól. Cejpkovi se totéž podařilo i do třetice. Ve 38. minutě převzal balon na půlícím kruhu, obešel obránce a přehodil vyběhnutého Pelána 3:0.

Do druhého poločasu nastoupila Bíteš se změnami v sestavě a bylo to na jejich hře znát. Kouty však měly více ze hry, ale jako by se bály zakončovat. Ze tří vyložených brankových příležitostí bylo jen břevno. Pak se hrálo spíše mezi vápny. Výsledku dal konečnou podobu v 84. minutě Havelka, který zachytil malou domů, obešel brankáře a míč uklidil do prázdné brány z velkého úhlu.

Góly: 15, 28. a 38. Cejpek, 84. Havelka. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 3:0. V. Bíteš B: M. Pelán Láznička, Suchý, Klusák, Rašovský (73. Rozum) Paprskář (46. Škorpík), Bartošek (46. Martin Švanda), Šeba, Jelínek (66. Hemala) Dvořák, Loup.