KŘIŽANOV 7. místo 3 body

V Křižanově panuje s úvodem sezony relativní spokojenost. Na šťastně získané tři body ze Šebkovic sice mužstvo doma s Telčí nenavázalo, ale trenér Jan Fňukal je realista. „Domácí prohra sice mrzí, ale tři body odpovídají tomu, co jsme v obou utkáních předvedli,“ dodává.

BYSTŘICE B 8. místo 3 body

Nováček soutěže začal své působení v nejnižší krajské soutěži ošklivým debaklem 0:8 na půdě nebezpečné Želetavy. V dalším kole však doma udolal Stařeč, navíc v obou zápasech bez posil z áčka. „Šanci dostali mladí hráči a zhostili se jí velice dobře. Navíc jsme hráli proti opravdu kvalitním soupeřům,“ opatrně chválí úroveň soutěže kouč Jan Dufek.

VRCHOVINA B 10. místo 2 body

Ve Vrchovině v létě avizovali změny ve stylu práce v rezervním mužstvu, které nově převzal asistent trenéra áčka Miloš Myslivec. Tyto změny zatím vycházejí tak napůl. Dva plusové body za venkovní remízy sice nejsou k zahození, ale při tříbodovém systému je to pro tým, který chce hrát na špičce tabulky, málo. „Mohlo to být lepší, ale zatím nás trápí zbytečné individuální chyby. Měli jsme několik změn v sestavě, s tím se však musíme vyrovnat,“ nehledá výmluvy kouč Miloš Myslivec.

ROZSOCHY 12. místo 0 bodů

Vstup do sezony se Rozsochám nevydařil. Dvě těsné prohry mrzí, obzvláště ta domácí se Šebkovicemi, kde mužstvo z Bystřicka již poněkolikáté doplatilo na neproměňování šancí. „Bohužel je to trochu psychická záležitost. Kvalita hry není špatná, ale potřebujeme udělat dobrý výsledek,“ ví dobře trenér Pavel Bureš.

MĚŘÍN 13. místo 0 bodů

Prozatím největší zklamání. To jsou výsledky Měřína. Nula na bodovém kontě, nula vstřelených branek. To se od posíleného mužstva, které má bojovat o čelo tabulky rozhodně nečekalo. Měřínští zatím „dojíždí“ na mizernou produktivitu. „Vstup se nám nepovedl, ale soutěž bude dlouhá a opět nevyzpytatelná. Věřím, že střeleckou mizérii protrhneme a budeme se v tabulce posouvat směrem nahoru,“ neskládá zbraně lodivod Petr Munduch.

TOMÁŠ POHANKA