Křižanov zápas jara ve Štokách prohrál

Žďársko – Fotbalisté Křižanova prohráli ve 20. kole I. A třídy skupiny B na hřišti Štok a ze souboje dvou nejhorších týmů soutěže tak vyšly zcela naprázdno. Porážka 0:2 znamená poslední místo s minimálně desetibodovou ztrátou na nesestupovou příčku.

3.5.2010

Ilustrační foto. Foto: Dušan Blanár

BOHDALOV – KOUTY 1:1

Během prvního poločasu se hrál oboustranně útočný fotbal. Hned na začátku se dostal za obranu Tenkl a poslal hosty do vedení. Poté měl ještě šanci Cejpek. Domácí se dostali do tempa později, ale šance Kántora, ani Křesťana v síti neskončily. Nepříjemnost přišla pro Bohdalov po půl hodině. Novotný stáhl unikajícího Cejpka a musel pod sprchy. Domácí se dočkali až ve druhé půli.

Křesťan se ocitl sám před gólmanem a nezaváhal. Kouty poté měly šanci jít opět do vedení, ale Bohdalov podržel Bílek. V jednom případě mu pak pomohla tyč.

Góly: 54. Křesťan – 13. Tenkl. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (31. Novotný). Diváci: 200. Poločas: 0:1. Bohdalov: Bílek – Štikar, Schneider, Novotný, Neuman – Musil, Doležal, Pavel Jaroš, Petr Jaroš (77. Koukal) – Křesťan, Kántor (75. Romančák).

NOVÁ VES – TŘEŠŤ 2:3

Hned po třech minutách poslal domácí do vedení po kombinační akci Ondřejka. Jenomže pět minut nato vyrovnal po kiksu obrany Trnka. O dalších šest minut později si vybral slabší chvilku gólman Novotný a Mareš poslal Třešť do vedení. Ve druhém dějství se Nová Ves zlepšila, ale její šance zůstávaly nevyužity.

Naopak na druhé straně utekla dvojice hráčů a Krejčí pojistil třešťské vedení. Zdramatizovat zápas dokázal ještě Ondřejka, který snížil na rozdíl jediné branky. Dělbu bodů pak mohl zařídit stoper Pohanka, který ovšem z malého vápna přestřelil.

Góly: 3. a 76. M. Ondřejka – 8. Trnka, 14. Mareš, 59. Krejčí. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (69. Veselý). Diváci: 150. Poločas: 1:2. Nová Ves: P. Novotný – Kubík, P. Starý, Pohanka, Krejčí – T. Novotný (69. P. Šandera), R. Novotný, M. Ondřejka, Šandera – Čech, P. Bureš.

ŠTOKY – KŘIŽANOV 2:0

Domácím vyšel začátek, ve 4.minutě zaznamenal vedoucí gól Michal Dáňa, o čtyři minuty později mohl zvýšit Buben, jeho střelu však zastavilo břevno. Hosté se do šance vůbec nedostali a utkání upadlo do slabého průměru, hrála se odkopávaná.

Po přestávce se hra vyrovnala, blízko gólu měli domácí Karlík s Kubátem, u hostí se nedokázali v dobrých šancích prosadit P. Burián s Králem. Dvanáct minut před koncem po přihrávce Lóžiho rozhodla ostrá střela Bubna po zemi k tyči.

Góly: 4. M. Dáňa, 78. Buben. Rozhodčí: Horák. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Křižanov: Homola – Střecha, Novotný, P. Burian, Studený (56. Loubal) – Hladík, M. Burián, Petr, Kubič – Vítek (73. Hejtmánek, Král.

RANTÍŘOV – V. MEZIŘÍČÍ B 1:0

Hosté se prezentovali v prvním dějství přesnější a agresivnější hrou v soubojích, i proto si vytvořili několik dobrý příležitostí. Po rozích jednou zachránil Rantířov skvěle reagující Šereda, podruhé vykopl míč z brankové čáry Hájek.

Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivněji a hru začali ovládat. Do velkých šancí se ale dostávali hodně těžce. Střely Živného a Vlčka ke gólu nevedly. Na druhé straně se pokusy ze střední vzdálenosti taktéž minuly účinkem. A tak se jediná gólová akce zápasu zrodila až v 82. minutě. Raček vybojoval u rohu balon, našel ve vápně Vlčka, který si došel pro faul a Živný z pokutového kopu nezaváhal.

Gól: 82. Živný (PK). Rozhodčí: Bína. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas 0:0. V. Meziříčí B: Prchal – Halámek, Kružík, Netolický, Souček – Smejkal (59. Pól), Ďurica, Trnka, Kafka (65. Jáša) – Veselý, Němec (76. Večeřa).

I. A třída

3.5.2010 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 18 500 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních fréz karuselář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Požadavky: vyučen, praxe 3 roky, 3 směnný provoz, Popis práce: obsluha jednotlivých typů karuselů ve strojírenských provozech firmy, týden dovolené navíc, závodní stravování, penzijní přípojištění, v případě zájmu volejte p. Škorpíková Jitka, tel.: 566 642 401, e-mail: jitka.skorpikova@zdas.cz. Pracoviště: Žďas, a. s., Strojírenská, č.p. 675, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Jitka Škorpíková, +420 601 131 533. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 12 200 Kč Pomocníci v kuchyni obsluha ve firemní kantýně a ve výdejně obědů - Bystřice nad Pernštejnem. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: výdej obědů ve firemní kantýně, prodej zboží, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ - PRVNÍ KONTAKT TELEFONICKY 7 - 17 HOD. V PRACOVNÍCH DNECH, AŽ PO TÉ MOŽNOST OSOBNÍHO POHOVORU.. Pracoviště: Zdeněk pecha - by - firemní kantýna cooper standard automotive, s.r.o., Průmyslová, č.p. 1415, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem. Informace: Renáta Chromá, +420 603 503 939. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 11 000 Kč Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech UKLÍZEČKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 11000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: první kontakt emailem nebo telefonicky /pracovní dny 8,00 - 17,00 hod./. Pracoviště: Josef částka - pekařská výroba, nám. Republiky, č.p. 72, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Simona Částková, +420 733 534 421. Zákaznický servis - Zákaznický servis Pracovníci v zákaznických 16 000 Kč Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Konzultant aktivní zákaznické linky - Žďár nad Sázavou. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: Hledáme kolegy/ně do rozšiřujícího se týmu ve Žďáře nad Sázavou., Aktivní telemarketing, práce na projektech mezinárodních firem a známých značek, prac. smlouva na dobu určitou ( 1 rok) s možností prodloužení, znalost práce na PC. , Nabízíme: stravenky, odměny za dobrou docházku, při pracovních a životních výročích, možnost volby poměru fixní a variabilní složky mzdy, firemní akce, dovolená - 5 týdnů, V případě potřeby zkráceného pracovního úvazku je pracovní doba (včetně přestávky na oběd) uzpůsobena takto: 6 hodin/den - 8:00 - 14:30 hod. , 7 hodin/den - 8:00 - 15:30 hod., Způsob prvního kontaktu: - emailem nebo telefonicky na uvedený kontakt, na základě tohoto kontaktu bude sjednána osobní schůzka.. Pracoviště: Comdata czech a.s. - pracoviště žďár nad sázavou, Dolní, č.p. 165, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Zdeňka Kroutilová, +420 775 427 091.

Ani dva góly záložníka Michala Šacla (v oranžovém) na hřišti Jemnicka fotbalistům Radešínské Svratky k bodovému zisku nestačily. Foto: David Mahel

Moravec smolně remizoval

Danihelka: Nemůžeme prohrát takovým způsobem

Za remízu musíme být hodně rádi, přiznal střelec Pavel Simr

Velké Meziříčí – Po odehraných sedmi kolech letošního ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy jsou fotbalisté Velkého Meziříčí se ziskem třinácti bodů na čtvrtém místě tabulky. Naposledy v sobotu přivezli bod z Hodonína za remízu 2:2, kterou dvěma trefami po změně stran zařídil tradiční snajpr Pavel Simr. „Bod musíme brát, protože v první půli byl Hodonín jasně lepší,“ přiznal zkušený útočník.