Tým ze Žďárska přitom musel kvůli nezpůsobilému terénu oželit domácí hřiště a zápas odehrát v azylu na umělé trávě ve Velkém Meziříčí.

KŘOVÍ – VLADISLAV 3:1

Ve vyrovnaném úvodu byla obě mužstva opatrná. Bylo to Křoví, které mohlo udeřit, ale Roštinský své dva úniky tváří v tvář Vyletělovi nezužitkoval. Nebezpečná byla i Vladislav, ale největší šance hostů, kteří se ocitli před prázdnou brankou, zůstala nevyužita.

Skóre se měnilo až ve druhé půli. Hned na jejím začátku si Tichým narazil míč s Bartoškem a ten obstřelil bezmocného gólmana. Vladislav se poté vrhla do útoku. První šance sice skončila na břevně, ale ve druhém případě už se po kombinaci prosadil Petz a vyrovnal.

Jenomže hned o tři minuty později utekl po pravé straně veterán Káňa, jeho centr našel přesně hlavu Bartoška a ten svým druhým zásahem v zápase poslal Křoví znovu do vedení. V závěru výsledek pojistil Němec, který zužitkoval sólo Tichého.

Góly: 46. a 65. Bartošek, 90. M. Němec – 62. Petz. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Křoví: Sára – Kratochvíl (46. Havelka), Kalvoda, L. Němec, Hamřík – Káňa, Tichý, Bartošek, Pekárek – Roštinský (87. Koudelka), M. Němec. Vladislav: Vyletěl – Venhoda, Texl, Otruba, Nováček (55. Knotek) – Hrůza, Krátký, L. Slavík (73. Vyletěl), Taločko – Petz, Z. Slavík (66. Martenek).