Zastřílelo si i vrchovinské béčko. To podle očekávání vyhrálo na hřišti posledních Puklic rozdílem třídy. Zápas s nulou na kontě obdržených branek odehrály i Rozsochy, které doma nejtěsnějším rozdílem porazily Studenec.

Měřín hrál v Mohelně a neudržel jednobrankové vedení. Šest minut před koncem totiž vyrovnal domácí Jiřík.

KŘOVÍ – JAKUBOV 5:3

Utkání patřilo domácímu útočníkovi Roštinskému, který vstřelil čtyři branky a velkou měrou se tak podílel na zisku tří bodů pro Křoví. O osudu zápasu rozhodla první půle, kterou domácí vyhráli 4:1. „Po dlouhé době se nám povedla první pětačtyřicetiminutovka, hráli jsme dobře a vstřelili jsme i pěkné branky,“ pochvaloval si domácí trenér Rostislav Janšta.

Druhý poločas už nebyl ze strany Křoví tak kvalitní. „Po přestávce jsme hráli údržbu a na konci zápasu jsme se strachovali o výsledek,“ dodal Janšta. Jakubov dokázal dvěma brankami v závěru utkání zdramatizovat, ale na zisk bodů už neměl síly ani čas.

Góly: 12., 24., 32. a 35. Roštinský, 51. Jirásek – 28. Smetana, 86. Zíka, 87. Kratochvíl. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 4:1. Křoví: Sára – Pekárek (46. Suchomel), Kalvoda, Tichý, Hamřík – Bartošek (85. Knotek), Dočkal, L. Němec, Jirásek - M. Němec, Roštinský.

ROZSOCHY – STUDENEC 1:0

Domácím se povedl vstup do utkání, když už ve druhé minutě potrestal chybu hostující obrany Antonín Bureš. Studenec se postupem času dostal do zápasu a byl lepší než Rozsochy.

Ty se soustředili především na defenzivu. „S výsledkem jsem spokojený. Studenec je velmi kvalitní tým, hrál lépe, než my. My jsme však díky dobré hře obrany vedení udrželi. Několikrát nás také podržel brankář Juračka,“ zhodnotil zápas domácí trenér Pavel Bureš.

Gól: 2. A. Bureš. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Rozsochy: Juračka – J. Zítka, E. Šibor, R. Šibor (79. Šafránek), M. Bureš – Kalvoda, Dvořák, Padrtka, P. Bureš (70. T. Zítka) – Šťastný, A. Bureš (64. Vališ).

PUKLICE – VRCHOVINA B 0:3

„Zatím nejlepší soupeř, se kterým se domácí na jaře utkali“ řekl na úvod asistent trenéra Tůma.

Celý zápas byli na koni hosté, i díky brzké brance hostujícího Follprechta. Béčko Vrchoviny si pak s přehledem hlídalo vedení a postupně přidávalo branky až na konečných 0:3. Mohlo být ale mnohem hůř, kdyby několikrát výborně nezasáhl domácí Antoš. Všechny góly padly po ztrátě míče na půlce a následné přihrávce na vápno, kde už neměli hosté problém poslat míč do branky.

„Bojovnost nestačí, fotbalovější hosté si tak odvážejí všechny body“ okomentoval výkon domácích Tůma.

Góly: 4. Follprecht, 60. Josífek, 65. Kršek. Rozhodčí: Pfeifer. ŽK: 1:1. Diváci:150. Poločas: 0:1. Vrchovina B: Toman – Regent, M. Fagula, Daniel, J. Skryja – Josífek, P. Poul, Kršek, J. Chrást (76. Novák) – Follprecht (73. Szabó), Němec (81. Vaňátka).

MOHELNO – MĚŘÍN 1:1

V prvním poločase domácí nedokázali proměnit čtyři vyložené šance, když hosty podržel skvěle chytající brankář Sysel. Hráči Měřína se ve 44. minutě ujali vedení, kdy Kolda potrestal hrubku domácího stopera.

Ve druhé půli e hra zbytečně přiostřila. Mohelnu se k jeho smůle podařilo vyrovnat až v v závěru, kdy se hlavou po trestném kopu prosadil Jiřík.

Góly: 84. Jiřík – 44. Kolda. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Měřín: Sysel – Matoušek, Uchytil, Pokorný, Doležal - Letmajer (89. Chaloupka), Šoukal, Kolda (73. Vyzibla), Tvrdík - Heřmánek (61. Robotka), Novák.