BYSTŘICE B STUDENEC 2:1

Domácí byli v zápase dlouho lepším týmem, nicméně jim chybělo důraznější zakončení. Jedno z nich předvedl v 35. minutě David Čech, který stál po individuální akci Cacka a jeho nepovedené střele na správném místě. Místo výraznějšího vedení se šla Bystřice do kabin jen s hubeným náskokem.

Ten po hodině hry navýšil vlastním gólem Strnad a vše směřovalo k poklidnému konci zápasu. Místo něj se ale hrstka diváků dočkala dramatu. V 76. Minutě snížil Chalupa a domácí se museli až do závěrečného hvizdu strachovat o vítězství. Všechny tři body nakonec udržel pro Bystřici Svoboda, který v 90. minutě stopl míč směřující mezi tři tyče na brankové čáře.

Góly: 35. D. Čech, 63. vlastní 76. Chalupa. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Bystřice B: Dudáš Zítka (55. Svoboda), Andrejs, Lukš, D. Čech Hrubeš (46. Kozáček), Fulneček (75. Nepejchal), Cacek, König Horák, Špatka.

VRCHOVINA B JAKUBOV 3:0

Na Novoměstsku se odehrál jednoznačný zápas. Hosté přijeli bez několika hráčů základní sestavy pouze bránit a spoléhali na ojedinělé brejky. Vrchovina tak celé utkání bušila do plných. Ve 29. minutě navíc uviděl červenou kartu Zika a Jakubov se musel bránit ještě urputněji. Festival domácí zahozených šancí přeťal až po hodině hry Šandera a hned v zápětí se prosadil Šustáček. Deset minut před koncem zpečetil konečný výsledek Mužátko. „Hrálo se na jednu branku, zahodili jsme asi deset šancí a to ještě Šandera neproměnil penaltu,“ zhodnotil zápas domácí Roman Wolker.

„K utkání jsme odjeli bez sedmi hráčů ze základu a to se na našem výkonu podepsalo. Zkusili jsme bránit, ale hodně dlouho jsme hráli o deseti a to bylo znát,“ řekl kouč Jakubova Pavel Dvořák.

Góly: 61. Šandera, 63. P. Šustáček, 81. Mužátko. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 0:0. ČK: 0:1 (29. Zika). Diváci: 80. Poločas: 0:0. Vrchovina B: Skryja Brabec (55. Mrkos), O. Poul, Polnický, Blažíček P. Šustáček, Buchta (60. Kršek), Josífek, Šandera P. Follprecht (70. Mužátko), Komínek.

MĚŘÍN ROZSOCHY 2:1

Utkání začalo oboustranně opatrně se snahou neudělat chybu. První větší šance přišla v 10. minutě, kdy domácí Doležal pěknou střelou trefil tyčku. V závěru první čtvrthodiny udeřili hosté. Pěknou křížnou střelou vymetl pavučinu domácí svatyně Šafránek a poslal Rozsochy do vedení. Domácí to však nesrazilo. Postupně převzali iniciativu a během sedmi minut nepříznivý stav otočili. Nejprve hlavou po rohu vyrovnal Kružík a poté Šoukal zatáhl míč po lajně, nahrál před prázdnou branku, kde se Robotka nemýlil.

Ve druhém poločase pokračoval mírný tlak Měřínských. Körber a Kružík však největší šance neproměnili. I tak to domácí nemuselo mrzet, protože hosty k ničemu vážnějšímu nepustili. „Myslím si, že rozhodla naše větší touha po vítězství,“ krátce zhodnotil utkání trenér Měřína Petr Munduch.

Góly: 23. Kružík, 30. Robotka 15. Šafránek. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:2. Diváci: 140. Poločas: 2:1. Měřín: Sysel Matoušek, Letmajer, Doležal, Bublan (60. Vokoun) Šoukal, Kolda, Sýkora, Robotka (67. Řezníček) Kružík, Körber (88. Panáček). Rozsochy: Juračka Zítka, Gál, Šibor, Klimeš, Ambrož (81. Šťastný), Prosecký, Kalvoda, Slavíček (81. Vrtěna), Šafránek, Kučera (60. Bureš).

MOHELNO KŘIŽANOV 0:0

První poločase byl k vidění naprosto vyrovnaný fotbal a vše se odehrávalo ve středu hřiště s minimem šancí. Hosté byli do přestávky jednou blízko ke vstřelení gólu, ale křižnou střelu brankář Křišťál vytěsnil na roh. Druhé dějství se odehrávalo ve stejném duchu. Ani jedno mužstvo nedokázalo využít žádnou možnost ke skórování, a tak se body po zásluze dělily.

Rozhodčí: Porubka. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Křižanov: Bajer Sedláček, Invald, Střecha, Pálka, Kubiš, L. Burian (71. M. Burian), Petr, Němec (46. Horníček), Nobicht, Trnka.