ŽĎÁR B – BUDIŠOV-NÁR. 5:0
Sobotní utkání mělo jednoznačný průběh, Budišov si kromě dvou nebezpečných příležitostí v první půli nic nevytvořil. Už ve 3. minutě šla rezerva Žďáru do vedení, Růžička se trefil hlavou po rohovém kopu. Po půlhodině hry chytře rozehrál trestný Musil a Russ zvýšil na 2:0. Ten samý hráč po totožné situaci hlavičkou přidal třetí branku Žďáru. V 70. minutě se prosadil výborně hrající Mario Fillippi, na konečných 5:0 uzavřel o šest minut později tvrdou ranou z hranice velkého vápna Zdeněk Peňáz.

Góly: 3. Růžička, 32. a 61. Russ, 70. M. Filippi, 76. Z. Peňáz. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 0:2. Diváci: 78. Poločas: 2:0. Žďár B: Sobotka – Růžička, Machatka, B. Sláma, Jun (71. Bulíček) – Havlík, Z. Peňáz (80. Vokoun), Musil, Russ (78. L. Sláma) – Janů, M. Filippi.

ŠEBKOVICE – VRCHOVINA B 1:1
Ze série několika slibných šancí domácích v první půli slavila úspěch jediná. Andrýsek sice vychytal Říhu, ale dobíhající Večeřa už dorážel do prázdné branky. Do druhé půle vstoupila lépe Vrchovina a střídající Roháček vyrovnal. V hektickém závěru se hodně žlutilo a dokonce i červenalo, ale body se nakonec dělily.

Góly: 14. Večeřa – 56. Roháček. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 6:2. ČK: 1:0 (87. Dvořák). Diváci: 200. Poločas: 1:0. Vrchovina B: Andrýsek – Liška, Duda, Mrkos, Švanda (70. Buřval), Boušek (83. Němeček), Bárta, Follprecht, Josífek (53. Boháček), Dobrovolný, Polnický.

HERÁLEC – JEMNICKO 1:0
V souboji před nedávnem ještě účastníků krajského přeboru podali hráči Herálce solidní výkon. Už ve druhé minutě nastřelil Uchytil tyčku hostující svatyně, Jemnicko hrozilo především ze standardních situací. Jediný gól zápasu padl v 67. minutě, na přetažený rohový kop si naskočil Boháč a hlavou rozhodl o výhře svého mužstva

Gól: 67. Boháč. Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (80. Bastl). Diváci: 150. Poločas: 0:0. Herálec: Tichý – Slováček, Boháč, Okurka, Uchytil, Cach, Skála (87. Čejka), Ptaszek (63. Bříza), Holec, Černý, Kovář.

N. SYROVICE – MORAVEC 4:3
Začátek ovládli aktivnější domácí. Dlouhý aut Dubského Sosnar uklidil do sítě. Ve 13. minutě zahrávali hosté roh, po zmatku propadl balon až na zadní tyč ke Kovářovi a bylo srovnáno. Těsně před pauzou dal gól do šatny Šebek, který pláchl obraně, přehodil vybíhajícího Nováka, a i když trefil břevno, míč si doběhl a dorazil – 1:2.

V 59. minutě se hlavou po rohu prosadil Dvořák a bylo vyrovnáno. O pět minut později však vrátil Moravci vedení Juračka. V 73. minutě se na levé straně uvolnil střídající Vlček, jeho střelu hostující gólman neudržel, míč si našel Sosnar a ranou vymetl pavučiny z růžku. Za deset minut utekl moravecké obraně znovu Sosnar a s pomocí tyče rozhodl.

Góly: 3., 73. a 83. M. Sosnar, 59. Dvořák – 13. Kovář, 45. Šebek, 64. Juračka. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 1:4. Diváci: 112. Poločas: 1:2. Moravec: P. Kudiovský – F. Kudiovský, Toufar, Juračka, Smolík, Červinka, Kachlík, Kovář, Černý, Christian, Šebek.