KŘIŽANOV – ŠTOKY 1:1

Úvod byl hodně neurovnaný, ale vše odstartoval až gól hostů. Po jednom z rohů gólman Bajer neudržel míč a Vodička pohodlně otevřel skóre. Poté se na obě strany hrálo spíš na nakopávané míče. Domácí se dočkali po pasu Studeného, ten si zpracoval Kubiš, vystřelil, Uhlíř vyrazil, ale křižanovský útočník se napodruhé nemýlil.

Ve druhém poločase si Křižanov vytvořil tlak, ale šance Střechy po centru Lázničky a Ivančíka, který šel sám, vychytal gólman Uhlíř. Štoky nakonec remízu ubránily.

Góly: 34. Kubiš – 14. Vodička. Rozhodčí: Mikouš. ŽK: 2:0. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Křižanov: Bajer – Navrátil, Střecha, Novotný (46. Nobicht), P. Burian – Ilenčík (86. Boček), Hladík, Studený, Loup – Kubiš (81. Láznička), Ivančík.

V. MEZIŘÍČÍ B – RANTÍŘOV 0:0

Hosté z Rantířova přijeli s defenzivní taktikou a od toho se odvíjela i hra domácích. Béčko Velkého Meziříčí se v ofenzivě dostávalo jenom před vápno. Nejnebezpečnější šancí zápasu byla tečovaná střela Součka, kterou ovšem Šereda s vypjetím všech sil vyrazil. Druhá půle už byla úplně bez gólových příležitostí.

Rozhodčí: Zadina. ŽK: 3:1. Diváci: 50. V. Meziříčí B: R. Invald – D. Invald, Kružík, Souček, Netolický – Berka (62. Veselý), Pól, Němec (70. Jaša), Kafka – Trnka, Kratochvíl (80. Ambrož).

TŘEŠŤ – NOVÁ VES 1:3

V prvním poločase byla hra vyrovnaná domácí se ovšem nedostávali do gólových šancí, a tak se jako první dostali do vedení hosté. Po nedorozumění domácí obrany otevřel účet zápasu v 18. minutě Bureš. Ve druhém poločase pokračovala vyrovnaná hra, a však po sporném útočném faulu na domácího Kříže, skórovali hosté podruhé.

Po této brance se podařilo domácím hosty zatlačit a díky Trnkově hlavičce po rohovém kopu také snížit. Domácí poté hráli vabank. Šance však neproměnili a hosté v samotném závěru pojistili vítězství z brejku. „Kluci bojovali, hráli momentálně na to, na co mají, bohužel se nám nedaří střelecky, a v určitých momentech jsme nepřesní v obraně“ nechal se po zápase slyšet domácí lodivod Petr Jelínek.

Góly: 77. Trnka – 18. a 91. Bureš, 62. Čech. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 4:1. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Nová Ves: P. Novotný - Kubík (67. J. Kubeš), Pohanka, J. Starý, Krejčí - P. Starý, R. Novotný, Ondřejka, Šandera (77. T. Novotný) - Čech (90. Nečas), P. Bureš.

KOUTY – BOHDALOV 3:2

První poločas začali lépe domácí, kteří se hned od začátku tlačili do útoku. V 9. minutě střelou z přímého kopu z 18 metrů překonal hostujícího brankáře Novotný. Koutečtí ovládali hru nadále a v 18. minutě po rohovém kopu hlavou zvýšil Netoušek na 2:0.

Uplynulo pět minut a Cejpek se po rohovém kopu ocitl sám před brankářem, kterého zkušeně obhodil - 3:0. Poté se hra vyrovnala, přesto šli domácí třikrát sami před brankáře, ale bez gólového efektu.

Do druhého poločasu jako by nastoupilo jiné mužstvo Bohdalova. Začalo hrát velmi důrazně do těla, což nevyhovovalo Koutům. Hosté přebrali iniciativu a toho využili 48. minutě, kdy laxního přístupu domácí obrany využil Schneider. Hned za čtyři minuty kopali Bohdalovští přímý kop, který koutecká obrana odvrátila, ale míč se odrazil k Romančákovi, a ten mezi dvěma obránci důrazně skluzem snížil na konečných 3:2.

Góly: 9. Novotný, 18. Netoušek, 23. Cejpek – 48. Schneider, 52. Romančák. Rozhodčí: Jan Svoboda. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Poločas: 3:0. Bohdalov: Velín – Neuman (54. Vomela), Novotný, Pavel Jaroš, Štikar - Petr Jaroš, Schneider, Doležal, Zvolánek (69. Kántor) - Romančák, Křesťan.

I. A třída