BOHDALOV – KOUTY 1:1

Během prvního poločasu se hrál oboustranně útočný fotbal. Hned na začátku se dostal za obranu Tenkl a poslal hosty do vedení. Poté měl ještě šanci Cejpek. Domácí se dostali do tempa později, ale šance Kántora, ani Křesťana v síti neskončily. Nepříjemnost přišla pro Bohdalov po půl hodině. Novotný stáhl unikajícího Cejpka a musel pod sprchy. Domácí se dočkali až ve druhé půli.

Křesťan se ocitl sám před gólmanem a nezaváhal. Kouty poté měly šanci jít opět do vedení, ale Bohdalov podržel Bílek. V jednom případě mu pak pomohla tyč.

Góly: 54. Křesťan – 13. Tenkl. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (31. Novotný). Diváci: 200. Poločas: 0:1. Bohdalov: Bílek – Štikar, Schneider, Novotný, Neuman – Musil, Doležal, Pavel Jaroš, Petr Jaroš (77. Koukal) – Křesťan, Kántor (75. Romančák).

NOVÁ VES – TŘEŠŤ 2:3

Hned po třech minutách poslal domácí do vedení po kombinační akci Ondřejka. Jenomže pět minut nato vyrovnal po kiksu obrany Trnka. O dalších šest minut později si vybral slabší chvilku gólman Novotný a Mareš poslal Třešť do vedení. Ve druhém dějství se Nová Ves zlepšila, ale její šance zůstávaly nevyužity.

Naopak na druhé straně utekla dvojice hráčů a Krejčí pojistil třešťské vedení. Zdramatizovat zápas dokázal ještě Ondřejka, který snížil na rozdíl jediné branky. Dělbu bodů pak mohl zařídit stoper Pohanka, který ovšem z malého vápna přestřelil.

Góly: 3. a 76. M. Ondřejka – 8. Trnka, 14. Mareš, 59. Krejčí. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (69. Veselý). Diváci: 150. Poločas: 1:2. Nová Ves: P. Novotný – Kubík, P. Starý, Pohanka, Krejčí – T. Novotný (69. P. Šandera), R. Novotný, M. Ondřejka, Šandera – Čech, P. Bureš.

ŠTOKY – KŘIŽANOV 2:0

Domácím vyšel začátek, ve 4.minutě zaznamenal vedoucí gól Michal Dáňa, o čtyři minuty později mohl zvýšit Buben, jeho střelu však zastavilo břevno. Hosté se do šance vůbec nedostali a utkání upadlo do slabého průměru, hrála se odkopávaná.

Po přestávce se hra vyrovnala, blízko gólu měli domácí Karlík s Kubátem, u hostí se nedokázali v dobrých šancích prosadit P. Burián s Králem. Dvanáct minut před koncem po přihrávce Lóžiho rozhodla ostrá střela Bubna po zemi k tyči.

Góly: 4. M. Dáňa, 78. Buben. Rozhodčí: Horák. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Křižanov: Homola – Střecha, Novotný, P. Burian, Studený (56. Loubal) – Hladík, M. Burián, Petr, Kubič – Vítek (73. Hejtmánek, Král.

RANTÍŘOV – V. MEZIŘÍČÍ B 1:0

Hosté se prezentovali v prvním dějství přesnější a agresivnější hrou v soubojích, i proto si vytvořili několik dobrý příležitostí. Po rozích jednou zachránil Rantířov skvěle reagující Šereda, podruhé vykopl míč z brankové čáry Hájek.

Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivněji a hru začali ovládat. Do velkých šancí se ale dostávali hodně těžce. Střely Živného a Vlčka ke gólu nevedly. Na druhé straně se pokusy ze střední vzdálenosti taktéž minuly účinkem. A tak se jediná gólová akce zápasu zrodila až v 82. minutě. Raček vybojoval u rohu balon, našel ve vápně Vlčka, který si došel pro faul a Živný z pokutového kopu nezaváhal.

Gól: 82. Živný (PK). Rozhodčí: Bína. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas 0:0. V. Meziříčí B: Prchal – Halámek, Kružík, Netolický, Souček – Smejkal (59. Pól), Ďurica, Trnka, Kafka (65. Jáša) – Veselý, Němec (76. Večeřa).

I. A třída