BYSTŘICE B STUDENEC 0:2

„Šlo o oboustranně úporné utkání, kdy my jsme měli větší držení míče a hosté těžili z nasazení a bojovnosti," popsal duel asistent trenéra Martin Horák. Právě ofenzivně laděný fotbalista musel před zápasem kvůli nedostatku gólmanů mezi tři tyče. Ve 22. minutě ho poprvé překonal Mrňa, když Pěnčík vykopl balon až za obránce a Mrňa vyběhnuvšího Horáka přehlavičkoval. Domácí toužili po vyrovnání, jejich snaha však s železnou pravidelností narážela na skvěle chytajícího Pěnčíka.

Druhý poločas už se změnil v boj o střed hřiště. Definitivní tečku za zápasem udělal Pavel Matějek po špatné rozehrávce zadních řad Bystřice.

Góly: 22. Mrňa, 70. Pavel Matějek. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Bystřice B: Horák V. Svoboda, J. Svoboda, Kadlec (60. Šimeček), J. Hájek Zich, Špatka, Dobiáš (80. Urbánek), Buchta O. Hájek, Nepejchal.

V. BÍTEŠ B JAKUBOV 1:1

Domácí byli v první čtvrthodině aktivnější, paradoxně však udeřil Jakubov. Po rohu se míč odrazil k Dunklerovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě. Poté byli hosté lepší, měli více gólovek, ale druhého pojišťovacího gólu se ne a ne dočkat.

Změnu nepřinesl ani druhý poločas, a tak bítešská naděje žila. V 74. minutě ji přetavil v bod Vařílek po akci Jelínka, který vystřelil, odražený míč se k němu vrátil a podél obránce ho posunul na Vařílka a ten z rohu malého vápna překonal brankáře. „Za bod jsme rádi, hosté byli stoprocentně lepší," uznal domácí kouč Lukáš Pohl.

Góly: 74. Vařílek 10. Dunkler. Rozhodčí: Burian. ŽK: 1:7. ČK: 0:1 (72. Kabelka). Diváci: 30. Poločas: 0:1. V. Bíteš B: M. Pelán Plechatý, Suchý, Klusák, Rašovský (73. Rozum) Paprskář, Škorpík, Hemala, Jelínek Vařílek, Loup (46. Láznička).

MĚŘÍN TELČ 5:1

Domácí nenastoupili do zápasu nejlépe. Už ve 3. minutě měl po centru Noska gól na hlavě Nerad, ale neproměnil. Telč si do 20. minuty vytvořila několik pěkných příležitostí, ale nic z nich nezužitkovala.

Poté už přišla chvíle Šoukala, jenž po nezištné přihrávce Robotky zasunul do prázdné brány. Stejný hráč skóroval pumelicí i v 29. minutě. Do přestávky poté zkompletoval hattrick, když po faulu na sebe proměnil penaltu.

Druhý poločas opět patřil v úvodu Telči. Branky se dočkala jen jedné, když po chybě měřínské obrany mířil do černého Nerad. Z následné převahy Telč nic nevytěžila. Měřín už v té době hrál jen na brejky. Jeden z nich proměnil v 80. minutě Matoušek. V závěru dokonal další čtyřgólové odpoledne Šoukal, když zakončil své sólo kličkou brankáři na malém vápně a střelou do prázdné branky. „Jsem za body rád. S Telčí hráváme vyrovnané zápasy a výsledek tentokrát neodpovídá, protože jsme měli úžasnou produktivitu. Telč hrála opravdu dobře," řekl kouč Petr Munduch.

Góly: 21., 29., 42. a 90. Šoukal (třetí z PK), 80. Matoušek 55. Nerad. Rozhodčí: Šuhaj. ŽK: 0:3. Diváci: 70. Poločas: 3:0. Měřín: Sysel Matoušek, Kružík (80. Smejkal), Doležal, Bublan (58. Kučera) Robotka (77. Uchytil), Šoukal, Chaloupka, Řezníček (85. Letmajer) Procházka, Jonáš.

KŘIŽANOV ŠEBKOVICE 0:3

Kombinace obou týmů na těžkém terénu od úvodu vázla. Šebkovice zužitkovaly hned svoji první šanci, kdy se po rohu dostal míč k nehlídanému Večeřovi a ten střelou na zadní tyč otevřel skóre. Do poločasu měl srovnání na kopačce kapitán Burian, ale jeho průnik středem zakončený střelou z vápna skončil těsně vedle tyče. Na začátku druhé půle se s pomocí teče hostujícího hráče dostal za obranu Veselý, ale v koncovce si počínal zbrkle. Křižanov měl míč častěji na kopačkách, vyložené šance však nepřicházely. Dočkat se mohl v 70. minutě, jenže Kubiš vyběhnuvšího gólmana přehodit nedokázal. O pár minut později vychytal Trnku Kuba. V závěru hrál Křižanov vabank a ještě dvakrát inkasoval.

Góly: 19. D. Večeřa, 82. Chytra, 87. Hobza. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (83. Veselý). Diváci: 50. Poločas: 0:1. Křižanov: Bajer Navrátil (84. Štěpánek), Střecha, Burian, Milota Lukášek, Nobicht, Trnka, Láznička (46. Kubiš) Veselý, Kaštan (55. Král).

KOUTY RADOSTÍN N. O. 5:1

Domácí začali zostra, když šel sám na brankáře Cejpek, po jehož pokusu vyrazil nohou míč jen k Coufalovi 1:0. Hra v poli se vyrovnala a obě mužstva se snažila o rychlý přechod do útoku. Do výraznějších šancí se dostávaly Kouty, ale přesto udeřilo na druhé straně. V 15. minutě vystihl malou domů hostující Kohout 1:1. Minutu nato unikl po levé straně Dubský, míč se dostal Tenklovi a ten z hranice velkého vápna vrátil Koutům vedení. Od této chvíle domácí kontrolovali hru a v 41. minutě zvýšil Tenkl. Z dalšího protiútoku přidali hostitelé čtvrtý gól Havelkou. Druhý poločas začal opatrně. Skóre se už měnilo pouze jednou, když prudkou střelou k tyči upravil na konečných 5:1 Tenkl.

Góly: 1. Coufal, 16., 41. a 75. Tenkl (třetí z PK), 42. Havelka 15. Kohout. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 0:2. Diváci: 75. Poločas: 4:1. Radostín n. O.: Dupal Fňukal, Hrbek (52. Večeřa), Berka (59. Dvořák), Promberger Fabík (65. Láznička), Kovář, L. Kozel, J. Kozel Oulehla, Kohout.(