V. BÍTEŠ B KŘIŽANOV 1:0

Utkání ve Velké Bíteši příliš fotbalové krásy nenabídlo. V bojovné a úporné hře se ovšem šance střídaly na obou stranách. Ráz zápasu určila branka Vařílka v závěru první půlhodiny. Rozum se po samostatné akci dostal až před hostující branku, kde měl jeho útočný kolega již snadnou práci. Křižanov se hnal po přestávce za vyrovnáním, čímž domácím otevíral zadní vrátka k nebezpečným brejkům. Žádný z nich však branku nepřinesl a tak mohl přijít zasloužený trest. Po rychle rozehrané standardce však Aleš Burian chvíli před koncem nevyzrál na výborného Pelána. „Byl to spíše průměrný, remízový zápas, který jsme vyhráli díky naší bojovnosti. Na druhou stranu jsme měli více šancí a rozhodnout jsme mohli daleko dříve. Tak jako v předešlých zápasech se ukazují zkušenosti našich hráčů ze zápasů áčka v krajském přeboru," zhodnotil utkání domácí trenér Milan Dufek.

Gól: 29. Vařílek. Rozhodčí: Pulpán. ŽK: 1:1. Diváci: 130. Poločas: 1:0. V. Bíteš B: Pelán Láznička, Jelínek, Suchý, O. Švanda Hemala (68. Loup), M. Švanda, Klusák, Škorpík Rozum, Vařílek (85. Dufek). Křižanov: Bajer Sedláček, Milota, Střecha, Pálka Lukášek (59. Horníček), A. Burian, Petr, Trnka Nobicht, Malinský (46. P. Burian).

BOHDALOV JAKUBOV 0:2

V prvním poločase byli domácí lepším týmem. Hned od začátku si vytvářeli šance, ale střely Neumana, Šimka a Štikara končily na tyči nebo v náruči brankáře. Hosté se osmělili až po půlhodině hry, kdy nastřelil tyč a pomalu začali Bohdalovské defenzivě zatápět.

Branky však padaly až po přestávce. Domácí nejdříve dvakrát pohrdli solidními šancemi. V 65. minutě se k trestnému kopu postavil Smetana a povedenou ranou přes zeď do šibenice nedal Velínovi šanci, 0:1. Bohdalov se snažil o vyrovnání, ale jeho příležitosti míjely cíl. Po nedorozumění v domácí obraně, která se dožadovala ofsajdu, se k míči dostal Zika a zvýšil. Bohdalov chtěl s nulou na svém kontě ještě něco udělat, ale výsledek už zůstal nezměněn.

Góly: 65. Smetana, 77. Zika. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Bohdalov: Velín Musil, T. Novotný, Chytal, Chalupa Hanych, Pavel Jaroš, Z. Novotný, Neuman Štikar (62. Kotas), Šimek.

MĚŘÍN ŠEBKOVICE 2:0

Měřín začal tradičně ve velkém tempu. Neuběhla ani minuta a Řezníček šel sám na brankáře, ale nedal. Krátce na to šel s Řezníčkem na brankáře i Šoukal, jenže druhý jmenovaný minul. Další šance měl Bublan, ale nedal. Rozhodující moment přišel ve 20. minutě. Bublan šel sám na brankáře, Kuba ho před vápnem rukavicemi srazil a šel pod sprchy. Po obléhání hostující branky to vzal na sebe Sýkora a krásně vymetl šibenici. Šebkovice na domácí vůbec nestačily, uchylovaly se k zákeřným faulům. Doplatil na to Durda, který ve sprše doplnil osamoceného Kubu.

Zbytek utkání byl o čekání na další gól. O ten se už postaral jen Šoukal.

„Jsem rád, že máme ten zápas za sebou. Soupeř byl místy až brutální, čemuž odpovídají i ty červené karty. Dohráli jsme se třemi zraněnými. Z šebkovické strany to nebyl fotbal," nechápal hostující hráče měřínský lodivod Petr Munduch.

Góly: 31. Sýkora, 50. Šoukal. Rozhodčí: Čech. ŽK: 1:6. ČK: 0:2 (20. Kuba, 40. Durda). Diváci: 120. Poločas: 1:0. Měřín: Sysel Matoušek, Hrůza (46. Kružík), Robotka (81. Letmajer), Chaloupka Řezníček, Bublan, Sýkora, Doležal (46. Kolda) Šoukal, Körber.

HROTOVICE BYSTŘICE B 3:0

Hrotovice prodloužily šňůry neporazitelnosti už na úctyhodných 10 zápasů. V první desetiminutovce domácí nevyužili tři jasné příležitosti, ale v 11. se již prosadil Fiala a otevřel skóre.

Lídr tabulky vítězství potvrdil až v samotném závěru utkání. Nejprve v 78. minutě zvýšil z pokutového kopu Salák a o dvě minuty později upravil na konečných 3:0 střídající Furiš.

Góly: 10. Fiala, 78. Salák (PK), 80. Furiš. Rozhodčí: Křížová. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Bystřice B: Trávníček Zítka, Lukš, Kozáček, Svoboda, Cacek (53. Fulneček), Padrtka, Buchta (64. Navrátil), König, Horák, Čech.