MĚŘÍN – RAPOTICE 2:1

Rapotice byly v první půlhodině hry lepším týmem. Smrtelným pro domácí byl zejména soupeřův rychlý přechod do útoku. Ve 23. minutě se hosté ujali zaslouženého vedení, když se z přímého kopu nemýlil Martin Laš.

Domácí se nezalekli a podařilo se jim minutu před koncem první půle vyrovnat. Z rohu malého vápna se nádherně přímo do šibenice trefil domácí Haman. Druhý poločas již patřil Měřínským, kteří byli aktivnější a měli častěji míč na kopačkách. Vítězný gól zaznamenal v závěru utkání po rohu Štreit, když hlavou překonal rapotického gólmana.

Góly: 44. Haman, 89. Štreit – 23. Martin Laš. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 2:1. Diváci: 300. Poločas: 1:1. Měřín: Chaloupka – Matoušek, Haman, Šoukal (82. Letmajer), Doležal - T. Uchytil st., T. Uchytil ml. (87. Vrzáček), Kolda, Heřmánek – Štreit, Robotka (93. Coufal). Rapotice: Soustružník – Novák, Milan Laš, Šil, Slaný – Káňa, Titov, Martin Laš, Odcel (80. Vaverka) – Matoušek, Liška (74. Kovařík).