BEDŘICHOV – BOHDALOV 2:1

Domácí začali s chutí a vytvořili si celou řadu příležitostí. V 15. a 16. minutě mířil mimo tři tyče David Lacina. Vzápětí hasil další šanci včasným vyběhnutím Bílek, na kterém si posléze vylámali zuby i Kolman se Škodou. Ve 36. minutě se Bedřichov přeci jen dočkal. Paulík si naběhl do vápna a parádní akci domácích zakončil mimo dosah hostujícího gólmana.

Bohdalov se musel chvíli bránit i na začátku druhé půlky, ale pak se také osmělil a několikrát zle zatopil před Vrzáčkovou svatyní. Brankáře Sokola ale překonat nedokázal, a tak udeřilo na druhé straně. V 63. minutě po akci Voláka zvýšil na 2:0 Petr Mašek. V 72. minutě měli hosté tutovku, kterou zneškodnil Vrzáček, jenž kapituloval až v 81. minutě. To se z pokutového kopu nemýlil Musil. A protože v závěru už žádná branka nepadla, mohl Bedřichov slavit těsnou, ale velmi důležitou výhru.

Góly: 36. Paulík, 63. P. Mašek – 81. Musil (PK). Rozhodčí: Kalina. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas 1:0. Bohdalov: Bílek – Novotný, Štikar, Pavel Jaroš, Neuman – Doležal, Musil (46. Vomela), Křesťan, Zvolánek – Koukal (74. Pokorný), Petr Jaroš

KOUTY – KŘOVÍ 0:3

Hosté se ujali vedení hned z prvního útoku, kdy dostal přihrávku z pravé strany Hanák a prostřelil brankáře Eliáše. Domácí hráči se s rychlým gólem nechtěli smířit, ale vlastní nepřesností v přihrávkách se dostávali před bránu soupeře jen sporadicky. Skóre se tak měnilo až ve 43. minutě, kdy opět po centru z pravé strany hlavou zvýšil Čejka. A když po pěti minutách ze druhé půle zaběhl za kouteckou obranu Bartošek a zvýšil už na rozdíl třídy, tak to vypadalo, jakoby domácí hráči nechali všechen střelecký prach minulý týden v Hartvíkovicích. Proto se další průběh zápasu dohrával zcela v režii Křoví, a tak po devadesáti minutách odcházelo domů více jak stovka smutných domácích příznivců.

Góly: 2. Hanák, 43. Čejka, 50. Bartošek. Rozhodčí: Čamra. ŽK 0:1. Diváci: 120. Poločas: 0:2. Křoví: Sára - Kováč, Karafa, Němec, Maroši, Kotouč, Šusťáček, Hanák, Čejka, Bartošek, Tichý.

V. MEZIŘÍČÍ B – TŘEŠŤ 1:2

Domácí opět nenavázali na kvalitní výkon ze hřiště soupeře a na vlastním trávníku odevzdali všechny body. Jejich hernímu projevu nechyběla v prvním poločase fotbalovost, s nasazením a bojovností však byli na štíru. Když navíc udělali hrubou individuální chybu v zadních řadách, po zásluze od 20. minuty prohrávali.

Po přestávce Velké Meziříčí přidalo, ale zmrazila ho druhá branka Třeště ze standardní situace. Zoufalý nápor v poslední dvacetiminutovce přinesl jen korekci výsledku z kopačky Ďurici.

Góly: 76. Ďurica – 20. Trnka, 67. Pěnička. Rozhodčí: Eibl. ŽK: 1:1. Diváci: 10. Poločas: 0:1. V. Meziříčí B: Invald – Netolický, Halámek, Střecha, O. Mucha (70. Pól) – Smejkal (15. Kaminaras), Vítek, Ďurica, Bouček – Veselý, Beran..