VRCHOVINA B – NÁMĚŠŤ 3:2

Úvod šlágru kola byl gólově bohatý. Už po pár desítkách vteřin Boušek za vápnem vystřelil a po chybě hostujícího gólmana šla Vrchovina do vedení. Náměšť kontrovala za pět minut, po rychlém brejku vyrovnal Svoboda, z totožné situace zařídil v 17. minutě obrat Lampíř – 1:2. V poslední minutě první půle ale uvolnil Polnický Dobrovolného, který vyrovnal. Po změně stran mělo překvapivě navrch béčko Vrchoviny, po několika šancích se dočkalo deset minut před koncem. Hlavičkou po rohu rozhodl Petr Follprecht – 3:2.

Góly: 2. Boušek, 45. Dobrovolný, 80. P. Follprecht – 7. Svoboda, 17. Lampíř. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Poločas: 2:2. Vrchovina B: P. Šmída – Bača, Poul (32. Veselý), Duda, J. Skryja (36. P. Follprecht) – Josífek, Žák (46. Bárta), Polnický, Boušek – Slavíček, Dobrovolný.

ŽĎÁR B – ŠEBKOVICE 5:1

Favorit začal dobře, už v 10. minutě Filippi hlavou otevřel skóre zápasu. Ve 24. minutě Russ krásnou střelou zvýšil na 2:0, po chybě gólmana Sobotky ale Hrůza ještě do poločasu korigoval. V úvodu druhé půle Jun vysunul Filippiho, který se opět nemýlil – 3:1. V závěru zápasu se ještě prosadili Musil a Janů, favorit tak zvítězil vysoko 5:1.

Góly: 10. a 46. M. Filippi, 24. Russ, 78. Musil, 86. Janů – 33. Hrůza. Rozhodčí: Hanzl. Bez ŽK. Diváci: 87. Poločas: 2:1. Žďár B: Sobotka – Z. Peňáz, Růžička, Machatka, Bulíček – B. Sláma (81. Janů), Jun, Musil, Russ – M. Filippi (86. T. Peňáz), Baránek (73. Gančev).

BUDIŠOV – HERÁLEC 1:1

Úvodní čtvrthodinu byli hosté lepší rychlostně i kombinačně a měli dvě dobré šance, které špatně vyřešili. Poté se hra vyrovnala, domácí po rohu vstřelili branku hlavou Votoupala a do přestávky měli ještě dvě slibné příležitosti. Po jedné z nich trefil Obůrka tyč. Druhá půle začala vyrovnaně, ale hostům se po standardní situaci podařilo vyrovnat. Zbytek zápasu se hrál bojovný fotbal. „Dobrý fotbal, remíza je oboustranně zasloužená,“ hodnotí trenér Budišova-Náramče Libor Švec.

Góly: 18. Votoupal – 47. Černý. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 3:3. Diváci: 140. Poločas: 1:0. Herálec: Tichý – Slováček, Čejka (46. Boháč), Okurka, Uchytil, Ptaszek, Černý, Cach (82. Veselský), Kovář, Kysilko, Skála.

MORAVEC – ŽELETAVA 2:1

Domácí začali velmi dobře, po dlouhé pasu od Tomáše Toufara sám před gólmanem Juračka otevřel skóre zápasu. Další branku Moravce přidal v 62. minutě přízemní ranou zpoza vápna Kovář – 2:0. Želetava korigovala nádhernou dalekonosnou střelou Martina Vrbky, ale závěr zápasu už si domácí mančaft pohlídal.

Góly: 20. Juračka, 62. Kovář – 76. Martin Vrbka. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 3:3. Diváci: 130. Poločas: 1:0. Moravec: R. Toufar – F. Kudiovský, P. Černý, T. Toufar (82. Broža), Juračka, Červinka (88. Hanák), Kachlík (67. P. Kudiovský), M. Černý, Kovář, Christian, Štěpánek.

Zápas 30. kola první fotbalové ligy mezi FC Vysočina Jihlava a MFK Karviná.