NOVÁ VES – RANTÍŘOV 0:0

Nová Ves nastoupila v silně kombinované sestavě, což se projevilo na obrazu hry. Utkání se odehrávalo jen mezi šestnáctkami. Hosté se v prvním poločase dostali do jedné šance, tu ale ve 20. minutě Fuksa vytěsnil nad břevno. Příležitosti k zakončení si vypracoval i domácí David Čech a Petr Bureš, ale oba volili ukvapené střely, které skončily vedle branky. Druhá půle už tak líbivý fotbal nenabídla. Na obou družstvech bylo vidět, že se jedná o poslední zápas sezony. Přesto mohli jít domácí do vedení, ale Čech podruhé v zápase zklamal v koncovce, a tak diváci čekali na gólovou radost marně.

Rozhodčí: Kliner. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Nová Ves: Fuksa – Kubík (75. F. Šandera), Pav. Starý, Krejčí, T. Novotný – D. Čech, M. Ondřejka, P. Bureš, J. Šandera – Nečas (55. P. Šandera), J. Ondřejka (85. Dostál).

STONAŘOV – V. MEZIŘÍČ B 2:2

Fotbal se hrál nahoru dolů a šancí si oba celky vypracovaly hodně. Ve 23. minutě se ujali vedení hosté, když využil nedůslednosti obrany dorážející Pól. S odpovědí přispěchal po půlhodině hry domácí Příhoda, který nachytal Prchala na švestkách a z dálky vymetl šibenici. Těsně před odchodem do kabin si pohrál se stonařovskou obranou Pokorný a po kličce bezmocnému Krupicovi poslal svůj tým znovu do vedení.

Druhé dějství se neslo v duchu stonařovské převahy, ovšem i trápících se střelců. Skórovat totiž dokázal po několika zahozených šancích pouze Gavaller. Zbylých pět tutovek totiž gól nepřineslo, a tak se body dělily.

Góly: 30. Příhoda, 58. Gavaller – 23. Pól, 45. Pokorný. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas 1:2. V. Mezřičí B: Prchal – Pól, Kružík, Netolický, Souček – Smejkal, Ďurica, Pokorný (65. Jedlička), Kavka – Vítek (67. Dufek), Němec.

ŠTOKY – BOHDALOV 1:2

I když oběma celkům o nic nešlo, hrál se bojovný fotbal a místy lítaly třísky. V prvním poločase byli hosté aktivnější, vypracovali si několik brankových příležitostí, ale svou převahu nedokázali brankově vyjádřit.Druhou půli otevřela chyba domácí obrany, kterou potrestal Jaroš. V 70. minutě byl faulován ve velkém vápně Jaroš a Kántor zvýšil na rozdíl dvou branek. Alespoň čestný úspěch domácích zaznamenal pár minut před koncem rovněž z penalty Buben.

Góly: 90. Buben (PK) – 47. Jaroš, 70. Kántor (PK). Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (80. Kubát). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Bohdalov: Bílek – P. Jaroš, Odehnal, Novotný, Neumann – Musil, P. Jaroš, Doležal, Zvolánek – Křesťan (76. Štikar), Kántor.

KŘIŽANOV – PŘIBYSLAVICE 1:1

V prvním poločase měli navrch domácí. Jedinou jejich branku vstřelil Petr Hladík, když si naskočil na centr zprava. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce se Křižanov hnal za druhým gólem, ale jeho snaha vycházela naprázdno. A tak přišel přibyslavický trest v podobě rychlého protiútoku, při němž hosté skvěle vyšachovali obranu, a Milostný uklidil míč k tyči za bezmocného Bajera.

Góly: 35. Petr Hladík – 78. Milostný. Rozhodčí: Cupl. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Křižanov: Bajer – Střecha, Novotný, Burian, Endlicher – P. Hladík, Navrátil, Studený, L. Hladík – Nobicht (86. Kaštan), Král (62. Hejtmánek).