Svůj zápas neodehrál Měřín, který cestoval na hřiště druhých Rapotic zbytečně. Tamní hřiště totiž bylo kvůli vydatné přeháňce pod vodou. Obě mužstva se dohodla náhradním termínu středě 18. června od 18 hodin.

HROTOVICE – KŘIŽANOV 0:2

S velmi nekvalitním terénem se musela vyrovnat obě mužstva, protože dešťová přeháňka se podepsala na stavu trávníku. Lépe seděla hrací plocha hostům z Křižanova, kteří poprvé udeřili už 12. minutě, kdy se pohotově prosadil Burián. Domácí se sice snažili o vyrovnání, jenže na jejich kopačkách byla cítit nebývalá křeč. Naopak hosté, kteří spoléhali na smrtící brejkové situace, mohli slavit gól, který zařídil opět Burián.

Ve druhém poločase měli Hrotovice mírnou územní převahu a povětšinou držely míč, jenže výraznější šanci si vytvořit nedokázaly. Domácím nakonec nepomohlo ani vyloučení Navrátila, jenž v 70. minutě musel po červené kartě předčasně do sprch.

Góly: 12. a 30. A. Burián. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 1:2. ČK: 0:1, 70. Navrátil. Diváci. 80. Poločas: 0:2. Křižanov: Bajer – Střecha, Novotný, P. Burián, Pálka, Endlicher (73. milota), A. Burián )85. Vítek), Navrátil, Boček, Nobicht, Studený (60. Malonský).

TELČ – VRCHOVINA B 0:1

Hostům se povedl start a domácí museli už od 17. minuty dotahovat. Josífek využil zaváhání obrany a parádní střelou snad ze třiceti metrů nedal Nedorostovi šanci. Rezerva Vrchoviny hrála s lehkostí a do poločasu si vedení lehce pohlídala.

Po změně stran vsadila Telč na jedinou kartu a před brankou Skryji začalo být rušno. Jenže Šedův nájezd skvělý gólman hostů zneškodnil, J. Všohájek pálil z malého vápna nad a Jančova hlavička mířila přesně do náruče Skryji. Poslední telčskou možnost na zisk bodu pak ztroskotala opět na gólmanovi, který zázračně vytáhl tečovaný přímý kop Kratochvíla.

Gól: 17. Josífek. Rozhodčí: Nádvorník. ŽK: 2:4. Diváci: 70. Poločas 0:1. Vrchovina B: P. Skryja – Regent, P. Poul (25. O. Follprecht), Daniel, M. Fagula – Michal (62. Němec), Oros, Bukáček, Kolarik – Plhal, Josífek (85. P. Šustáček).